О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года № 1270
Указ Президента Республики Казахстан от 8 мая 2007 года № 326. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 12 августа 2011 года № 139
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 12.08.2011 № 139.
Подлежит опубликованию в Собрании актов
Президента и Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 1270 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 50, ст. 640; 2006 г., N 2, ст. 10; N 17, ст. 156) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить лимит штатной численности Агентства на 1 января 2007 года в количестве 418 единиц.";
2) в пункте 5 слово "двух" заменить словом "трех";
3) в Положении об Агентстве Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, утвержденном названным Указом:
в абзаце втором пункта 17 слово "семи" заменить словом "восьми";
пункт 18 дополнить подпунктом 10-1) следующего содержания:
"10-1) координация и контроль работы подразделения контроля качества предоставляемых услуг;";
в пункте 22 слово "двух" заменить словом "трех";
4) в структуре Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, утвержденной названным Указом:
после строки "Департамент ликвидации финансовых организаций" дополнить строкой следующего содержания:
"Департамент защиты прав потребителей финансовых услуг";
строку "Управление защиты прав потребителей финансовых услуг" исключить;
строки "Отдел координации-представительство (город Астана)
Отдел международных отношений и связей с общественностью" изложить в следующей редакции:
"Управление координации-представительство (город Астана)
Отдел контроля качества предоставляемых услуг".
2. Агентству Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Национальному Банку Республики Казахстан исчисление средств, необходимых на обеспечение деятельности Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, осуществлять исходя из установленного настоящим Указом лимита штатной численности.

Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 1270 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 8 мамырдағы N 326 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 12 тамыздағы № 139 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.08.12 N 139  Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 1270  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 50, 640-құжат; 2006 ж., N 2, 10-құжат; 2006 ж., N 17, 156-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Агенттіктің 2007 жылғы 1 қаңтардағы штат санының лимиті 418 бірлік санымен белгіленсін.";
2) 5-тармақтағы "екі" деген сөз "үш" деген сөзбен ауыстырылсын;
3) аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі туралы ережеде:
17-тармақтың екінші абзацындағы "жеті" деген сөз "сегіз" деген сөзбен ауыстырылсын;
18-тармақ мынадай мазмұндағы 10-1) тармақшамен толықтырылсын:
10-1) көрсетілетін қызметтердің сапасын бақылау бөлімшесінің жұмысын үйлестіру және бақылау;";
22-тармақтағы "екі" деген сөз "үш" деген сөзбен ауыстырылсын;
4) аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің құрылымында:
"Қаржы ұйымдарын тарату департаменті" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қаржылық қызмет көрсетуді тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті";
"Қаржылық қызмет көрсетуді тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" деген жол алынып тасталсын;
"Үйлестіру бөлімі - өкілдік (Астана қаласы)
Халықаралық қатынастар және жұртшылықпен байланыс бөлімі" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Үйлестіру басқармасы - өкілдік (Астана қаласы)
Көрсетілетін қызметтердің сапасын бақылау бөлімі".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің қызметін қамтамасыз етуге қажетті қаражаттарды есептеуді осы Жарлықпен белгіленген штат қызметкерлері санының лимитін негізге алып жүзеге асырсын.

4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті