О представителе Республики Казахстан в Евразийской перестраховочной компании
Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2023 года № 422
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О ратификации Соглашения об учреждении Евразийской перестраховочной компании" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Жумангарина Серика Макашевича членом Совета управляющих Евразийской перестраховочной компании от Республики Казахстан.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Еуразиялық қайта сақтандыру компаниясындағы Қазақстан Республикасының өкілі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 422 Жарлығы.
"Еуразиялық қайта сақтандыру компаниясын құру туралы келісімді ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Серік Мақашұлы Жұманғарин Қазақстан Республикасынан Еуразиялық қайта сақтандыру компаниясының басқарушылар кеңесінің мүшесі болып тағайындалсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев