Об образовании Республиканского штаба по реализации поручений Президента Республики Казахстан Токаева К.К., данных в Предвыборной программе и Послании народу, при Правительстве Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 декабря 2022 года № 196-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 февраля 2024 года № 137.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.02.2024 № 137.
Сноска. Заголовок – в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от 29.09.2023 № 154-р.
В целях реализации предвыборной программы Президента Республики Казахстан "Справедливый Казахстан – для всех и для каждого. Сейчас и навсегда":
1. Образовать Республиканский штаб по реализации поручений Президента Республики Казахстан Токаева К.К., данных в Предвыборной программе и Послании народу, при Правительстве Республики Казахстан (далее – Республиканский штаб) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от 29.09.2023 № 154-р.
2. Министерству национальной экономики Республики Казахстан совместно с центральными государственными, местными исполнительными органами и организациями (по согласованию) разработать Дорожную карту по реализации Предвыборной программы Президента Республики Казахстан Токаева К.К. с декомпозицией на 2023 - 2029 годы (далее – Дорожная карта) и внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан не позднее 15 декабря 2022 года.
3. Аппарату Правительства Республики Казахстан регулярно проводить заседания Республиканского штаба.
Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления Правительства РК от 17.03.2023 № 236 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Министерству национальной экономики Республики Казахстан совместно с Офисом по мониторингу реализации национальных проектов проводить мониторинг реализации Предвыборной программы Президента Республики Казахстан Токаева К.К. и вносить информацию в Аппарат Правительства Республики Казахстан на ежеквартальной основе не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Сноска. Пункт 4 - в редакции постановления Правительства РК от 17.03.2023 № 236 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Премьер-Министр А. Смаилов
Приложение
к распоряжению Премьер-
Министра
Республики Казахстан
от 8 декабря 2022 года № 196-р
Состав Республиканского штаба по реализации поручений Президента Республики Казахстан Токаева К.К., данных в Предвыборной программе и Послании народу, при Правительстве Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың Сайлауалды бағдарламада және халыққа Жолдауда берілген тапсырмаларын іске асыру жөнінде республикалық штаб құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 196-ө өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 29 ақпандағы № 137 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.02.2024 № 137 қаулысымен.
Ескерту. Өкімнің тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің 29.09.2023 № 154-ө өкімімен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Әділетті Қазақстан: – бәріміз және әрқайсымыз үшін. Қазір және әрдайым" сайлауалды бағдарламасын іске асыру мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың Сайлауалды бағдарламада және халыққа Жолдауда берілген тапсырмаларын іске асыру жөніндегі республикалық штаб (бұдан әрі – Республикалық штаб) құрылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің 29.09.2023 № 154-ө өкімімен.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі орталық мемлекеттік, жергілікті атқарушы органдармен және ұйымдармен (келісу бойынша) бірлесіп Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың сайлауалды бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2023 - 2029 жылдарға арналған жылдар бөлінісіндегі жол картасын (бұдан әрі – Жол картасы) әзірлесін және 2022 жылғы 15 желтоқсаннан кешіктірмей Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің Аппараты Республикалық штабтың отырыстарын тұрақты түрде өткізсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 17.03.2023 № 236 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Ұлттық жобалардың іске асырылуын мониторингтеу жөніндегі офиспен бірлесіп Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың сайлауалды бағдарламасының іске асырылуына мониторинг жүргізсін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің Аппаратына тоқсан сайынғы негізде есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 20-күнінен кешіктірмей ақпарат енгізсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 17.03.2023 № 236 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Премьер-Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрдің
2022 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 196-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың Сайлауалды бағдарламада және халыққа Жолдауда берілген тапсырмаларын іске асыру жөніндегі республикалық штабтың құрамы

Сноска. Заголовок приложения – в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от 29.09.2023 № 154-р.
Сноска. Состав с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 17.03.2023 № 236 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); распоряжением Премьер-Министра РК от 25.07.2023 № 114-р; от 29.09.2023 № 154-р.
Премьер-Министр Республики Казахстан, руководитель
Заместитель Премьер-Министра – Министр финансов Республики Казахстан, заместитель руководителя
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Заместитель Премьер-Министра – Министр иностранных дел Республики Казахстан
Заместитель Премьер-Министра – Руководитель Аппарата Правительства Республики Казахстан
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Министр национальной экономики Республики Казахстан
Министр юстиции Республики Казахстан
Министр транспорта Республики Казахстан
Министр промышленности и строительства Республики Казахстан
Министр энергетики Республики Казахстан
Министр торговли и интеграции Республики Казахстан
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Министр экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Министр просвещения Республики Казахстан
Министр науки и высшего образования Республики Казахстан
Министр здравоохранения Республики Казахстан
Министр туризма и спорта Республики Казахстан
Министр культуры и информации Республики Казахстан
Министр внутренних дел Республики Казахстан
Министр обороны Республики Казахстан
Министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
аким города Астаны
аким города Алматы
аким города Шымкента
аким Абайской области
аким Акмолинской области
аким Актюбинской области
аким Алматинской области
аким Атырауской области
аким Восточно-Казахстанской области
аким Жамбылской области
аким Жетысуской области
аким Западно-Казахстанской области
аким Карагандинской области
аким Костанайской области
аким Кызылординской области
аким Мангистауской области
аким Павлодарской области
аким Северо-Казахстанской области
аким Туркестанской области
аким Улытауской области
Председатель Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию)
Председатель Агентства по делам государственной службы Республики Казахстан (по согласованию)
Председатель Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (по согласованию)
Председатель Агентства по финансовому мониторингу Республики Казахстан (по согласованию)
Председатель Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан (по согласованию)
Председатель Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Национальная компания "КазМунайГаз" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Национальная компания "Qazaqgaz" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "KEGOC" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" (по согласованию)
председатель правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Казахтелеком" (по согласованию)
президент автономной организации образования "Назарбаев Университет" (по согласованию)
____________________________

Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің 29.09.2023 № 154-ө өкімімен.
Ескерту. Құрамға өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 17.03.2023 № 236 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 25.07.2023 № 114-ө; 29.09.2023 № 154-ө өкімдерімен.
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, басшы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрі, басшының орынбасары
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сыртқы істер министрі
Премьер-Министрдің орынбасары – Қазақстан Республикасы Үкіметі Аппаратының Басшысы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі
Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Қазақстан Республикасының Көлік министрі
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрі
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрі
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі
Астаны қаласының әкімі
Алматы қаласының әкімі
Шымкент қаласының әкімі
Абай облысының әкімі
Ақмола облысының әкімі
Ақтөбе облысының әкімі
Алматы облысының әкімі
Атырау обласының әкімі
Шығыс Қазақстан облысының әкімі
Жамбыл облысының әкімі
Жетісу облысының әкімі
Батыс Қазақстан облысының әкімі
Қарағанды облысының әкімі
Қостанай облысының әкімі
Қызылорда облысының әкімі
Маңғыстау облысының әкімі
Павлодар обласының әкімі
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі
Түркістан облысының әкімі
Ұлытау облысының әкімі
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің төрағасы (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің төрағасы (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Қаржы мониторингі агенттігінің төрағасы (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігінің төрағасы (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің төрағасы (келісу бойынша)
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"Qazaqgaz" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"KEGOC" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының президенті (келісу бойынша)