О некоторых вопросах Совета Безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2001 года N 607. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 12 февраля 2019 года № 838
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 12.02.2019 № 838.
В соответствии с подпунктом 20) статьи 44 K951000_ Конституции Республики Казахстан постановляю:
1. Назначить Сарсенбаева Алтынбека Сарсенбаевича - Секретаря Совета
Безопасности Республики Казахстан помощником Президента Республики
Казахстан по вопросам национальной безопасности.
2. Вывести из состава Совета Безопасности Республики Казахстан
Мусаева Альнура Альжапаровича.
3. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 1999
года N 88
U990088_
"О Совете Безопасности Республики Казахстан" следующие
изменения:
в приложении N 2 к названному Указу:
слова "Тажин Марат Мухамбетказиевич" заменить словами "Сарсенбаев
Алтынбек Сарсенбаевич";
слова "Мусаев Альнур Альжапарович" заменить словами "Тажин Марат
Мухамбетказиевич".
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2001 жылғы 12 мамыр N 607. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 838 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 12.02.2019 № 838 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабы 20) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің Хатшысы Алтынбек Сәрсенбайұлы Сәрсенбаев - Қазақстан Республикасы Президентінің Ұлттық қауіпсіздік мәселелері жөніндегі көмекшісі болып тағайындалсын.
2. Әлнұр Әлжапарұлы Мұсаев Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің құрамынан шығарылсын.
3. "Қазақстан Республикасының Қауіпсіздік Кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 20 наурыздағы N 88 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықтың N 2 қосымшасында:
"Марат Мұхамбетқазыұлы Тәжин" деген сөздер "Алтынбек Сәрсенбайұлы Сәрсенбаев" деген сөздермен алмастырылсын;
"Әлнұр Әлжапарұлы Мұсаев" деген сөздер "Марат Мұхамбетқазыұлы Тәжин" деген сөздермен алмастырылсын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті