Об образовании района "Есиль" в городе Астане - столице Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 5 августа 2008 года N 637
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан и республиканской печати
В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О статусе столицы Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Образовать административно-территориальную единицу - район "Есиль" в городе Астане - столице Республики Казахстан.
2. Установить административные границы района "Есиль" с включением в него части земель районов "Алматы" и "Сарыарка" города Астаны - столицы Республики Казахстан общей площадью 31,2 тыс. гектаров.
3. Правительству Республики Казахстан принять иные меры, вытекающие из настоящего Указа. P081101
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасының елордасы - Астана қаласында "Есіл" ауданын құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 5 тамыздағы N 637 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
және республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңының 5-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының елордасы - Астана қаласында әкімшілік-аумақтық бірлік - "Есіл" ауданы құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының елордасы - Астана қаласының "Алматы" және "Сарыарқа" аудандарының жалпы ауданы 31,2 мың гектар жер бөлігін қосумен "Есіл" ауданының әкімшілік шекарасы белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын. P081101
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н. Назарбаев