О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 33-р "Об утверждении состава и Положения Управляющего комитета автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 ноября 2020 года № 147-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23.07.2024 № 103-р
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23.07.2024 № 103-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 33-р "Об утверждении состава и Положения Управляющего комитета автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий" следующие изменения и дополнение:
в составе Управляющего комитета автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий", утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан" исключить;
после строки "Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр финансов Республики Казахстан";
в Положении об Управляющем комитете автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий", утвержденном указанным распоряжением:
подпункт 7) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"7) определение размера должностного оклада генерального директора Фонда;";
часть третью пункта 14 исключить.
Премьер-Министр А. Мамин

"Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорынын Басқарушы комитетінін құрамы мен ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 33-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 25 қарашадағы № 147-ө өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2024 жылғы 23 шілдедегі № 103-ө Өкімімен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 23.07.2024 № 103-ө Өкімімен.
"Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының Басқарушы комитетінің құрамы мен ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 23 сәурдегі № 33-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының Басқарушы комитетінің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қаржы министрі" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі";
көрсетілген өкіммен бекітілген "Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының Басқарушы комитеті туралы ережеде:
4-тармақтың 7) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) Қордың бас директорының лауазымдық жалақысының мөлшерін анықтау;";
14-тармақтың үшінші бөлігі алып тасталсын.
Премьер-Министр А. Мамин