О внесении изменений в Указы Президента Республики Казахстан от 13 сентября 1996 года N 3108 и от 18 июня 1996 года N 3039
Указ Президента Республики Казахстан от 7 ноября 2001 года N 719. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года N 198
Сноска. Указ Президента РК от 7 ноября 2001 года N 719 утратил силу Указом Президента РК от 10 октября 2006 года N  198 .
В соответствии с подпунктом 20) статьи 44  K951000_ Конституции Республики Казахстан, пунктом 3 Указа Президента Республики Казахстан от 7 мая 1996 года N 2975  U962975_ "Об утверждении Положения о порядке осуществления помилования граждан Президентом Республики Казахстан", пунктом 20 Указа Президента Республики Казахстан от 27 сентября 1996 года N 3120  U963120_ "О порядке рассмотрения вопросов, связанных с гражданством Республики Казахстан" постановляю:
1. ( Утратил силу Указом Президента РК от 5 июля 2006 года N   140 (вводится в действие со дня подписания).
2. Внести в Указ Президента Республики Казахстан 18 июня 1996 года N 3039   U963039_   "Об образовании Комиссии по вопросам гражданства" следующее изменение:
ввести в состав Комиссии:
Ушурова Игоря Арлиевича - заместителя заведующего Государственно-правовым отделом Администрации Президента Республики Казахстан заместителем председателя Комиссии по вопросам гражданства при Президенте Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Комиссии Белорукова Н.В.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 13 қыркүйектегі N 3108 және 1996 жылғы 18 маусымдағы N 3039 Жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 7 қарашадағы N 719 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 10 қазандағы N 198 Жарлығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 10 қазандағы N 198  Жарлығымен .
Қазақстан Республикасы  Конституциясының 44-бабының 20) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы Президентінің азаматтарға кешірім жасауды жүзеге асыру тәртібі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 7 мамырдағы N 2975  Жарлығының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасының азаматтығына байланысты мәселелерді қарау тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 27 қыркүйектегі N 3120  Жарлығының 20-тармағына сәйкес қаулы етемін:
1. <*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.07.05. N  140 жарлығымен.
2. "Азаматтық мәселелері жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 18 маусымдағы N 3039  Жарлығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Комиссия құрамына:
Ушуров Игорь Арлиевич - Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Мемлекеттік-құқық бөлімі меңгерушісінің орынбасары Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Азаматтық мәселелері жөніндегі комиссия төрағасының орынбасары болып енгізілсін;
аталған Комиссия құрамынан Н.В.Белоруков шығарылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті