О внесении дополнений N 13 в Единую бюджетную классификацию на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 июня 2000 года N 264 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21.06.2000 г. за N 1164
В соответствии с  Указом  Президента Республики Казахстан от 20 апреля 2000 года N 377 "О мерах по совершенствованию системы борьбы с преступностью и коррупцией", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 28 августа 1998 года  N 812  "О мерах по дальнейшему реформированию системы среднего образования в Республике Казахстан", от 10 мая 2000 года  N 694  "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 1999 года N 528" приказываю:
1. Внести в  приказ  Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации на 2000 год" следующие дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год, утвержденную указанным приказом:
в классификации доходов бюджета:
после строки "107102 Поступление задолженности в местный бюджет" дополнить строкой следующего содержания:
"107103 Поступление задолженности в местный бюджет по социальному налогу";
после строки "201208 Поступления от аренды земельных участков" дополнить строкой следующего содержания:
"201209 Поступления вознаграждений по кредитам, выделяемым из местного бюджета для осуществления региональных инвестиционных программ за счет средств, заимствованных местными исполнительными органами на эти цели";
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "3.4 Деятельность по обеспечению законности и правопорядка" дополнить строками следующего содержания:
"3.4.101 Администрация Президента Республики Казахстан
3.4.101.33 Мероприятия по борьбе с коррупцией";
после строки "12.5.273.30.30 Мосты для железнодорожного транспорта" дополнить строкой следующего содержания:
"12.5.273.30.31 Строительство и реконструкция железных дорог";
в экономической классификации расходов:
после строки "1.1.150.152 Содержание и текущий ремонт зданий, помещений и сооружений" дополнить строкой следующего содержания:
"1.1.150.153 Расходы Фонда всеобщего обязательного среднего образования".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 13 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2000 жылғы 1 маусымдағы N 264 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 21 маусымда тіркелді. Тіркеу N 1164
Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 20 сәуірдегі N 377 U000377_ "Қылмыскерлікпен және сыбайлас жемқорлықпен күрес жүйесін жетілдіру шаралары туралы" жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 28 тамыздағы N 812 P980812_ "Қазақстан Республикасындағы орта білім жүйесін одан әрі реформалау жөніндегі шаралар туралы", 2000 жылғы 10 мамырдағы N 694 P000694_ "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 4 мамырдағы N 528 P990528_ қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысына сәйкес Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" бұйрығына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасына:
бюджет кірістерінің сыныптамасы:
"107102 Жергілікті бюджетке берешектердің түсімі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"107103 Жергілікті бюджетке әлеуметтік салық бойынша берешектердің түсімі";
"201208 Жер учаскелерін жалға беруден түсімдер" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"201209 Қарыз алу лимитінің шегінде аймақтық инвестициялық
бағдарламаларды жүзеге асыру үшін жергілікті атқарушы органдардың осы
мақсаттарға қарызға алынған қаражаттың есебінен жергілікті бюджеттен
бөлінетін несиелер бойынша сыйақылар";
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы:
"3.4 Заңды және құқықтық тәртіпті қамтамасыз ету қызметі" деген
жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"3.4.101 Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
3.4.101.33 Сыбайлас жемқорлықпен күрес жөніндегі шаралар";
"12.5.273.30.30 Теміржол көлігіне арналған көпірлер" деген жолдан
кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"12.5.273.30.31 Теміржолдардың құрылысы және оларды қайта құру";
бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы:
"1.1.150.152 Ғимараттарды, үй-жайлар мен құрылыстарды ұстау және
ағымдағы жөндеу" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен
толықтырылсын:
"1.1.153.153 Жалпыға бірдей міндетті орта білім қорының шығыстары".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Оқығандар:
Бағарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.