О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 ноября 1998 года № 218а
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 ноября 1998 года № 227-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 ноября
1998 года 218а
R98218a_
следующие изменения:
в пункте 2 после слов "КазТрансОйл" дополнить словами "по согласованию
с Правительством Республики Казахстан";
в подпункте 1) пункта 5 слова "подписание и реализацию" заменить
словами "по согласованию с Правительством Республики Казахстан подготовку к
подписанию и реализации".
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 10 қарашадағы N 218а өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1998 жылғы 18 қараша N 227-ө
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 10 қарашадағы
N 218а
R980218_
өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақтағы "жабық акционерлік қоғамы" деген сөздерден кейін
"Қазақстан Республикасының Үкіметімен келісім бойынша" деген сөздермен
толықтырылсын;
5-тармақтың 1)-тармақшасындағы "келісім-шартқа қол қоюын және оны
іске асыруды" деген сөздер "келісім-шартты қол қоюға дайындауды және оны
іске асыруды Қазақстан Республикасының Үкіметімен келісім бойынша" деген
сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.