О присуждении Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы
Указ Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2020 года № 464
В соответствии с пунктом 2 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 5 июля 2001 года "О Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Присудить Государственную премию мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы 2020 года за:
выдающийся вклад в развитие сферы медицины, укрепление мира и дружбы, взаимного доверия между народами Торегельды Шармановичу Шарманову;
выдающийся вклад в развитие сферы образования и науки, укрепление мира и дружбы, взаимного доверия между народами Шигео Катсу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

"Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығын беру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 7 желтоқсандағы № 464 Жарлығы.
"Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығы туралы" 2001 жылғы 5 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабының 2-тармағына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. 2020 жылғы Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президеитінің - Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығы:
медицина саласын дамытуға бейбітшілікті және халықтар арасындағы достықты, өзара сенімді нығайтуға қосқан ерекше үлесі үшін Төрегелді Шарманұлы Шармановқа:
білім және ғылым саласын дамытуға, бейбітшілікті және халықтар арасындағы достықты, өзара сенімді нығайтуға қосқан ерекше үлесі үшін Шигео Катсуға берілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республнкасының
Презнденті Қ.ТОҚАЕВ