О внесении изменений и дополнений N 4 в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 292
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 января 2000 года N 8 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2000 года за N 1070. Утратил силу - приказом Министерства финансов РК от 11 ноября 2000г. N 480
Извлечение из приказа Министерства финансов РК от 11.11.00г. N 480
"В соответствии с постановлением Правительства РК от 6 ноября 2000 года N 1675 "Об утверждении Правил финансирования республиканских и местных бюджетных программ, выполняемых в рамках государственного заказа", приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства финансов Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню ...
Министр
5. Приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 11 января 2000 года N 8 "О внесении изменений и дополнений N 4 в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 292 "..." ---------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 292 V990811_ "Об утверждении Правил финансирования государственного заказа за счет республиканского и местных бюджетов" следующие изменения и дополнения:
в Правилах финансирования государственного заказа за счет республиканского и местных бюджетов, утвержденных указанным приказом:
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Министерством финансов Республики Казахстан может устанавливаться особый порядок финансирования государственного заказа по республиканским бюджетным программам (подпрограммам), определенным Правительством Республики Казахстан.";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"Программы (подпрограммы), форма финансирования которых в установленном порядке определена как государственный заказ, распределяются на две группы:";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"В Правилах о государственном заказе, выполняемом за счет средств республиканского и местных бюджетов, разрабатываемых и утверждаемых администраторами бюджетных программ по каждой программе (подпрограмме), указывается принципа расчета стоимости государственного заказа, применяемый при финансировании, по которому определяется принадлежность программ к одной из вышеуказанных групп. Данные Правила представляются администраторами бюджетных программ в территориальные органы Казначейства";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"Договор (контракт) на выполнение государственного заказа на текущий финансовый год может заключаться в пределах годовой суммы, утвержденной в республиканском или местных бюджетах, за вычетом обязательств прошлого финансового года, перерегистрированных в текущем финансовом году.";
в абзаце втором пункта 9:

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 15 маусымдағы N 292 бұйрығына 4 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БҰЙРЫҚ Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі 2000 жылғы 11 қаңтар N 8. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу басқармасы 2000 жылғы 02 наурыз өзгертулер мен толықтырулар енгізіліп тіркелді. Тіркеу N 1070 Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2000 жылғы 11 қарашадағы N 480 бұйрығымен. (Бұйрықтан үзіндіні төменнен қараңыз.)
Ескерту: ҚР Қаржы министрлігінің 2000 жылғы 11 қарашадағы N 480
бұйрығы мен күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесінен
үзінді:
"Мемлекеттік тапсырыс шеңберінде орындалатын республикалық және
жергілікті бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру ережесін бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 қарашадағы N 1675
P001675_
қаулысына сәйкес Бұйырамын:
1. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын...
<*>
Министр
<*>
5. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 15
маусымдағы N 292 бұйрығына N 4 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2000 жылғы 11 қаңтардағы N 8
бұйрығы.
______________________________________________________________
Бұйырамын:
"Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң есебiнен мемлекеттiк тапсырыстарды қаржыландырудың Ережесiн бекіту туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінің 1999 жылғы 15 маусымдағы 292 бұйрығына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
Аталған бұйрықпен бекiтiлген республикалық және жергiлiктi
бюджеттердiң есебiнен мемлекеттiк тапсырыстарды қаржыландырудың Ережесiне:
келесi мағынадағы 4-1 пунктпен толықтырылсын:
"4-1. Қазақстан Республикасы Үкiметiмен айқындалған республикалық
программалар (подпрограммалар) бойынша мемлекеттiк тапсырысты
қаржыландырудың ерекше тәртiбiн Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлiгi
белгiлей алады."
5-тармақта:
бiрiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттiк тапсырыс ретінде қаржыландыру нысаны белгiленген
тәртiппен айқындалған бағдарламалар (кiшi бағдарламалар) екi топқа
бөлiнедi.";
төртiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттiк бюджет қаржысы есебiнен орындалатын мемлекеттiк тапсырыс туралы Ережеде бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерi әзiрлейтiн және бекiтiлетiн әрбiр бағдарлама (кiшi бағдарлама) бойынша жоғарыда аталған топтың бiреуi айқындайтын есептесудiң принципi көрсетiледi.";
6-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда берілсін:
"Мемлекеттік тапсырысты орындауға арналған шарттар (келісім шарттар),
осы қаржы жылына арналған республикалық немесе жергiлiктi бюджеттерде
бекiтiлген жылдық сомадан, осы қаржы жылында қайта тiркелген, өткен қаржы
жылындағы мiндеттемелер алып тасталынған сомаға жасалуы мүмкін.";
9-тармақта:

цифры "3 и 4" заменить цифрами "1 и 2";
дополнить словами ", в данных приложениях суммы по месяцам должны
быть приведены в пределах соответствующих сумм, отраженных в росписи
расходов республиканского и местных бюджетов";
приложения 1 и 2 к указанным правилам исключить;
приложение 3 к указанным правилам изложить в новой редакции согласно
приложению 1;
приложение 4 к указанным правилам изложить в новой редакции согласно
приложению 2.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Приложение 1
к приказу МФ РК
от 11 января 2000 г. N 8
Приложение 1
к Правилам финансирования государственного заказа за счет республиканского и местных бюджетов
Утверждаю
Руководитель администратора
бюджетной программы
___________________________
"___"____________________г.
План работ (услуг), выполняемых в
рамках государственного заказа на ____год
Коды
---------
Администратор бюджетных программ     !       !
---------
Программа                            ---------
!       !
---------
Подпрограмма                         ---------
!       !
Исполнитель государственного заказа  ---------
----------------------------------------------------
!             !План работ (услуг)!Сумма (тыс.тенге)!
!--------------------------------------------------!
!январь       !                  !                 !
!февраль      !                  !                 !
!март         !                  !                 !
!апрель       !                  !                 !
!май          !                  !                 !
!июнь         !                  !                 !
!июль         !                  !                 !
!август       !                  !                 !
!сентябрь     !                  !                 !
!октябрь      !                  !                 !
!ноябрь       !                  !                 !
!декабрь      !                  !                 !
!--------------------------------------------------!
!  Итого      !                  !                 !
!--------------------------------------------------!
Исполнитель государственного заказа_________________
Руководитель финансового подразделения
администратора бюджетных программ___________________
Примечание:
Данная форма заполняется для программ (подпрограмм), финансируемых на
основе государственного заказа, отнесенных к I группе.
Приложение 2
к приказу МФ РК
от 11 января 2000 г. N 8
Приложение 2
к Правилам финансирования государственного заказа за счет республиканского и местных бюджетов
Утверждаю
Руководитель администратора
бюджетной программы
___________________________
"___"____________________г.
План работ (услуг), выполняемых в рамках
государственного заказа на_____год
Коды
---------
Администратор бюджетных программ_______________!       !
---------
по программе                    _______________---------
!       !
---------
---------
подпрограмме                    _______________!       !
---------
Исполнитель государственного                   !       !
заказа                          _______________!       !
---------
(тенге)
----------------------------------------------------------------------
Код!Наименование!Итого!январь!февраль!март!апрель!май!июнь!июль!август
----------------------------------------------------------------------
Общее
количество,ед.
Расходы на_______
(единица стоимости)
Всего расходов на
общее количество
----------------------------------------------------------------------
(Продолжение таблицы)
--------------------------------
сентябрь!октябрь!ноябрь!декабрь!
-------------------------------!
Руководитель финансового             Исполнитель государственного
подразделения администратора         заказа_________________
бюджетных программ________________
Примечание:
Данная форма заполняется для программ (подпрограмм), финансируемых на
основе государственного заказа, отнесенных ко II группе.
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.)

екiншi абзацтағы "3 және 4" деген сөздер "1 және 2" деген сөздермен
ауыстырылсын;
"осы ережеге" деген сөзден кейін, "осы қосымшаларда айлар бойынша
сомалар республикалық және жергiлiктi бюджет тiзiмдемесi шығындарының
шеңберінде болуға тиiс." деген сөздермен толықтырылсын;
1 және 2 қосымшалар алынып тасталсын;
3 қосымша осы ереженің 1 қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
4 қосымша осы ереженің 1 қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет Министрлiгiнде
мемлекеттiк тіркеуден өткен күннен бастап күшiне енедi.
Министр
ҚРҚМ
" "______N
бұйрығына 1-қосымша
Республикалық және жергілікті
бюджеттер есебінен мемлекеттік тапсырысты қаржыландыру Ережесіне 1-қосымша
Бекітемін:
Бюджеттік бағдарлама әкімшісінің жетекшісі
________________________
"___"_______________ж.
___________________жылға арналған мемлекеттік тапсырыс шеңберінде
орындалатын жұмыс (қызметтер) жоспары
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі            ----------------
Бағдарлама                                  ----------------
Кіші бағдарлама                             ----------------
Мемлекеттік тапсырысты атқарушысы           ----------------
----------------------------------------------------
!    Жұмыс жоспары   !   Сомасы
!                    !  (мың теңге)
----------------------------------------------------
қаңтар
ақпан
наурыз
сәуір
мамыр
маусым
шілде
тамыз
қыркүйек
қазан
қараша
желтоқсан
----------------------------------------------------
жиыны
----------------------------------------------------
Мемлекеттік тапсырысты атқарушы ___________________________
Бюджеттік бағдарлама әкімшісінің
қаржы бөлімшесінің жетекшісі_____________________
Ескерту:
Осы нысан 1-топқа жататын мемлекеттік тапсырыс негізінде
қаржыландырылатын бағдарлама (кіші бағдарлама) үшін толтырылады.
ҚРҚМ " "______N
бұйрығына 2-қосымша
Республикалық және жергілікті
бюджеттер есебінен мемлекеттік тапсырысты қаржыландыру Ережесіне 2-қосымша
Бекітемін:
Бюджеттік бағдарлама
әкімшісінің жетекшісі
_____________________
"___"_______________ж.
___________________ жылға арналған мемлекеттік тапсырыс шеңберінде
орындалатын жұмыс (қызметтер) жоспары
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі            ----------------
Бағдарлама                                  ----------------
Кіші бағдарлама                             ----------------
Мемлекеттік тапсырысты атқарушысы           ----------------
(теңге)
----------------------------------------------------------------------
Кодтар !     Атауы           ! Жиыны !қаңтар!ақпан!наурыз!сәуір!мамыр!
----------------------------------------------------------------------
!Жалпы саны, бірлік.  !
!Шығыстарға __________!
!       (баға бірлігі)!
!                     !
!Жалпы санына арналған!
!жалпы шығыстар       !
---------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы:
---------------------------------------------------------------------
маусым   !шілде   !  тамыз   !қыркүйек   ! қазан  !қараша  !желтоқсан
---------------------------------------------------------------------
Мемлекеттік тапсырысты атқарушы __________
Бюджеттік бағдарлама әкімшісінің
қаржы бөлімшесінің жетекшісі__________
Ескерту:
Осы нысан 2-топқа жататын мемлекеттік тапсырыс негізінде
қаржыландырылатын бағдарлама (кіші бағдарлама) үшін толтырылады.
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.