Об изменении в составе Совета Безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 15 октября 2003 года N 1205. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 12 февраля 2019 года № 838
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 12.02.2019 № 838.
В соответствии с подпунктом 20) статьи 44 Конституции Республики Казахстан постановляю:
1. Назначить членом Совета Безопасности Республики Казахстан, образованного Указом Президента Республики Казахстан от 20 марта 1999 года N 88 "О Совете Безопасности Республики Казахстан":
Турисбекова - Министра внутренних дел
Заутбека Каусбековича Республики Казахстан;
вывести из состава Совета Безопасности Республики Казахстан Сулейменова К.Ш.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің құрамындағы өзгеріс туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 15 қазандағы N 1205 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 838 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 12.02.2019 № 838 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабы 20) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасының Қауіпсіздік Кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 20 наурыздағы N 88 Жарлығымен құрылған Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің мүшесі болып:
Тұрысбеков - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Зауытбек Қауысбекұлы министрі
тағайындалсын;
Қазақстан Республикасының Қауіпсіздік Кеңесінің құрамынан Қ.Ш. Сүлейменов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті