О системе упpавления угольной пpомышленностью
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 28 июня 1994 г. N 1773. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696) (вводится в действие со дня подписания)
В целях совершенствования управления угольной промышленностью республики постановляю:
1. Упразднить в установленном порядке Государственную холдинговую компанию "Комiр".
2. Признать утратившим силу пункт 10 приложения к Указу Президента Республики Казахстан от 23 июня 1993 г. N 1291 "О совершенствовании системы органов хозяйственного управления" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 22, ст. 274).
3. Кабинету Министров Республики Казахстан принять необходимые решения по реализации настоящего Указа.
4. Ввести в действие настоящий Указ со дня его опубликования.
Президент Республики Казахстан

Көмiр өнеркәсiбiн басқару жүйесi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 28 маусым 1994 ж. N 1773. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Республиканың көмiр өнеркәсiбiн басқаруды жетiлдiру мақсатында қаулы етемiн:
1. "Көмiр" мемлекеттiк холдинг компаниясы белгiленген тәртiп бойынша таратылсын.
2. "Шаруашылықты басқару органдарының жүйесiн жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 23 маусымдағы N 1291  Жарлығына  /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ , 1993 ж., N 22, 274-бап/ қосымшаның 10-тармағының күшi жойылған деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi осы Жарлықты жүзеге асыру жөнiнде қажеттi шешiмдер қабылдайтын болсын.
4. Осы Жарлық жарияланған күннен бастап күшiне енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Алматы, 1994 жылғы 28 маусым
N 1773