Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі экономикалық процестерді 2030 жылға дейін және 2045 жылға дейінгі кезеңге одан әрі дамыту туралы "Еуразиялық экономикалық жол" декларациясын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының ("жол картасы") жобасын әзірлеу бойынша ұсыныстар мен ұсынымдар тұжырымдау үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2024 жылғы 24 қыркүйектегі № 137-ө Өкімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі экономикалық процестерді 2030 жылға дейін және 2045 жылға дейінгі кезеңге одан әрі дамыту туралы "Еуразиялық экономикалық жол" декларациясын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының ("жол картасы") жобасын әзірлеу бойынша ұсыныстар мен ұсынымдар тұжырымдау үшін:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда Декларацияны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының ("жол картасы") жобасын әзірлеу бойынша ұсыныстар мен ұсынымдар тұжырымдау үшін жұмыс тобы (бұдан әрі – жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы Экономикалық интеграция мәселелері жөніндегі үйлестіру кеңесінің отырыстарында Декларацияны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының жобасын әзірлеу жұмысының барысы туралы бір тоқсанда бір рет баяндап тұрсын.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары С.М. Жұманғаринге жүктелсін.
Премьер-Министр О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2024 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 137-ө өкіміне қосымша
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі экономикалық процестерді 2030 жылға дейін және 2045 жылға дейінгі кезеңге одан әрі дамыту туралы "Еуразиялық экономикалық жол" декларациясын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының ("жол картасы") жобасын әзірлеу бойынша ұсыныстар мен ұсынымдар тұжырымдау үшін жұмыс тобының құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Экономикалық интеграция департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі төрағасының бірінші орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім вице-министрі
Қазақстан Республикасының Көлік вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министрі
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрі
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновация және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар вице-министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Үкіметі Аппаратының Экономикалық бөлімінің меңгерушісі
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы төрағасының орынбасары (келісу бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений и рекомендаций по разработке проекта Плана мероприятий ("дорожной карты") по реализации Декларации о дальнейшем развитии экономических процессов в рамках Евразийского экономического союза до 2030 года и на период до 2045 года "Евразийский экономический путь"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 сентября 2024 года № 137-р
В целях выработки предложений и рекомендаций по разработке проекта Плана мероприятий ("дорожной карты") по реализации Декларации о дальнейшем развитии экономических процессов в рамках Евразийского экономического союза до 2030 года и на период до 2045 года "Евразийский экономический путь" (далее – Декларация):
1. Создать рабочую группу для выработки предложений и рекомендаций по разработке проекта Плана мероприятий ("дорожной карты") по реализации Декларации (далее – рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе раз в квартал докладывать о ходе работы по разработке проекта Плана мероприятий по реализации Декларации на заседаниях Координационного совета по вопросам экономической интеграции.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Жумангарина С.М.
Премьер-Министр О. Бектенов
Приложение к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 24 сентября 2024 года № 137-р
Состав
рабочей группы для выработки предложений и рекомендаций по разработке проекта Плана мероприятий ("дорожной карты") по реализации Декларации о дальнейшем развитии экономических процессов в рамках Евразийского экономического союза до 2030 года и на период до 2045 года "Евразийский экономический путь"
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
вице-министр торговли и интеграции Республики Казахстан, заместитель руководителя
директор Департамента экономической интеграции Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан, секретарь
первый заместитель Председателя Агентства по регулированию и развитию финансового рынка Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Председателя Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
первый вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
первый вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
вице-министр юстиции Республики Казахстан
вице-министр науки и высшего образования Республики Казахстан
вице-министр транспорта Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр культуры и информации Республики Казахстан
вице-министр промышленности и строительства Республики Казахстан
вице-министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
вице-министр туризма и спорта Республики Казахстан
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
вице-министр экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
вице-министр энергетики Республики Казахстан
заведующий Экономическим отделом Аппарата Правительства Республики Казахстан
заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
__________________________