О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2016 года № 169.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 12 ноября 2015 года "О государственном аудите и финансовом контроле" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан (далее – изменения и дополнения).
2. Настоящий Указ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением:
1) подпункта 3) пункта 15 Положения о Счетном комитете по контролю за исполнением республиканского бюджета, излагаемого в новой редакции согласно приложению к изменениям и дополнениям (далее - Положение), который вводится в действие с 1 января 2020 года;
2) подпункта 9) пункта 15 Положения, который вводится в действие с 1 января 2017 года.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным Указом Президента РК от 04.07.2018 № 714.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ
УТВЕРЖДЕНЫ
Указом Президента
Республики Казахстан
от 11 января 2016 года № 169
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые акты
Президента Республики Казахстан
1. Утратил силу Указом Президента РК от 31.07.2023 № 290.
2. Утратил силу Указом Президента РК от 26.11.2022 № 5.
3. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
4. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
5. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
6. В распоряжении Президента Республики Казахстан от 8 ноября 1999 года № 90 "Об утверждении Инструкции о порядке представления к награждению государственными наградами Республики Казахстан и их вручения, Образцов документов к государственным наградам Республики Казахстан и Описания знаков государственных наград Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 53, ст. 521):
в Инструкции о порядке представления к награждению государственными наградами Республики Казахстан и их вручения, утвержденной вышеназванным распоряжением:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Представления на имя Президента Республики Казахстан вносятся:
на работников организаций вне зависимости от форм собственности, местных государственных органов, представителей региональных общественных объединений – акимами городов Астаны и Алматы, областей;
на председателей ревизионных комиссий областей, городов республиканского значения и столицы – Председателем Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета;
на работников центральных государственных органов, органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан, республиканских творческих союзов и общественных объединений – руководителями этих организаций;
на первых руководителей центральных государственных органов, органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан, акимов и секретарей маслихатов городов Астаны и Алматы, областей – Парламентом и Правительством Республики Казахстан.
Представление на каждого рекомендуемого к награждению готовится отдельно.".
ПРИЛОЖЕНИЕ
к изменениям и дополнениям, утвержденным
Указом Президента Республики Казахстан
от 11 января 2016 года № 169

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 169 Жарлығы.
"Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 12 қарашадағы Заңын іске асыру мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар (бұдан әрі – өзгерістер мен толықтырулар) бекітілсін.
2. Осы Жарлық:
1) 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін, өзгерістер мен толықтыруларға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылатын Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті туралы ереженің (бұдан әрі – Ереже) 15-тармағының 3) тармақшасын;
2) Ереженің 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 15-тармағының 9) тармақшасын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Президентінің 04.07.2018 № 714 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2016 жылғы 11 қаңтардағы
№ 169 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды – ҚР Президентінің 31.07.2023 № 290 Жарлығымен.
2. Күші жойылды – ҚР Президентінің 26.11.2022 № 5 Жарлығымен.
3. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
4. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
5. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
6. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтауға ұсынудың және оларды тапсырудың тәртібі туралы нұсқаулықты, Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары құжаттарының үлгілерін және Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары белгілерінің сипаттамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 8 қарашадағы № 90 өкімінде (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 53, 521-құжат):
жоғарыда аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтауға ұсынудың және оларды таныстырудың тәртібі туралы нұсқаулықта:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Қазақстан Республикасы Президентiнiң атына:
меншiк нысандарына қарамастан ұйымдардың, жергiлiктi мемлекеттiк органдардың қызметкерлерiне, өңірлік қоғамдық бiрлестiктердiң өкiлдерiне – Астана және Алматы қалаларының, облыстардың әкiмдерi;
облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың тексеру комиссияларының төрағаларына – Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің Төрағасы;
орталық мемлекеттiк органдардың, Қазақстан Республикасының Президентiне тiкелей бағынатын және есеп беретін органдардың, республикалық шығармашылық одақтар мен қоғамдық ұйымдардың қызметкерлерiне – осы ұйымдардың басшылары;
орталық мемлекеттiк органдардың, Қазақстан Республикасының Президентiне тiкелей бағынатын және есеп беретiн органдардың бiрiншi басшыларына, Астана және Алматы қалаларының, облыстардың әкiмдерi мен мәслихаттарының хатшыларына – Қазақстан Республикасының Парламентi мен Үкiметi ұсынымдар енгізеді.
Наградтауға ұсынылғандардың әрқайсысына ұсыным жеке дайындалады.".
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2016 жылғы 11 қаңтардағы
№ 169 Жарлығымен
бекітілген өзгерістер
мен толықтыруларға
ҚОСЫМША

Сноска. Приложение утратило силу Указом Президента РК от 26.11.2022 № 5.

Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 26.11.2022 № 5 Жарлығымен.