О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 15 сентября 2000 года № 445
Указ Президента Республики Казахстан от 2 февраля 2011 года № 1148. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 25 июля 2014 года № 867
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 25.07.2014 № 867(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 15 сентября 2000 года № 445 "Об утверждении описания знамен органов Государственной противопожарной службы" следующие изменения:
в заголовке и по тексту слова "Государственной противопожарной службы", "Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" заменить соответственно словами "государственной противопожарной службы", "Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 15 қыркүйектегі № 445 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 2 ақпандағы № 1148 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 25 шілдедегі № 867 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 25.07.2014 № 867 Жарлығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары туларының сипаттамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 15 қыркүйектегі № 445 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
сипаттаманың тақырыбында және мәтін бойынша "Мемлекеттік өртке қарсы қызмет", "Өртке қарсы мемлекеттік қызметтің", "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің", "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің" деген сөздер тиісінше "мемлекеттік өртке қарсы қызметтің", "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев