О структуре, штатной численности органов и перечне должностных лиц, обеспечивающих деятельность Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 октября 1997 года № 3691. (Утратил силу - Указом Президента РК от 11 февраля 2002 г. N 805 ~U020805 )
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 10 октября 1997 года № 3655 U973655_ "О мерах по дальнейшему повышению эффективности государственного управления в Республике Казахстан" и в целях повышения эффективности системы обеспечения деятельности Президента Республики Казахстан постановляю:
1. Пункты 1-3 утратили силу - Указом Президента РК от 24 марта 1999
г. N 89
U990089_
.
4. Признать утратившими силу пункты 1, 2, 3 Указа Президента
Республики Казахстан от 30 ноября 1996 года № 3242
U963242_
"О структуре и
штатной численности Администрации Президента Республики Казахстан,
должностных лицах, обеспечивающих деятельность Президента Республики
Казахстан".
5. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің қызметін қамтамасыз ететін органдардың құрылымы, штат саны және лауазымды адамдардың тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1997 жылғы 16 қазан N 3691. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2002.02.11. N 805 жарлығымен. ~U020805
"Қазақстан Республикасында мемлекеттік басқарудың пәрменділігін одан
әрі арттыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің
1997 жылғы 10 қазандағы N 3655
U973655_
Жарлығына сәйкес және Қазақстан
Республикасы Президентінің қызметін қамтамасыз ету жүйесінің тиімділігін
арттыру мақсатында қаулы етемін:
1.
2.
3.
ЕСКЕРТУ. 1, 2, 3-тармақтардың күші жойылды - Қазақстан Республикасы
Президентінің 1999 жылғы 24 наурыздағы N 89 Жарлығымен.
U990089_
4. "Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің құрылымы мен
штат саны, Қазақстан Республикасы Президентінің қызметін қамтамасыз ететін
лауазымды адамдар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы
30 қарашадағы N 3242
U963242_
Жарлығының 1, 2, 3-тармақтарының күші
жойылған деп танылсын.
5. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.