О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 1999 года N 88 "О Совете Безопасности Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 1999 года N 263. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 12 февраля 2019 года № 838
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 12.02.2019 № 838.
В соответствии с подпунктом 20) статьи 44
K951000_
Конституции
Республики Казахстан постановляю:
1. Назначить членами Совета Безопасности Республики Казахстан
U990088_
:
Есенбаева Мажита - Министра финансов
Тулеубековича Республики Казахстан
Идрисова Ерлана - Министра иностранных дел
Абильфаизовича Республики Казахстан
Мусаева Альнура - Председателя Комитета
Альжапаровича национальной безопасности
Республики Казахстан
Токпакбаева Сата - Министра обороны
Бесимбаевича Республики Казахстан
2. Вывести из состава Совета Безопасности Республики Казахстан Абыкаева Н.А., Алтынбаева М.К, Балгимбаева Н.У., Джандосова У.А.
3. В приложении N 2 слова "Заместитель Премьер-Министра - Министр иностранных дел Республики Казахстан" заменить словами "Премьер-Министр Республики Казахстан".
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Қауіпсіздік Кеңесі туралы" 1999 жылғы 20 наурыздағы N 88 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 11 қараша N 263 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 838 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 12.02.2019 № 838 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 20) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. Мыналар Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің мүшелері болып тағайындалсын U990088_ :
Есенбаев Мәжит Төлеубекұлы - Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Ыдырысов Ерлан Әбілфайызұлы - Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі
Мұсаев Әлнұр Әлжапарұлы - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Қауіпсіздік комитетінің Төрағасы
Тоқпақбаев Сәт Бесімбайұлы - Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
2. Н.Ә. Әбіқаев, М.Қ. Алтынбаев, Н.Ө. Балғымбаев, О.Ә. Жандосов Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің құрамынан шығарылсын.
3. N 2 қосымшадағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Сыртқы істер министрі" сөздері "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі" сөздерімен ауыстырылсын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті