О внесении изменения в Указ Президента Республике Казахстан от 21 января 1993 г. N 1090
Указ Президента Республики Казахстан от 13 октября 1997 г. N 3660. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
Постановляю:
Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 21 января 1993 г. N 1090  U931090_  "О мерах по совершенствованию организации науки и развитию научно-технического потенциала республики" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 1, ст. 12) следующее изменение:
абзацы второй, четвертый и пятый пункта 2 исключить.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 21 қаңтардағы N 1090 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 13 қыркүйектегi N 3660. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қаулы етемiн:
"Республиканың ғылыми ұйымдастыруды жетiлдiру мен ғылыми-техникалық әлеуетiн дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 21 қаңтардағы N 1090  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 1, 12-құжат) мынадай  өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақтың екiншi, төртiншi және бесiншi абзацтары алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi