Об утверждении премий и грантов Президента Республики Казахстан в области средств массовой информации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июня 1997 г. N 200-р
Во исполнение пункта 3 распоряжения Президента Республики Казахстан от 19 июня 1997 г. N 3556 N973556_ "Об утверждении премий и грантов Президента Республики Казахстан в области средств массовой информации":
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Национальному агентству по делам печати и массовой информации Республики Казахстан в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1997 год на издание социально значимой литературы, 1430 (один миллион четыреста тридцать) тысяч тенге для выплаты премий и грантов (стипендий) Президента Республики Казахстан в области средств массовой информации и изготовления памятных знаков, дипломов лауреатов премии и свидетельств о выделении грантов.
2. Национальному агентству по делам печати и массовой информации в соответствии с решением специальной общественной комиссии по присуждению премий и грантов (стипендий) Президента Республики Казахстан в области средств массовой информации произвести выплату двух премий в размере 380 (трехсот восьмидесяти) тысяч тенге (каждая) и двух грантов (стипендий) в размере 300 (трехсот) тысяч тенге (каждый).
Премьер-Министр

1997 жылғы 19 маусымдағы N 3556 өкiмiн орындау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 26 маусымдағы N 200
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы сыйлықтары мен гранттарын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 19 маусымдағы N 3556 N973556_ өкiмiнiң 3-тармағын орындау үшiн:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат iстерi жөнiндегi ұлттық агенттiгiне 1997 жылдың республикалық бюджетiнде әлеуметтiк мәнi бар әдебиеттердi шығаруға көзделген қаражат шегiнде Қазақстан Республикасы Президентiнiң бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы сыйлықтары мен гранттарын (стипендияларын) төлеу және ескерткiш белгiлер, сыйлық лауреаттарының дипломдары мен гранттардың бөлiнуi туралы куәлiктердi әзiрлеу үшiн 1430 (бiр миллион төрт жүз отыз) мың теңге бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат iстерi жөнiндегi ұлттық агенттiгi Қазақстан Республикасы Президентiнiң бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы сыйлықтары мен гранттарын беру жөнiндегi арнаулы қоғамдық комиссияның шешiмiне сәйкес 380 (үш жүз сексен) мың теңге мөлшерiнде (әрқайсысы) екi сыйлық және 300 (үш жүз) мың теңге мөлшерiнде (әрқайсысы) екi грант (стипендияларын) төлеудi жүргiзсiн.
Премьер-Министр