О признании утратившими силу некоторых решений Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 июня 2020 № 83-р
Признать утратившими силу некоторые решения Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению к настоящему распоряжению.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 15 июня 2020 года № 83-р
Перечень утративших силу некоторых решений Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 января 2016 года № 9-р "О создании комиссии по вопросам передачи функций центральных и (или) местных исполнительных органов в конкурентную среду".
2. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 марта 2017 года № 30-р "О внесении изменений и дополнений в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан".
3. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 января 2018 года № 8-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан".
4. Пункт 1 распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 апреля 2019 года № 57-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан".
5. Пункт 3 распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 сентября 2019 года № 170-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 19 апреля 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам передачи функций центральных и (или) местных исполнительных органов Республики Казахстан в конкурентную среду" и внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 января 2016 года № 9-р "О создании комиссии для выработки предложений по вопросам передачи государственных функций государственных органов в конкурентную среду и саморегулируемым организациям".

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 15 маусымдағы № 83-ө өкімі
Осы өкімге қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2020 жылғы 15 маусымдағы
№ 83-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Орталық және (немесе) жергілікті атқарушы органдардың функцияларын бәсекелес ортаға беру мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 30 қаңтардағы № 9-ө өкімі
2. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылгы 6 наурыздағы № 30-ө өкімімен бекітілген Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 8-ө өкімімен бекітілген Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 57-ө өкімінің 1-тармағы.
5. "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасы орталық және (немесе) жергілікті атқарушы органдарының функцияларын бәсекелес ортаға беру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 19 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар және "Мемлекеттік органдардың мемлекеттік функцияларын бәсекелес ортаға және өзін-өзі реттейтін ұйымдарға беру мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 30 қаңтардағы № 9-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақтан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 12 қыркүйектегі № 170-ө өкімінің 3-тармағы.