Об утверждении перечня компетентных государственных органов по Договору государств-участников Содружества Независимых Государств о противодействии легализации (отмыванию) преступных доходов и финансированию терроризма
Указ Президента Республики Казахстан от 23 мая 2014 года № 819
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
В соответствии со статьей 4 Договора государств-участников Содружества Независимых Государств о противодействии легализации (отмыванию) преступных доходов и финансированию терроризма, ратифицированного Законом Республики Казахстан от 29 марта 2011 года, ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень компетентных государственных органов по Договору государств-участников Содружества Независимых Государств о противодействии легализации (отмыванию) преступных доходов и финансированию терроризма.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств об утверждении и в течение одного месяца уведомлять об изменениях перечня компетентных государственных органов по Договору государств-участников Содружества Независимых Государств о противодействии легализации (отмыванию) преступных доходов и финансированию терроризма.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                    Н.Назарбаев
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от 23 мая 2014 года № 819
Перечень компетентных государственных органов по Договору
государств-участников Содружества Независимых Государств о
противодействии легализации (отмыванию) преступных доходов и
финансированию терроризма
Сноска. Перечень с изменением, внесенным Указом Президента РК от 29.08.2014 № 900.
1. Министерство финансов Республики Казахстан - уполномоченный орган
2. Генеральная прокуратура Республики Казахстан
3. Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
4. Министерство внутренних дел Республики Казахстан
5. Исключен Указом Президента РК от 29.08.2014 № 900.

Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Қылмыстық кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимылы туралы шарт бойынша құзыретті мемлекеттік органдардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 23 мамырдағы № 819 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
2011 жылғы 29 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңымен ратификацияланған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің қылмыстық кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимылы туралы шарттың 4-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің қылмыстық кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимылы туралы шарт бойынша құзыретті мемлекеттік органдардың тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетін Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің қылмыстық кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимылы туралы шарт бойынша құзыретті мемлекеттік органдар тізбесінің бекітілгені туралы хабардар етсін және бір ай ішінде өзгерістері туралы хабардар етсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                    Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2014 жылғы 23 мамырдағы
№ 819 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Қылмыстық кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимылы туралы шарт бойынша құзыретті мемлекеттік органдардың тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Президентінің 29.08.2014 N 900 Жарлығымен.
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі - уәкілетті орган
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
4. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
5. Алып тасталды - ҚР Президентінің 29.08.2014 N 900 Жарлығымен.