О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 марта 2021 года № 62-р "О создании Комиссии по земельной реформе"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 августа 2021 года № 136-р
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 марта 2021 года № 62-р "О создании Комиссии по земельной реформе".
Премьер-Министр А. Мамин

"Жер реформасы жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 19 наурыздағы № 62-ө өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 11 тамыздағы № 136-ө өкімі.
"Жер реформасы жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 19 наурыздағы № 62-ө өкімінің күші жойылды деп тану туралы
"Жер реформасы жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 19 наурыздағы № 62-ө өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр      А. Мамин