О внесении изменений и дополнений в Единую бюджетную классификацию на 2000 год N 2
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 февраля 2000 года N 65. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16.03.2000г. за N 1081. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
2. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 февраля 2000 года N 65 "О внесении изменений и дополнений в Единую бюджетную классификацию на 2000 год N 2"...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законами Республики казахстан от 30 декабря 1998 года Z980341_ "О занятости населения" и от 21 июня 1991 года Z911900_ "О социальной защищенности инвалидов Республики Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 4 декабря 1992 года N 1002 U921002_ "О мерах по социальной поддержке многодетных семей", постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 199 P000199_ "О выделении денег из резерва Правительства Республики Казахстан" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации на 2000 год" следующие изменения и дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "6.2.258.30 Программа занятости (общественные работы, профессиональная подготовка и переподготовка безработных)" дополнить словами следующего содержания:

2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 2 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі 2000 жылғы 18 ақпандағы N 65 Бұйрық. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу басқармасы 2000 жылғы 16 наурыз өзгертулер мен толықтырулар енгізіліп тіркелді. Тіркеу N 1081. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 18 ақпандағы N 65 (тіркелген N 1081) "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 2 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 30 желтоқсандағы "Халықты жұмыспен қамту туралы"  Z980341_  және 1991 жылғы 21 маусымдағы "Қазақстан Республикасындағы мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентінің 1992 жылғы 4 желтоқсандағы N 1002 "Көп балалы отбасыларды әлеуметтiк қолдау жөніндегi шаралар туралы" жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 10 ақпандағы N 199  P000199_  "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен ақша бөлу туралы" қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "2000 жылға арналған Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  V991058_  бұйрығына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтілген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасына;
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы:
"6.2.258.30 Жұмыспен қамту бағдарламасы (қоғамдық жұмыстар, жұмыссыздарды кәсiби даярлау және қайта даярлау)" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

"6.2.258.30.30 Центр занятости
6.2.258.30.31 Общественные работы
6.2.258.30.32 Профессиональная подготовка и переподготовка безработных";
строку "6.2.258.30 Программа занятости (общественные работы, профессиональная подготовка и переподготовка безработных)" изложить в следующей редакции:
"6.2.258.30 Программа занятости";
строку "6.2.258.46 Оказание социальной помощи по зубопротезированию" изложить в следующей редакции:
"6.2.258.46 Социальная поддержка многодетных семей";
после строки "6.2.258.46.23 Многодетные матери" дополнить строкой следующего содержания:
"6.2.258.46.31 Социальная помощь на проезд на внутригородском транспорте (кроме такси), а также в автобусах пригородных и внутрирайонных линий для матерей и учащихся общеобразовательных школ";
строку "6.2.258.46.23 Многодетные матери" изложить в следующей редакции:
"6.2.258.46.30 Социальная помощь на изготовление и ремонт зубных
протезов (за исключением протезов из драгоценных металлов) многодетным
матерям";
после строки "6.2.258.57.32 Льготы по санаторно-курортному лечению"
дополнить строкой следующего содержания:
"6.2.258.57.33 Обеспечение техническими и иными средствами";
после строки 7.1.274.43.30 "Обеспечение жильем особо нуждающихся лиц
населения" дополнить строкой следующего содержания:
"7.1.274.45 Высвобождение жилища и земельных участков для
государственных нужд".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)

"6.2.258.30.30 Жұмыспен қамту орталығы
6.2.258.30.31 Қоғамдық жұмыстар
6.2.258.32 Жұмыссыздарды кәсiби даярлау және қайта даярлау";
"6.2.258.30 Жұмыспен қамту бағдарламасы (қоғамдық жұмыстар, жұмыссыздарды кәсiби даярлау және қайта даярлау)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6.2.258.30 Жұмыспен қамту бағдарламасы";
"6.2.258.46 Тiс салдыру бойынша әлеуметтiк көмек көрсету" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6.2.258.46 Көп балалы отбасыларды әлеуметтiк қорғау";
"6.2.258.46.23 Көп балалы аналар" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"6.2.258.46.31 Аналар мен жалпы бiлiм беретін мектеп оқушылары үшiн қала iшiндегi көлікте (таксиден басқа), сондай-ақ қала сыртындағы және аудан iшi желiсіндегi автобустарда жүруге әлеуметтiк көмек";
"6.2.258.46.23 Көп балалы аналар" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6.2.258.46.30 Көп балалы аналарға тiс протездерін дайындау және жөндеуге (қымбат бағалы металдардан жасалған протездерді қоспағанда) әлеуметтік көмек";
"6.2.258.57.32 Санаторлық-курорттық емдеу бойынша жеңілдіктер" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"6.2.258.57.33 Техникалық және өзге құралдармен қамтамасыз ету";
"7.1.274.43.30 "Тұрғындардың аса мұқтаждарын тұрғын үймен қамтамасыз ету" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"7.1.274.45 Мемлекеттік қажеттілік үшін тұрғын үйлер мен жер учаскелерін босату".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр