О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 95-р "Об утверждении Плана мероприятий по повышению эффективности государственных расходов"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 ноября 2012 года № 212-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 95-р «Об утверждении Плана мероприятий по повышению эффективности государственных расходов» следующие изменения:
в Плане мероприятий по повышению эффективности государственных расходов, утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 1.1, изложить в следующей редакции:
«
1.1
Выработка предложений по разработке нового формата составления бюджетной заявки и формата бюджетных программ поэтапно:
Информация в Правительтво Республики Казахстан
МФ, МЭРТ, администраторы республиканских бюджетных программ
1) в 2011-2013 годах по Министерству финансов Республики Казахстан
30 января 2012-2013 г.г.
2) в 2014 году по всем администраторам республиканских бюджетных программ
30 июля 2014 года
»;
строку, порядковый номер 1.3, изложить в следующей редакции:
«
1.3
Разработка и внесение изменений в соответствующие нормативные правовые акты, регламентирующие разработку документов системы государственного планирования
Постановление Правительства Республики Казахстан, приказ МЭРТ
МЭРТ
В месячный  срок после
принятия
Указа
Президента
Республики
Казахстан
«О внесении
дополнений и
изменений в
некоторые
указы
Президента
Республики
Казахстан»
»;
строку, порядковый номер 5.1, изложить в следующей редакции:
«
5.1
Внесение дополнений в Инструкцию по проведению бюджетного мониторинга в части внедрения мониторинга показателей результатов бюджетных программ:
Приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
- в 2013 году в Министерстве финансов Республики Казахстан;
30 июля 2013 года
- в 2014 году во всех государственных органах
30 декабря 2014 года
».
Премьер-Министр                            С. Ахметов

"Мемлекеттiк шығыстардың тиiмдiлiгiн арттыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2011 жылғы 26 шiлдедегi № 95-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 16 қарашадағы № 212-ө Өкімі
«Мемлекеттiк шығыстардың тиiмдiлiгiн арттыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2011 жылғы 26 шiлдедегi № 95-ө өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Мемлекеттiк шығыстардың тиiмдiлiгiн арттыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 1.1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
1.1
Мыналар:
Қазақстан Республикасының Үкiметiне ақпарат
Қаржыминi, ЭДСМ, республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi
1) 2011-2013 жылдары Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бойынша;
2012-2013 жылдар, 30 қаңтар
2) 2014 жылы республикалық бюджеттiк бағдарламалардың барлық әкiмшiлерi бойынша бюджеттiк өтiнiмдi жасаудың жаңа форматын және бюджеттiк бағдарламалар форматын кезең-кезеңiмен әзiрлеу жөнiнде ұсыныстар енгiзу
2014 жылғы 30 шілде
»;
реттік нөмірі 1.3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
1.3
Мемлекеттік жоспарлау жүйесінің құжаттарын әзірлеуді регламенттейтін тиісті нормативтік құқықтық актілерге өзгерістер әзірлеу және енгізу
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы, ЭДСМ бұйрығы
ЭДСМ
«Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы қабылданғаннан кейiн бiр ай мерзiмде
»;
реттік нөмірі 5.1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
5.1
Бюджеттiк бағдарламалар нәтижелерi көрсеткiштерiнiң мониторингiн енгiзу бөлiгiнде:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң бұйрығы
Қаржыминi
- 2013 жылы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінде;
2013 жылғы 30 шiлде
- 2014 жылы барлық мемлекеттiк органдарда Бюджеттiк мониторингтi жүргiзу нұсқаулығына толықтырулар енгiзу
2014 жылғы 30 желтоқсан
».
Премьер-Министр                            С. Ахметов