О внесении дополнения N 26 в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 ноября 2000 года N 478 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17.11.2000 г. за N 1287
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2000 года N 1523 P001523_ "О создании государственного учреждения "Финансовый центр" Министерства образования и науки Республики Казахстан" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30
декабря 1999 года N 715
V991058_
"Об утверждении Единой бюджетной
классификации на 2000 год" следующее дополнение:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год,
утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "4.6.225.9.37 Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся в высших учебных заведениях внутри страны" дополнить строкой
следующего содержания:
"4.6.225.9.38 Финансовый центр".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

2000 жылға арналған Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк жiктемесiне N 26 толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2000 жылғы 8 қарашадағы N 478 бұйрығы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2000 жылғы 17 қарашада N 1287 тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 қазандағы N 1523 P001523_ "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң "Қаржы орталығы" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "2000 жылға арналған Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ бұйрығына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген 2000 жылға арналған Қазақстан
Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк жiктемесiне:
бюджет шығыстарының функционалдық жiктемесiнде:
"4.6.225.9.37 Ел iшiндегi жоғары оқу орындарында оқитын студенттердi
стипендиямен қамтамасыз ету" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы
жолмен толықтырылсын:
"4.6.225.9.38 Қаржы орталығы".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.