О присуждении Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года N 745.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 июля 2001 года Z010222_ "О Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан" постановляю:
1. За глубокие публицистические произведения, формирующие уважения к мировой культуре и дружбе между народами, а также за выдающийся вклад в развитие мирового музыкального искусства, активную артистическую деятельность, основанную на общечеловеческих ценностях духовности, мира и
гуманизма, присудить Государственную премию мира и прогресса Первого
президента Республики Казахстан 2001 года народному артисту Днишеву
Алибеку Мусаевичу.
2. Настоящий указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығын беру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2001 жылғы 13 желтоқсан N 745
"Актілер жинағында"
және республикалық
баспасөзде жариялануға
тиіс
"Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығы туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 5 шілдедегі Заңына сәйкес қаулы етемін:
1. Әлемдік мәдениет пен халықтар арасындағы достыққа деген құрмет сезімін қалыптастыратын терең публицистикалық шығармалары үшін, сондай-ақ дүниежүзілік музыкалық өнерді дамытуға қосқан аса көрнекті үлесі, жалпыадамзаттық руханият, бейбітшілік, гуманизм құндылықтарына негізделген белсенді артистік қызметі үшін Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің 2001 жылғы Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығы халық артисі Әлібек Мұсаұлы Дінішевке берілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті