О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2006 года N 84
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента
и Правительства"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в  Указ Президента Республики Казахстан от 22 июля 2005 года N 1618 "О заключении Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о порядке использования 929 Государственного летно-испытательного центра (объекты и боевые поля, размещенные на территории Республики Казахстан) Министерства обороны Российской Федерации от 20 января 1995 года" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 31, ст. 393):
в пункте 2 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Мынбаева Сауата Мухаметбаевича" заменить словами "Министра финансов Республики Казахстан Коржову Наталью Артемовну";
2) в  Указ Президента Республики Казахстан от 22 июля 2005 года N 1619 "О заключении Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об условиях использования и аренды полигона Эмба от 20 января 1995 года" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 31, ст. 394):
в пункте 2 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Мынбаева Сауата Мухаметбаевича" заменить словами "Министра финансов Республики Казахстан Коржову Наталью Артемовну";
3) в  Указ Президента Республики Казахстан от 22 июля 2005 года N 1620 "О заключении Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об условиях использования и аренды испытательного полигона Сары-Шаган и обеспечения жизнедеятельности г. Приозерска от 20 января 1995 года" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 31, ст. 395):
в пункте 2 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Мынбаева Сауата Мухаметбаевича" заменить словами "Министра финансов Республики Казахстан Коржову Наталью Артемовну";
4) в  Указ Президента Республики Казахстан от 28 июля 2005 года N 1623 "О заключении Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о порядке использования 4 Государственного центрального полигона (объекты и боевые поля, размещенные на территории Республики Казахстан) Министерства обороны Российской Федерации от 20 января 1995 года" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 31, ст. 396):
в пункте 2 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Мынбаева Сауата Мухаметбаевича" заменить словами "Министра финансов Республики Казахстан Коржову Наталью Артемовну".

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 3 сәуірдегі N 84 Жарлығы
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы 1995 жылғы 20 қаңтардағы Ресей Федерациясы Қорғаныс министрлігінің (объектілері мен ұрыс алаңдары Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан) 929 Мемлекеттік ұшу-сынақ орталығын пайдалану тәртібі туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттама жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 22 шілдедегі N 1618  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 31, 393-құжат):
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаевқа" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Наталья Артемовна Коржова" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы 1995 жылғы 20 қаңтардағы Эмба полигонын пайдалану және жалға беру шарттары туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттама жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 22 шілдедегі N 1619  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 31, 394-құжат):
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаевқа" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Наталья Артемовна Коржова" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) "Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы 1995 жылғы 20 қаңтардағы Сарышаған сынақ полигонын пайдалану мен жалға беру және Приозерск қаласының тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету шарттары туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттама жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 22 шілдедегі N 1620  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 31, 395-құжат):
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаевқа" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Наталья Артемовна Коржова" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) "Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Ресей Федерациясы Қорғаныс министрлігінің (объектілері мен ұрыс алаңдары Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан) 4 Мемлекеттік орталық полигонын пайдалану тәртібі туралы 1995 жылғы 20 қаңтардағы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттама жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 28 шілдедегі N 1623  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 31, 396-құжат):
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаевқа" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Наталья Артемовна Коржова" деген сөздермен ауыстырылсын.

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті