О внесении дополнения и изменения в указы Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 и от 20 июня 2003 года N 1141
Указ Президента Республики Казахстан от 14 мая 2004 года N 1367
Подлежит опубликованию
в "Собрании актов
Президента и Правительства"
В соответствии со статьей 17-1  Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" и в целях дальнейшего совершенствования системы государственного управления в Республике Казахстан постановляю:
1. Внести дополнение и изменение в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ  Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики  Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 2; 2001 г., N 4-5, ст. 43; 2002 г., N 26, ст. 272; N 45, ст. 445; 2003 г., N 12, ст. 130; N 16, ст. 160):
приложение 1 к названному Указу дополнить строкой следующего содержания:
"Агентство Республики Казахстан
по регулированию естественных монополий
и защите конкуренции                           573,
в том числе территориальные органы             408";
2) в Указ  Президента Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 1141 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 27, ст. 250; N 41, ст. 427):
в пункте 2 цифры "576" заменить цифрами "573".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 және 2003 жылғы 20 маусымдағы N 1141 жарлықтарына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 14 мамырдағы N 1367 Жарлығы
"Президент пен Үкімет
актілерінің жинағында"
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының Президенті туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық заңының  17-1-бабына  сәйкес және Қазақстан Республикасында мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру мақсатында, қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат; 2001 ж., N 4-5, 43-құжат; 2002 ж., N 26, 272-құжат; N 45, 445-құжат; 2003 ж., N 12, 130-құжат; N 16, 160-құжат):
аталған Жарлықтың 1-қосымшасы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының
Табиғи монополияларды реттеу және
бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі            573
оның ішінде аумақтық органдар                        408";
2) "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 20 маусымдағы N 1141  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 27, 250-құжат; N 41, 427-құжат):
2-тармақтағы "576" деген цифр "573" деген цифрмен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті