О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 21 октября 2004 года N 1461
Указ Президента Республики Казахстан от 25 мая 2006 года N 125. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента
и Правительства"
В соответствии со статьей 20 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 21 октября 2004 года N 1461 "Об образовании Государственной комиссии по контролю за реализацией Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 41, ст. 527; 2005 г., N 21, ст. 244) следующие изменения:
ввести в состав Государственной комиссии по контролю за реализацией Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденный вышеназванным Указом:
Школьника                      - Министра индустрии и торговли
Владимира Сергеевича             Республики Казахстан,
заместителем председателя,
Коржову                        - Министра финансов
Наталью Артемовну                Республики Казахстан,
Муханова                       - заведующего Отделом
Максата Нурдаулетовича           социально-экономического анализа
Администрации Президента
Республики Казахстан,
Палымбетова                    - вице-министра экономики и
Болата Абылкасымовича            бюджетного планирования
Республики Казахстан;
вывести из состава указанной Государственной комиссии: Мынбаева С.М., Дунаева А.Г., Орынбаева Е.Т., Келимбетова К.Н.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 21 қазандағы N 1461 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 25 мамырдағы N 125 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының Президенті туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық заңының 20-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының іске асырылуын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 21 қазандағы N 1461 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 41, 527-құжат; 2005 ж., N 21, 244-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының іске асырылуын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Школьник                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич          және сауда министрі, төрағаның
орынбасары,
Коржова                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Наталья Артемовна           министрі,
Мұханов                   - Қазақстан Республикасы Президентінің
Мақсат Нұрдәулетұлы         Әкімшілігі Әлеуметтік-экономикалық
талдау бөлімінің меңгерушісі,
Палымбетов                - Қазақстан Республикасының Экономика
Болат Әбілқасымұлы          және бюджеттік жоспарлау вице-министрі;
аталған Мемлекеттік комиссияның құрамынан: С.М.Мыңбаев, А.Ғ.Дунаев, Е.Т.Орынбаев, Қ.Н.Келімбетов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті