О внесении дополнений в указы Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года N 648 и от 8 июля 2005 года N 1611
Указ Президента Республики Казахстан от 8 июля 2006 года N 145
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента
и Правительства"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести дополнения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года N 648 "О предоставлении особого статуса отдельным государственным высшим учебным заведениям" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 27, ст. 331; 2003 г., N 39, ст. 397):
пункт 1 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан.";
подпункт 1) пункта 2 дополнить словами ", которое не распространяется на Академию государственного управления при Президенте Республики Казахстан";
2) (Исключен - Указом Президента РК от 28.11.2008 N 698 (порядок введения в действие см. п.3 ).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными Указом Президента РК от 28.11.2008 N 698 (порядок введения в действие см. п.3 ).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания, за исключением подпункта 2) пункта 1, который вводится в действие с 1 июля 2006 года.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 5 шiлдедегi N 648 және 2005 жылғы 8 шiлдедегi N 1611 жарлықтарына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 8 шiлдедегi N 145 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН :
Қазақстан Республикасы Президентiнiң мынадай жарлықтарына толықтырулар енгiзiлсiн:
1) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жекелеген мемлекеттiк жоғары оқу орындарына ерекше мәртебе беру туралы" 2001 жылғы 5 шiлдедегi N 648 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2001 ж., N 27, 331-құжат; N 39, 397-құжат):
1-тармақ мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) Қазақстан Республикасы Президентiнiн жанындағы Мемлекеттiк басқару академиясына.";
2-тармақтың 1) тармақшасы ", Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Мемлекеттiк басқару академиясына қатысты емес" деген сөздермен толықтырылсын;
2) (алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2008.11.28 N 698 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Жарлығымен).
2. Осы Жарлық 2006 жылдың 1 шiлдесiнен бастап қолданысқа енгiзiлетiн 1-тармақтың 2) тармақшасын қоспағанда, қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi