О выделении средств для финансирования чрезвычайных ситуаций
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 июля 1996 г. N 350-р
В связи с резким обострением сейсмической обстановки на юге и юго-востоке Республики Казахстан и в целях реализации первоочередных мероприятий по совершенствованию Республиканской системы сейсмологических наблюдений и прогноза землетрясений, предусмотренных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 декабря 1994 г. N 1490 "О дополнительных мерах по снижению ущерба от возможных землетрясений в г. Алматы, Алматинской и Талдыкорганской областях и ликвидации их последствий":
1. Выделить Государственному комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям из резервного фонда Правительства Республики Казахстан для финансирования чрезвычайных ситуаций 9,0 (девять) млн. тенге на переоснащение действующих пунктов прогнозных наблюдений и развитие систем связи Республиканского государственного казенного предприятия "Казселезащита".
2. Государственному комитету Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям утвердить соответствующую программу освоения
выделяемых средств и обеспечить строгий контроль ее выполнения.
3. Комитету финансово-валютного контроля Министерства финансов
Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием
выделяемых средств.
Заместитель
Премьер-Министра

Жер сiлкiну болжамдарын жетiлдiру жөнiндегi бiрiншi кезектi шараларды жүзеге асыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 19 шiлдедегi N 350
Қазақстан Республикасының оңтүстiгi мен оңтүстiк-шығысында сейсмикалық жағдайдың шұғыл асқынуына байланысты және "Алматы қаласында, Алматы және Талдықорған облыстарында болуы мүмкiн жер сiлкiнiстерiнiң залалын азайту және олардың зардаптарын жою жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 30 желтоқсандағы N 1490 P941490_ қаулысымен көзделген сейсмологиялық байқау жүйелерi мен жер сiлкiну болжамдарын жетiлдiру жөнiндегi бiрiншi кезектi шараларды жүзеге асыру мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне "Қазселденқорғау" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының жұмыс iстеп тұрған болжамдық байқау пункттерiн қайта жабдықтау мен байланыс жүйелерiн дамыту үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше жағдайларды қаржыландыруға арналған резерв қорынан 9,0 (тоғыз) млн. теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетi бөлiнген қаражатты игерудiң тиiстi бағдарламасын бекiтсiн және оның орындалуын қатаң бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жанындағы Қаржы-валюталық бақылау комитетi бөлiнген қаражаттың орынды жұмсалуына бақылау жасауды қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министрдiң
орынбасары