О назначении депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 24 января 2023 года № 113
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Конституции Республики Казахстан, подпунктом 3-1) пункта 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об Ассамблее народа Казахстана" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить депутатами Сената Парламента Республики Казахстан:
Больгерта Евгения Андреевича;
Кузиева Закиржана Пирмухамедовича;
Ниязову Нурию Исмагиловну;
Сатвалдиева Алишера Гапиржановича;
Шиповских Геннадия Геннадиевича.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 24 қаңтардағы № 113 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 50-бабының 2-тармағына, "Қазақстан халқы Ассамблеясы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 1-тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттары болып:
Евгений Андреевич Больгерт;
Закиржан Пирмухамедович Кузиев;
Нурия Исмагиловна Ниязова;
Алишер Гапиржанович Сатвалдиев;
Геннадий Геннадиевич Шиповских тағайындалсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев