О присуждении Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2003 года N 1249
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 июля 2001 года "О Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан" постановляю:
1. За особый вклад в укрепление мира и дружбы, взаимного доверия между народами и активную деятельность, направленную на развитие отношений между Казахстаном и Россией, присудить Государственную премию мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан 2003 года мэру города Москвы (Российская Федерация) Лужкову Юрию Михайловичу.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң Мемлекеттiк бейбiтшiлiк және прогресс сыйлығын беру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 11 желтоқсандағы N 1249 Жарлығы
"Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң Мемлекеттiк бейбiтшiлiк және прогресс сыйлығы туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 5 шiлдедегi Заңына сәйкес қаулы етемін:
1. Бейбiтшiлiк пен достықты, халықтар арасындағы өзара сенiмдi нығайтуға сiңiрген айрықша еңбегi және Қазақстан мен Ресей арасындағы қатынастарды дамытуға бағытталған белсендi қызметi үшiн Мәскеу қаласының (Ресей Федерациясы) мэрi Юрий Михайлович Лужковқа Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң 2003 жылғы Мемлекеттiк бейбiтшiлiк және прогресс сыйлығы берiлсiн.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi