О подготовке и проведении государственного визита Президента Социалистической Республики Вьетнам Чыонг Тан Шанга в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 сентября 2012 года № 165-р
В целях подготовки и проведения государственного визита Президента Социалистической Республики Вьетнам Чыонг Тан Шанга в Республику Казахстан:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению государственного визита Президента Социалистической Республики Вьетнам Чыонг Тан Шанга в Республику Казахстан в период 9 – 11 сентября 2012 года в городе Астане (далее – визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Социалистической Республики Вьетнам на высшем уровне по формату «1+1+10», обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2012 год по программам 001 «Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов», 003 «Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне» и 004 «Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан» согласно приложению.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Социалистической Республики Вьетнам в аэропорту города Астаны, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
1) совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Социалистической Республики Вьетнам Чыонг Тан Шанга над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
2) техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить:
1) освещение визита в средствах массовой информации;
2) организацию концертной программы во время официального обеда от имени Президента Республики Казахстан.

Вьетнам Социалистік Республикасының Президенті Чыонг Тан Шангтың Қазақстан Республикасына мемлекеттік сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 8 қыркүйектегі № 165-ө Өкімі
Вьетнам Социалистік Республикасының Президенті Чыонг Тан Шангтың Қазақстан Республикасына мемлекеттік сапарын дайындау және өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі 2012 жылғы
9 – 11 қыркүйек кезеңінде Астана қаласында Вьетнам Социалистік Республикасының Президенті Чыонг Тан Шангтың Қазақстан Республикасына мемлекеттік сапарын (бұдан әрі – сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім бойынша) қосымшаға сәйкес Вьетнам Социалистік Республикасының ресми делегациясы мүшелеріне «1+1+10» форматы бойынша жоғарғы деңгейде қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын, сапарды өткізуге арналған шығыстарды 2012 жылға арналған республикалық бюджетте 001 «Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету», 003 «Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы» және 004 «Жекелеген азаматтар санатына медициналық көмек көрсету» бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) Вьетнам Социалистік Республикасының ресми делегациясы мүшелерінің Астана қаласының әуежайында, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, сондай-ақ жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді және арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Вьетнам Социалистік Республикасының Президенті Чыонг Тан Шангтың арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
2) Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі:
1) сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін;
2) Қазақстан Республикасының Президенті атынан берілетін ресми түскі ас кезінде концерттік бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

6. Акимату города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Социалистической Республики Вьетнам в аэропорту города Астаны, оформлению аэропорта и улиц, сопровождению в местах посещений, а также организацию культурных программ.
7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях встречи и проводов Президента Социалистической Республики Вьетнам Чыонг Тан Шанга в аэропорту города Астаны.
8. Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) организовать пограничный контроль в отношении членов делегации Социалистической Республики Вьетнам в ускоренном порядке (без фотографирования в единой информационной системе «Беркут»).
9. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить оперативный таможенный контроль и таможенное оформление членов делегации Социалистической Республики Вьетнам в соответствии с таможенным законодательством Республики Казахстан.
10. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 8 сентября 2012 года № 165-р
Организационные меры
по обслуживанию членов официальной делегации
Социалистической Республики Вьетнам
1. Размещение членов официальной делегации Социалистической Республики Вьетнам (по формату 1+1+10) и сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице города Астаны.
2. Изготовление печатной продукции (бейджи, программы визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
3. Организация чайного стола и цветочного оформления в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальной делегации Социалистической Республики Вьетнам.
4. Организация приемов (завтраки, обеды, ужины), неформальных приемов от имени Президента Республики Казахстан Н.Назарбаева в честь Президента Социалистической Республики Вьетнам Чыонг Тан Шанга в городе Астане.
5. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов официальной делегации Социалистической Республики Вьетнам.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Транспортное обслуживание членов официальной делегации Социалистической Республики Вьетнам, а также сопровождающих лиц.
8. Медицинское обслуживание членов официальной делегации Социалистической Республики Вьетнам, а также сопровождающих лиц.

6. Астана қаласының әкімдігі Вьетнам Социалистік Республикасының ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу, әуежайды және көшелерді безендіру, баратын орындарға бірге жүру, сондай-ақ мәдени бағдарламаларды ұйымдастыру жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларын орындауды қамтамасыз етсін.
7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім бойынша) Астана қаласының әуежайында Вьетнам Социалистік Республикасының Президенті Чыонг Тан Шангты қарсы алу және шығарып салудың ресми рәсімдеріне қатыссын.
8. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі (келісім бойынша) Вьетнам Социалистік Республикасы делегациясының мүшелеріне қатысты шекаралық бақылауды жеделдетілген тәртіппен («Бүркіт» бірыңғай ақпараттық жүйесіне суретке түсірусіз) ұйымдастырсын.
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті Қазақстан Республикасының кеден заңнамасына сәйкес Вьетнам Социалистік Республикасы делегациясының мүшелеріне жедел кедендік бақылау мен кедендік ресімдеуді қамтамасыз етсін.
10. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                              К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 165-ө өкіміне
қосымша
Вьетнам Социалистік Республикасы ресми делегациясының
мүшелеріне қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Вьетнам Социалистік Республикасы ресми делегациясының мүшелерін (1+1+10 форматы бойынша) және Қазақстан Республикасы Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін Астана қаласындағы қонақ үйде орналастыру.
2. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапардың бағдарламалары, автомобильдерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
3. Вьетнам Социалистік Республикасының ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу кезінде Астана қаласының әуежайында шай дастарханын ұйымдастыру және гүлмен безендіру.
4. Қазақстан Республикасының Президенті Н.Назарбаевтың атынан Астана қаласында Вьетнам Социалистік Республикасының Президенті Чыонг Тан Шангтың құрметіне қабылдаулар (таңғы, түскі, кешкі ас), бейресми қабылдаулар ұйымдастыру.
5. Вьетнам Социалистік Республикасы делегациясының басшысы мен мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
6. Іс-шаралар өткізілетін орындарды гүлмен безендіру.
7. Вьетнам Социалистік Республикасы ресми делегациясының мүшелеріне, сондай-ақ бірге жүретін адамдарға көліктік қызмет көрсету.
8. Вьетнам Социалистік Республикасы ресми делегациясының мүшелеріне, сондай-ақ бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.