О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан и внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года № 282 "Вопросы Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 9 ноября 2011 года № 169
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 1996 года № 2786 «О Концепции охраны государственной границы Пограничной службой Комитета национальной безопасности Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 28, ст. 238; 1999 г., № 54, ст. 533);
2) секретно.
2. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года № 282 «Вопросы Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 54, ст. 533; 2006 г., № 1, ст. 2) следующие изменения:
подпункт 2) пункта 1 исключить;
абзац второй подпункта 2) пункта 5 Положения о Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, утвержденного вышеназванным Указом, исключить.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                      Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану және "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 10 желтоқсандағы № 282 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 9 қарашадағы № 169 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің мемлекеттік шекараны күзету тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 17 қаңтардағы № 2786 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., № 28, 238-құжат; 1999 ж., № 54, 533-құжат);
2) құпия.
2. «Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің мәселелері» Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 10 желтоқсандағы № 282 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 54, 533-құжат; 2006 ж., № 1, 2-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағының 2) тармақшасы алып тасталсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі туралы Ережесінің 5-тармағы 2) тармақшасындағы екінші абзацы алып тасталсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев