О внесении изменений и дополнений в решение II сессии областного Маслихата от 23 декабря 1999 года N 2 "Об областном бюджете на 2000 год"
Решение VII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30 ноября 2000 года N 1 Зарегистрировано управлением юстиции Карагандинской области 06 декабря 2000 г. за N 153
В соответствии с Законами Республики Казахстан: "О бюджетной системе"
от 1.04.99 г. N 357-1 ЗРК
Z990357_
, "О местных представительных и
исполнительных органах Республики Казахстан" от 10.12.93 г.
Z934100_
с
последующими изменениями и дополнениями, Областной Маслихат
РЕШИЛ:
I. Внести в решение II сессии областного Маслихата от 23.12.99 г. N 2
V99K053_
"Об областном бюджете на 2000 год" следующие изменения и
дополнения:
1. В пункте 1:
цифру "12305603" заменить цифрой "13205603"
цифру "2599952" заменить цифрой "3278372"
цифру "745000" заменить цифрой "832967"
цифру "15670140" заменить цифрой "17186527"
цифру "-19585" заменить цифрой "130415"
2. Дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"Учесть, что в составе поступлений в областной бюджет
предусматриваются трансферты из республиканского бюджета в сумме 200 000
тыс. тенге выделенные, в соответствие с Законом Республики Казахстан от 8
ноября 2000 года N 95
Z000095_
"О внесении изменений и дополнений в Закон
Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2000 год", бюджету г.
Приозерска из республиканского бюджета на погашение кредиторской
задолженности акима г. Приозерска;
3. В пункте 6:
цифру "2082758" заменить цифрой "2507735"
цифру "68349" заменить цифрой "82373"
цифру "249067" заменить цифрой "271978"
цифру "153517" заменить цифрой "171115"
цифру "425809" заменить цифрой "510476"
цифру "164515" заменить цифрой "184266"
цифру "187571" заменить цифрой "205034"
цифру "119588" заменить цифрой "137497"
цифру "174460" заменить цифрой "210302"
цифру "203444" заменить цифрой "268356"
цифру "125997" заменить цифрой "150223"
цифру "93821" заменить цифрой "137004"
цифру "45404" заменить цифрой "63897"
цифру "71216" заменить цифрой "115214"
4. В пункте 7: цифру "1852278" заменить цифрой "2330698"
5. В пункте 11: цифру "328575" заменить цифрой "339860"
6. В пункте 25-1: цифру "136322" заменить цифрой "189322"
7. В пункте 17: цифру "6750" заменить цифрой "6950"
8. В пункте 27: цифру "10000" заменить цифрой "20000"
9. В пункте 31: цифру "300000" заменить цифрой "207567"
10. Дополнить пунктом 31-2 следующего содержания:
"Предусмотреть в составе расходов областного бюджета "Прочие
трансферты" в сумме 739 957 тыс. тенге на выплату заработной платы
работникам государственных учреждений, взносы работодателей и оплату
коммунальных услуг государственных учреждений за декабрь 2000 года и на
погашение кредиторской задолженности по бюджетам городов:
Балхаша             37870 тыс. тенге
Караганды          405772 тыс. тенге
Темиртау            96315 тыс. тенге
Приозерска         200000 тыс. тенге

Облыстық Мәслихаттың 1999 жылғы 23 желтоқсандағы II сессиясының "2000 жылға арналған облыс бюджеті туралы" N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық Мәслихатының (VII сессиясы) шешімі 2000 жылғы 30 қарашадағы N 1 Қарағанды облысының әділет басқармасында 2000 жылғы 6 желтоқсанда N 153 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 01 сәуірдегіүN 357-1 Z990357_
"Бюджеттік жүйе туралы", ҚР-ның 1993 жылғы 10 желтоқсандағы
Z934100_
Қазақстан Республикасыныңөжергілікті өкілеттіүжәне атқарушы органдары
туралы" Заңына кейін енгізілген өзгерістер мен толықтыруларға сәйкес
облыстық Мәслихат Шешім етті:
I. Облыстық Мәслихаттың 1999 жылғы 23 желтоқсандағы II сессиясының
"2000 жылға арналған облыстық бюджет туралы"
V99K053_
шешіміне
төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1 тармақта:
"12305603" саны "13205603" санына ауыстырылсын;
"2599952" саны "3278372" санына ауыстырылсын;
"745000" саны "832967" санына ауыстырылсын;
"15670140" саны "16986527" санына ауыстырылсын;
"19585" саны "130415" санына ауыстырылсын.
2. 2-1 тармағы төмендегіүмазмұндалғанмен толықтырылсын:
"2-1. Облыстық бюджеттің құрамындағы түсімдерде республикалық
бюджеттен 200000 мыңөтеңге сомасында трансферттер "2000 жылға арналған
бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы" 2000 жылдыңө8 қарашасындағы Қазақстан
Республикасының№N 95-ІІ
Z000095_
Заңына сәйкес Приозерск
қаласыныңөбюджетіне республикалық бюджеттен Приозерск қаласы әкімінің
кредиторлық қарыздарын өтеуге қарастырылатыны есепке алынсын.".
3. 6 тармақта:
"2082758" саны "2507735" санына ауыстырылсын;
"68349" саны "82373" санына ауыстырылсын;
"249067" саны "271978" санына ауыстырылсын;
"153517" саны "171115" санына ауыстырылсын;
"425809" саны "510476" санына ауыстырылсын;
"164515" саны "184266" санына ауыстырылсын;
"187571" саны "205034" санына ауыстырылсын;
"119588" саны "137497" санына ауыстырылсын;
"174460" саны "210302" санына ауыстырылсын;
"203444" саны "268356" санына ауыстырылсын;
"125997" саны "150223" санына ауыстырылсын;
"93821" саны "137004" санына ауыстырылсын;
"45404" саны "63897" санына ауыстырылсын;
"71216" саны "115214" санына ауыстырылсын.
4. 7 тармақта:
"1852278" саны "2330698" санына ауыстырылсын.
5. 11 тармақта:
"328575" саны "339860" санына ауыстырылсын.
6. 25-1 тармақта:
"136322" саны "189322" санына ауыстырылсын.
7. 17 тармақта:
"6750" саны "6950" санына ауыстырылсын.
8. 27 тармақта:
"10000" саны "20000" санына ауыстырылсын.
9. 31 тармақта:
"300000" саны "207567" санына ауыстырылсын.
10. 31-2 тармағы төмендегіүмазмұндалғанмен толықтырылсын:
Облыстық бюджеттің "Басқа трансферттер" шығындарының құрамында
мемлекеттік мекемелердіңүқызметкерлерінің еңбекақысын төлеуге: жұмыспен
қамтушылардыңөжарнасы мен мемлекеттік мекемелердіңүкоммуналдық қызметін
төлеуге 2000 жылдыңөжелтоқсан айына қалалардыңөбюджеттеріүбойынша 739 957
мыңөтеңге сомасында қарастырылсын:
Балқаш         37 870 мың теңге
Қарағанды     405 772 мыңөтеңге
Теміртау       96 315 мыңөтеңге
Приозерск     200 000 мыңөтеңге

11. В пункте 32: цифру "41639" заменить цифрой "136639"
12. В пункте 36: цифру "662700" заменить цифрой "362700"
13. Рекомендовать маслихатам районов и городов при внесении уточнений и дополнений в соответствующие бюджеты обеспечить первоочередное направление выделенных ассигнований на выплату заработной платы работникам государственных учреждений, взносы работодателей, оплату коммунальных услуг государственных учреждений за декабрь 2000 года.
14. Рекомендовать отделам, управлениям, департаментам, комитетам акима области принять безотлагательные меры по целевому эффективному использованию дополнительно выделенных ассигнований в текущем году, учитывая, что остатки неиспользованных денег на счетах администраторов программ на 1 января 2001 года будут зачтены в счет финансирования по их сметам на 2001 год.
15. Принять к сведению информацию заместителя Акима области Утешова С.Б., что при утверждении бюджета на 2001 год будут изысканы средства на приобретение легкового автомобильного транспорта для областного, городских и районных военкоматов, оборудования рабочих мест и системы электронного голосования для областного Маслихата.
16. Приложение к решению II сессии областного Маслихата от 23.12.99 года V99K053_ "Об областном бюджете на 2000 год" изложить в новой редакции, с учетом внесенных изменений и дополнений.
II. Настоящее решение вступает в силу после регистрации в органах юстиции и опубликования.
Председатель сессии
Приложение N 1
к решению N 1 VII сессии областного Маслихата от 30 ноября 2000 г.
Областной бюджет на 2000 год
с учетом внесенных изменений и дополнений
__________________________________________________________________________
Категория                                               Уточненный бюджет
Класс                 Наименование                  на 2000 год.
Подкласс                                           30.11.2000 г.
Специфика
__________________________________________________________________________
1    2   3  4                   5                                  6
__________________________________________________________________________
I. Поступления                                    17316942
Доходы                                            13205603
1              НАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                             12999618
1         Подоходный налог на доходы                         3935225
1     Подоходный налог с юридических лиц                 3935225
1  Подоходный налог с юридических лиц - резидентов    3128647
2  Подоходный налог с юридических лиц - нерезидентов    60140
3  Подоходный налог с юридических лиц - резидентов
у источника выплат                                   34038
4  Подоходный налог с юридических лиц - нерезидентов
у источника выплат                                  712400
2         Сбор на социальное обеспечение                           0
1     Сбор на социальное обеспечение                           0

11. 32 тармақта:
"41639" саны "136639" санына ауыстырылсын.
12. 36 тармақта:
"662700" саны "362700" санына ауыстырылсын.
13. Аудандар мен қалалардың мәслихаттарына бюджеттеріне енгізілген нақтылаулар мен толықтыруларға сәйкес 2000 жылғы желтоқсанға мемлекеттік мекемелердің қызметкерлерінің еңбекақысын, жұмыспен қамтушылардыңө жарнасын төлеуге, мемлекеттік мекемелердің коммуналдық қызметін төлеуге ақша бөлудіүбағыттауды бірінші кезекте қамтамасыз ету ұсынылсын.
14. Облыс әкімінің бөлімдеріне, басқармаларына, департаменттеріне, комитеттеріне 2001 жылдыңө1 қаңтарына әкімгерлердің бағдарламаларыныңө шоттарындағы пайдаланылмаған ақшалардыңөқалдығы есепке алынып, олардыңө 2001 жылғы сметалары бойынша қаржыландыру есебіне жатқызылатындықтан ағымдағы жылы қосымша бөлінген ақшаны тиімді пайдалану мақсаты бойынша тоқтаусыз шаралар қабылдау ұсынылсын.
15. 2001 жылдыңөбюджетін бекіту кезінде облыстық, қалалық және аудандық әскери комиссариаттар үшін жеңіл автомобильдер сатып алуға, облыстық Мәслихат үшін жұмыс орындары мен электронды дауыс беру жүйелерін жабдықтауға қаражат іздестірілетініүжөніндегіүоблыс әкімінің орынбасары
С.Б. Өтешовтіңүақпараттық мәліметі қабылдансын.
16. Облыстық Мәслихаттыңө1999 жылғы 23 желтоқсандағы "2000 жылға
арналған облыстық бюджет туралы"
V99K053_
шешіміне енгізілген өзгертулер
мен толықтырулар есепке алынып қосымша жаңа редакцияда жазылсын.
II. Осы шешім әділет органдарында тіркеуден өткеннен және
жарияланғаннан кейін күшіне енеді.
Сессия төрағасы
2000 жылғы 30 қарашадағы
облыстық МәслихаттыңөVII
сессиясыныңөN 1 шешіміне
N 1 қосымша
__________________________________________________________________________
Санат
Сынып                 Атаулары                       2000 жылғы
Сыныпша                                           31 қарашаға
Ерекшелік                                      нақтыланған бюджет
__________________________________________________________________________
1  2  3   4                5                                      7
__________________________________________________________________________
Түсімдер                                          17116942
Кірістер                                          13205603
1               Салықтық түсімдер                                 12999618
1            Кірістерге салынатын табыс салығы                  3935225
1         Заңды тұлғалардан табыс салығы                     3936225
1     Резиденттерден - заңды тұлғалардан табыс салығы    3128647
2     Резиденттер емес - заңды тұлғалардан табыс салығы    60140
3     Резиденттерден - заңды тұлғалардыңөтөлем
көздерінен алынатын табыс салығы                     34038
4     Резидент емес заңды тұлғалардыңөтөлем көздерінен
алынатын табыс салығы                               712400

3         Социальный налог                                   8736641
1     Социальный налог                                   8736641
4         Налоги на собственность                                  0
1     Налоги на имущество                                      0
2     Сбор за регистрацию эмиссии ценных бумаг                 0
3     Земельный налог                                          0
4     Налог на транспортные средства                           0
5         Внутренние налоги на товары, работы и услуги        119872
2     Акцизы                                              119649
1  Все виды спирта                                          0
2  Водка                                                63600
3  Ликероводочные изделия                                   0
4  Вина                                                   184
5  Коньяки                                                  0
6  Шампанские вина                                          0
7  Пиво                                                 52760
8  Крепленые напитки, крепленые соки и бальзамы          2800
18 Виноматериалы                                            0
23 Игорный бизнес                                         305
4     Сборы за ведение предпринимательской
и профессиональной деятельности                        223
2  Лицензионный сбор за право занятия отдельными
видами деятельности                                    223
3  Сбор за государственную регистрацию юридических лиц      0
6         Налоги на международную торговлю и внешние операции      0
1     Таможенные платежи                                       0
2     Прочие налоги на международную торговлю и операции       0
7         Прочие налоги                                       207880
1     Прочие налоги                                       207880
1  Поступление задолженности в республиканский бюджет       0
2  Поступление задолженности в местный бюджет          207567
3  Поступление задолженности в местный бюджет по
социальному налогу                                       0
9  Прочие налоговые поступления                           313
2              НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                             152101
1         Неналоговые поступления от юридических и
финансовых учреждений                                    0
2     Неналоговые поступления от юридических и
финансовых учреждений                                    0
5  Поступления от реализации конфискованного имущества      0
8  Поступления от аренды земельных участков                 0
2         Административные сборы и платежи, доходы от
некоммерческих и сопутствующих продаж               151386
1     Административные сборы                              124721
8  Поступления от реализации услуг, предоставляемых
государственными учреждениями                         4221
12 Платежи за загрязнение окружающей среды             120500
19 Прочие административные сборы                            0
2     Пошлины                                                  0
1  Государственная пошлина                                  0
3     Прочие платежи и доходы от некоммерческих и
сопутствующих продаж                                 26665
1  Поступления от аренды имущества коммунальной
собственности                                        26665
3         Поступления по штрафам и санкциям                      715
1     Поступления по штрафам и санкциям                      715
1  Административные штрафы и санкции, взимаемые
государственными учреждениями                          140
2  Поступления от лиц, помещенных медицинские
вытрезвители                                             0
9  Прочие санкции и штрафы                                 55
10 Штрафы за нарушение законодательства об
охране окружающей среды                                520
5         Прочие неналоговые поступления                           0
1     Прочие неналоговые поступления                           0
9     Прочие неналоговые поступления                           0
3              ДОХОДЫ ОТ ОПЕРАЦИЙ С КАПИТАЛОМ                       53884
1         Продажа основного капитала                           53884
1     Продажа основного капитала                           53884
4  Поступления от приватизации государственной
собственности                                        53644
5  Поступление от реализации зерна, закупаемого
для самообеспечения регионов                           240
Полученные официальные трансферты (гранты)         3278372
4              Полученные официальные трансферты (гранты)         3278372
1         Трансферты из нижестоящих органов
государственных управлений                         3025770
3     Трансферты из районных (городских) бюджетов        3025770
3  Бюджетное изъятие из районных (городских) бюджетов 3025770
2         Трансферты из вышестоящих органов
государственного управления                         200000
1     Трансферты из республиканского бюджета              200000
1  Текущие                                             200000
9         Из прочих источников                                 52602
9     Прочие трансферты                                    52602

3            Әлеуметтік салық                                   8736641
1         Әлеуметтік салық                                   8736641
5            Тауарларға, жұмыстар мен қызметтерге салынатын
ішкі салықтар                                       119872
2         Акциздер                                             19649
2     Арақ                                                 63600
4     Шарап                                                  184
7     Сыра                                                 52760
8     Күшейтілген сусындар, күшейтілген шырындар
мен бальзамдар                                        2800
23    Ойын бизнесі                                           305
4         Кәсіпкерлік пен кәсіби қызмет жүргізуге алымдар        223
2     Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу үшін
лицензиялық алымдар                                    223
7            Басқа да салықтар                                   207880
1         Басқа да салықтар                                   207880
2     Жергіліктіүбюджетке түсетін қарыздар                207567
9     Басқа да салықтық түсімдер                             313
2               Салыққа жатпайтын түсімдер                           52101
2            Әкімшілік алымдар мен төлемдер, коммерциялық
емес және жолай сатудан алынатын түсімдер           151386
1         Әкімшілік алымдар                                   124721
8     Мемлекеттік мекемелер ұсынған қызметтен түскен
түсімдер                                              4221
12    Қоршаған ортаны ластағаны үшін төлемдер             120500
3         Басқа төлемдер мен коммерциялық емес және
жолай сатудан алынатын кірістер                      26665
1     Коммуналдық меншіктіүжалға беруден түсетін
түсімдер                                             26665
3            Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсімдер             715
1         Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсімдер             715
1     Мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік
айыппұлдар мен санкциялар                              140
9     Басқа да айыппұлдар мен санкциялар                      55
10    Табиғат қорғау заңын бұзғаны үшін айыппұлдар           520
3               Капиталмен жасалған операциялардан алынатын
кірістер                                             53884
1            Негізгі капиталды сату                               53884
1         Негізгі капиталды сату                               53884
4     Мемлекеттік меншіктіүжекешелендіруден түсетін
түсімдер                                             53644
5     Аймақтардыңөөзін-өзіүқамтамасыз етуіүүшін сатып
алған, сатылған астықтан түсетін түсімдері             240
Алынған ресми трансферттер (гранттар)              3278372
4               Алынған ресми трансферттер (гранттар)              3278372
1            Мемлекеттік басқарудыңөтөменгіүтұрған
органдарынан трансферттер                          3025770
3         Аудандық (қалалық) бюджеттерден трансферттер       3025770
3     Аудандық (қалалық) бюджеттерден бюджеттік алымдар  3025770
2            Мемлекеттік басқарудың жоғары органдарынан
трансферттер                                        200000
1         Республикалық бюджеттен трансферттер                200000
1     Ағымдағылар                                         200000
9            Басқа көздерден                                      52602
9         Басқа трасферттер                                    52602

1  Текущие                                              52602
Погашение основного долга по раннее выданным
из бюджета кредитам                                 832967
5              Погашение кредитов, выданных из бюджета             832967
1         Погашение ранее выданных кредитов                   832967
1     Погашение другими уровнями государственного
управления                                          832967
1  Погашение другими уровнями государственного
управления                                          832967
_________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Функциональная группа                                 Уточненный бюджет
Функция                                            на 30.11.2000 года
Учреждение               Наименование
Программа
Подпрограмма
__________________________________________________________________________
1  2  3   4   5                   6                               7
__________________________________________________________________________
II. Расходы и кредитование                      17186527
Расходы                                     16811527
1                 Государственные услуги общего характера           481611
1              Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления                       101060
103         Аппарат местных представительных органов           11844
2       Административные расходы на местном уровне          7481
3   Аппарат местных органов                             7481
30      Депутатская деятельность                            4363
0   Депутатская деятельность                            4363
105         Аппарат акимов                                     89216
2       Административные расходы на местном уровне         89216
3   Аппарат местных органов                            89216
2              Финансовая деятельность                           380551
105         Аппарат акимов                                     22950
62      Организация поступлений от сборов за право
реализации товаров (работ, услуг) на рынках        22950
30  Органы, уполномоченные осуществлять сборы
за право реализации товаров (работ и услуг)
на рынках                                          22950
259         Исполнительный орган коммунальной собственности,
финансируемый из местного бюджета                 317509
2       Административные расходы на местном уровне         10257
3   Аппарат местных органов                            10257
30      Организация приватизации коммунальной
собственности                                       6980

1     Ағымдағылар                                          52602
Бюджеттен бұрын берілген кредиттер бойынша негізгі
қарыздарды өтеу                                     832967
5               Бюджеттен берілген кредиттерді өтеу                 832967
1            Бұрын берілген кредиттерді өтеу                     832967
1         Мемлекеттік басқарудыңөбасқа деңгейіндегі өтеу      832967
1     Мемлекеттік басқарудыңөбасқа деңгейіндегі өтеу      832967
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Функциялық топ
Функция                   АТАУЛАРЫ                   2000 жылғы
Мекеме                                            31 қарашаға
Бағдарлама                                       нақтыланған бюджет
__________________________________________________________________________
1  2  3   4   5               6                                    7
__________________________________________________________________________
II. Шығыстар мен кредиттеулер                   17186527
ШЫҒЫСТАР                                    16811527
1                Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер             481611
1             Мемлекеттік басқарудыңөжалпы қызметін
орындайтын өкілді, атқарушы және басқадай
органдар                                          101060
103        Жергілікті өкілді органдардың аппараты             11844
2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар            7481
3  Жергіліктіүоргандардыңөаппараты                     7481
30     Депутаттық қызмет                                   4363
105        Әкімдер аппараты                                   89216
2      Жергіліктіүдеңгейдегіүәкімшілік шығындар           89216
3  Жергіліктіүоргандардыңөаппараты                    89216
2             Қаржылық қызмет                                   380551
105        Әкімдер аппараты                                   22950
62     Базарларда тауарларды сатудан түсетін
(қызмет және қызмет көрсету) түсімдердіү
ұйымдастыру                                        22950
30 Базарларда тауарларды сатудан түсетін
(қызмет және қызмет көрсету) түсімдерді жүзеге
асыратын өкілетті органдар                         22950
259        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын
коммуналдық меншіктіңүатқарушы органы             317509
2      Жергіліктіүдеңгейдегіүәкімшілік шығындар           10257
3  Жергіліктіүоргандардыңөаппараты                    10257
30     Коммуналдық меншіктіүжекешелендірудіүұйымдастыру    6980

31      Приобретение имущества коммунальной собственности 300272
260         Местный исполнительный орган финансов              40092
2       Административные расходы на местном уровне         40092
3   Аппарат местных органов                            40092
Приобретение статистических сборников
2                 Оборона                                           431696
1              Военные нужды                                       6817
105         Министерство обороны Республики Казахстан           6817
63      Обеспечение выполнения всеобщей воинской
обязанности                                         6817
2              Организация работы по чрезвычайным ситуациям      424879
105         Аппарат акимов                                    424879
31      Создание и содержание пунктов управления,
спецскладов и материально-техническое
обеспечение мероприятий Гражданской обороны        16150
32      Ликвидация чрезвычайных ситуаций на местном
уровне                                            408729
30  Государственная противопожарная служба            345867
31  Областная водно-спасательная служба                30004
35  Мероприятия по ликвидации чрезвычайных ситуаций    32858
3                 Общественный порядок и безопасность               304787
1              Правоохранительная деятельность                   304787
105         Аппарат акимов                                         0
66      Организация совершения нотариальных действий           0
30  Нотариальные конторы                                   0
251         Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета                 289787
2       Административные расходы на местном уровне        229600
3   Аппарат местных органов                           229600
27      Погашение кредиторской задолженности
по заработной плате и социальным выплатам           8500
28      Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного бюджета      46001
30      Охрана общественного порядка и обеспечение
общественной безопасности на местном уровне         5686
32  Приемники-распределители для лиц, не имеющих
определенного места жительства и документов         4444
34  Уголовно-исполнительная инспекция                   1242
274         Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                                   15000
44      Эксплуатация оборудовании и средств
по регулированию дорожного движения в
населенных пунктах                                 15000

31     Коммуналдық меншіктіңүмүлкін сатып алу            300272
260        Жергілікті қаржы атқару органдары                  40092
2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар           40092
3  Жергіліктіүоргандардыңөаппараты                    40092
2                Қорғаныс                                          431696
1             Әскери қажеттіліктер                                6817
105        Қазақстан РеспубликасыныңөҚорғаныс Министрлігіү     6817
63     Жалпы әскери міндеттіүорындауды қамтамасыз ету      6817
2             Төтенше жағдайлар бойынша жұмыстар ұйымдастыру    424879
105        Әкімдер аппараты                                  424879
31     Азаматтық қорғаныс шараларын қамтамасыз ететін
арнайы қоймаларды, материалдық-техникалық
басқару пункттерін құру және ұстау                  16150
32     Жергіліктіүдеңгейде төтенше жағдайларды жою       408279
30 Мемлекеттік өртке қарсы қызмет                    345867
31 Облыстық судан құтқару қызметі                     30004
35 Төтенше жағдайларды жою бойынша шаралар            32858
3                Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік                  304787
1             Құқық қорғау қызметі                              304787
251        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын ішкі
істердіңүатқарушы органы                          289787
2      Жергіліктіүдеңгейдегіүәкімшілік шығындар          229600
3  Жергіліктіүоргандардыңөаппараты                   229600
27     Әлеуметтік төлем және еңбекақы бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                         8500
28     Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген тәртіппен
тіркелген шарттық міндеттемелеріүбойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                        46001
30     Жергіліктіүдеңгейдегіүқоғамдық тәртіптіүқорғау
және қоғамдық қауіпсіздіктіүқамтамасыз ету          5866
32 Тұратын жеріүжәне құжаттары жоқ адамдарға
арналған қабылдау-бөлу мекемесіү                    4444
34 Қылмыстық-атқару инспекциясы                        1242
274        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын жол
және тұрғын үй коммуналдық шаруашылығыныңө
атқарушы органы                                    15000
44     Елді мекендердегіүжол қозғалысын реттеу
бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану         15000

4                 Образование                                       941155
2              Начальное и среднее образование                   517243
263         Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                           517243
20      Общеобразовательное обучение на местном уровне    339860
32  Школы-интернаты с особым режимом                  108074
33  Школы начальные, неполные средние и средние        28720
34  Школы-интернаты                                   102732
35  Специальные школы-интернаты                       100334
32      Информатизация системы среднего образования
на местном уровне                                 177383
3              Профессионально-техническое образование           230427
263         Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                           230427
31      Профессионально-техническое образование
на местном уровне                                 230427
30  Профессионально-технические школы                 220559
31  Специальные профессионально-технические школы       9868
4              Среднее специальное образование                   167406
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                  12854
8       Подготовка кадров в средних специальных учебных
заведениях на местном уровне                       12854
263         Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                           154552
8       Подготовка кадров в средних специальных учебных
заведениях на местном уровне                      154552
5              Переподготовка кадров                              24939
251         Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета                  11049
11      Переподготовка кадров на местном уровне            11049
30  Переподготовка кадров для органов внутренних дел   11049
Переподготовка кадров                              13890
263         Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                            13890
11      Переподготовка кадров на местном уровне            13890
6   Переподготовка кадров государственных учреждений   13890
9              Прочие услуги в области образования                 1140
263         Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                             1140
38      Оказание психилого-медико-педагогической
консультативной помощи населению по обследованию
психического здоровья детей и подростков            1140

4                Білім беру                                        941155
2             Бастауыш және орта білім беру                     517243
263        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын білім
беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы
органы                                            517243
20     Жергіліктіүдеңгейдегіүжалпы білім беру            339860
32 Ерекше режимдегі мектеп-интернаттар               108074
33 Бастауыш, орталау және орта мектептер              28270
34 Мектеп-интернаттар                                102732
35 Арнаулы мектеп-интернаттар                        100334
32     Жергіліктіүдеңгейде орта білім беру жүйесін
ақпараттау                                        177383
3             Кәсіптік-техникалық білім беру                    230427
263        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын білім
беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы
органы                                            230427
31     Жергіліктіүдеңгейдегіүкәсіптік-техникалық
білім беру                                        230427
30 Кәсіптік-техникалық мектептер                     220059
31 Арнайы кәсіптік-техникалық мектептер                9868
4             Арнайы орта білім беру                            167406
254        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтаудыңөатқарушы органы                12854
8      Жергіліктіүдеңгейде арнаулы оқу орындарына
кадрлар дайындау                                   12854
263        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын білім
беру, мәдениет, спорт және туризмніңүатқарушы
органы                                            154552
8      Жергіліктіүдеңгейдегі арнаулы және орта оқу
орындарына кадрлар дайындау                       154552
5             Кадрларды қайта даярлау                            24939
251        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын ішкі
істердің атқарушы органы                           11049
11     Жергіліктіүдеңгейде кадрларды қайта даярлау        11049
30 Ішкі істер органдары үшін кадрларды қайта даярлау  11049
Кадрларды қайта даярлау                            13890
263        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын білім
беру, мәдениет, спорт және туризмніңүатқарушы
органы                                             13890
11     Жергіліктіүдеңгейде кадрларды қайта даярлау        13890
6  Мемлекеттік мекемелердіңүкадрларын қайта даярлау   13890
9             Білім беру саласындағы басқадай қызметтер           1140
263        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын білім
беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы
органы                                              1140
38     Тұрғындардың балалары мен жасөспірімдерін
психикалық тексеру бойынша
психологиялық-дәрігерлік-педагогикалық кеңес
және көмек көрсету                                  1140

30  Психолого-медико-педагогические консультации        1140
5                 Здравоохранение                                  2336206
1              Больницы широкого профиля                         382259
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                 382259
35      Оказание первичной медико-санитарной помощи
по модели фондодержания                                0
36      Оказание гарантированного объема медицинской
помощи населению на местном уровне                     0
36      Оказание стационарной медицинской помощи
населению на местном уровне                       382259
2              Охрана здоровья населения                         317740
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                 317740
31      Оказание медицинской помощи ВИЧ-инфицированным
больным                                            20854
33      Борьба с эпидемиями                                  500
34      Заготовка запасов крови (заменителей)
на местном уровне                                      0
39      Профилактика и борьба с опасными инфекциями
на местном уровне                                  64503
30  Областные, районные санитарно-эпидемиологические
станции                                            64503
34      Производство крови (заменителей) на местном
уровне                                             31672
41      Пропаганда здорового образа жизни на местном
уровне                                              1945
45      Охрана материнства и детей                        198266
30  Дома ребенка                                       67966
31  Оказание стационарной помощи детям                102648
32  Оказание стационарной помощи беременным,
роженицам и родильницам                            27652
3              Специализированная медицинская помощь             553067
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                 553067
30      Оказание стационарной медицинской помощи
больным, страдающим психическими расстройствами   145767
32      Оказание стационарной медицинской помощи
больным туберкулезом                              201531
40      Больницы и поликлиники для ветеранов
и инвалидов ВОВ                                    25181
47      Оказание стационарной медицинской помощи
больным онкологическими заболеваниями              89295
48      Оказание стационарной медицинской помощи
больным алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией  20059
49      Оказание стационарной медицинской помощи больным
кожно-венерологическими заболеваниями              10540
50      Оказание стационарной медицинской помощи
больным инфекционными заболеваниями                60694

30 Психологиялық-дәрігерлік педагогикалық кеңес        1140
5                Денсаулық сақтау                                 2336206
1             Көп салалы ауруханалар                            382259
254        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтаудыңөатқарушы органы               382259
36     Тұрғындарға жергіліктіүдеңгейдегіүстационарлық
медициналық көмек көрсету                         382259
2             Халықтыңөденсаулығын қорғау                       317740
254        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтаудыңөатқарушы органы               317740
31     ВИЧ-инфекция науқастарына медициналық көмек
көрсету                                            20854
2  254 33     Эпидемияға қарсы күрес                               500
39     Жергіліктіүдеңгейде қауіптіүаурулардыңөалдын
алу және күрес                                     64503
30 Облыстық, аудандық санитарлық-эпидемиологиялық
станциялары                                        64503
34     Жергіліктіүдеңгейде қан дайындау                   31672
41     Жергіліктіүдеңгейде салауатты өмір салтын
насихаттау                                          1945
45     Балалар мен аналарды қорғау                       198266
30 Балалар үйі                                        67966
31 Балаларға стационарлық көмек көрсету              102648
32 Стационарлық көмек көрсету                         27652
3             Мамандандырылған медициналық көмек                553067
254        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын денсаулық
сақтаудыңөатқарушы органы                         553067
30     Психикалық ауытқуы бар науқастарға стационарлық
медициналық көмек көрсету                         145767
32     Туберкулезбен ауырғандарға стационарлық
медициналық көмек көрсету                         201531
40     Ұлы Отан Соғысы ардагерлеріүмен мүгедектерініңү
ауруханалары мен емханалары                        25181
47     Онкологиялық аурулармен ауырған науқастарға
стационарлық медициналық көмек көрсету             89295
48     Алкоголизм, токсикомания және нашақорлықпен
ауырғандарға стационарлық медициналық көмек
көрсету                                            20059
49     Тері-венерологиялық аурулармен ауырғандарға
стационарлық медициналық көмек көрсету             10540
50     Жұқпалы аурулармен ауырғандарға стационарлық
медициналық көмек көрсету                          60694

4              Поликлиники                                       264067
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                 264067
35      Оказание первичной медико-санитарной помощи
населению в амбулаторных организациях сельской
местности                                         115224
46      Оказание первичной медико-санитарной помощи
населению в амбулаторно-поликлинических
организациях                                      148843
5              Другие виды медицинской помощи                    155592
251         Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета                  31334
35      Оказание первичной медико-санитарной помощи
по модели фондодержания                                0
36      Оказание гарантированного объема медицинской
помощи населению на местном уровне                     0
31      Оказание медицинской помощи военнослужащим,
сотрудникам правоохранительных органов, членам
их семей                                           31334
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                 124258
37      Оказание скорой помощи                            112070
43      Оказание медицинской помощи населению в ЧС         12188
30  Центры экстренной медицинской помощи                5568
31  Областные базы спецмедснабжения                     6620
9              Прочие услуги в области здравоохранения           663481
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                 663481
2       Административные расходы на местном уровне         13051
3   Аппарат областных управлений                       13051
28      Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного бюджета     487714
38      Прочие услуги по охране здоровья населения в
области                                            29600
31  Лекарственное обеспечение отдельных категорий
граждан по видам заболеваний                       28600
32  Обеспечение специализированными продуктами
детского питания отдельных категорий граждан        1000
42      Обеспечение учетными услугами                       1332
93  Централизованные бухгалтерии                        1332
44      Централизованный закуп лекарственных средств
и медицинского оборудования                       131784
6                 Социальная помощь и социальное обеспечение       1009402
1              Социальное обеспечение                            388442
263         Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                            97044

4             Емханалар                                         264067
254        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын денсаулық
сақтаудыңөатқарушы органы                         264067
35     Ауылды жерлердегіүамбулаториялық ұйымдарда
тұрғындарға алғашқы дәрігерлік-санитарлық көмек
көрсету                                           115224
46     Амбулаториялық-емханалық ұйымдарда халыққа
алғашқы дәрігерлік-санитарлық көмек көрсету       148843
5             Басқа медициналық көмектер                        155592
251        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын ішкі
істердіңүатқарушы органы                           31334
31 Әскери қызметшілерге, құқық қорғау органдарыныңө
қызметкерлеріне, олардыңөжанұяларына медициналық
көмек көрсету                                      31334
254        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын денсаулық
сақтаудыңөатқарушы органы                         124258
37     Жедел жәрдем көрсету                              112070
43     ТЖ халыққа медициналық көмек көрсету               12188
30 Шұғыл медициналық көмек орталығы                    5568
31 Арнайы мед. жабдықтаудыңөоблыстық базасы            6620
9             Денсаулық сақтау саласындағы басқадай қызметтер   663481
254        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын денсаулық
сақтаудыңөатқарушы органы                         663481
2      Жергіліктіүдеңгейдегіүәкімшілік шығындар           13051
3  Облыстық басқармалардыңөаппараты                   13051
28     Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердіңүбелгіленген тәртіппен
тіркелген шарттық міндеттемелеріүбойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                       487714
38     Тұрғындардыңөденсаулығын қорғаудағы басқа да
қызметтер                                          29600
31 Ауру түрлеріүбойынша жекелеген санаттағы
азаматтарды дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету          28600
32 Жекелеген санаттағы азаматтарды балалар
тамақтанатын арнайы азық-түлікпен қамтамасыз ету    1000
42     Есепке алу қызметімен қамтамасыз ету                1332
93 Орталықтандырылған бухгалтериялар                   1332
44     Орталықтандырылған медициналық жабдықтарды және
дәрілік құралдарды сатып алу                      131784
6                Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру   1009402
1             Әлеуметтік қамсыздандыру                          388442
263        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын білім
беру, мәдениет, спорт және туризмніңүатқарушы
органы                                             97044

33      Социальное обеспечение детей                       97044
30  Детские дома                                       97044
258         Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения финансируемый из местного
бюджета                                           291398
32      Социальное обеспечение, оказываемое через
учреждения интернатского типа на местном уровне   291398
30  Дома-интернаты для малолетних инвалидов и
психоневрологические дома-интернаты                67527
31  Дома-интернаты для престарелых и инвалидов
общего типа                                        64794
33  Психоневрологические интернаты                    159077
2              Социальная помощь                                 521435
105         Аппарат акима                                      88316
60      Оказание социальной помощи отдельным
категориям граждан                                 88316
258         Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения финансируемый из местного бюджета         4284
57      Социальная поддержка инвалидов на местном уровне    4284
33  Обеспечение техническими и иными средствами         4284
258         Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения финансируемый из местного бюджета        47706
37      Оказание социальной помощи специалистам
здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива                    80
38      Проведение празднования 55-й годовщины Победы
в Великой Отечественной войне                      47626
57      Социальная поддержка инвалидов на местном уровне       0
30  Доплаты к государственным социальным пособиям в
соответствии с ростом индекса потребительских цен      0
31  Дополнительные надбавки на уход к государственным
пособиям одиноким инвалидам, нуждающимся
в посторонней помощи                                   0
59      Социальная поддержка граждан, награжденных
до 7 апреля 99 г. Орденами "Отан", "Данқ",
удостоенных высокого звания "Халық қаhарманы",
почетных званий республики на местном уровне           0
30  Льготы по проезду на всех видах общественного
транспорта - городского, пригородного
и местного сообщения (кроме такси)                     0
31  Льготы по расходам на жилищно-коммунальные услуги      0
258         Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения финансируемый из местного бюджета       381129
42      Государственная адресная социальная помощь        381129
9              Прочие услуги в области социальной помощи
и социального обеспечения                          99525
258         Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения финансируемый из местного бюджета        99525
2       Административные расходы на местном уровне         43995
3   Аппарат местных органов                            43995
25      Проведение мероприятий за счет средств резерва
местных исполнительных органов                       637
27      Погашение кредиторской задолженности
по заработной плате и социальным выплатам          26964
28      Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного бюджета      15277
33      Медико-социальная экспертиза на местном уровне     12652
30  Областные, городские и районные медико-социальные
экспертные комиссии                                12652

33     Балаларды әлеуметтік қамсыздандыру                 97044
30 Балалар үйлері                                     97044
258        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын еңбек
және халықты әлеуметтік қорғаудыңөатқарушы органы 291398
32     Жергіліктіүдеңгейде интернат типтегіүмекемелер
арқылы әлеуметтік қамсыздандыру                   291398
30 Жасөспірім мүгедектерге арналған интернат үйлері
мен психоневрологиялық интернат үйлер              67527
31 Қариялар мен жалпы типтегіүмүгедектерге
арналған интернат үйлер                            64794
33 Психоневрологиялық интернаттар                    159077
2             Әлеуметтік көмек                                  521435
105        Әкім аппараттары                                   88316
60     Аз қамтамасыз етілген жекелеген санаттағы
азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету               88316
258        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын еңбек
және халықты әлеуметтік қорғаудыңөатқарушы органы   4284
57     Жергіліктіүдеңгейде мүгедектердіүәлеуметтік қолдау  4284
33 Техникалық және басқа құралдармен қамтамасыз ету    4284
258        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын еңбек
және халықты әлеуметтік қорғаудыңөатқарушы органы  47706
37     Ауылды жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім
беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет
саласының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік
көмек көрсету                                         80
38     ҰОС-ндағы Жеңістің 55-жылдығын мерекелеудіүөткізу  47626
258        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын еңбек және
халықты әлеуметтік қорғаудыңөатқарушы органы      381129
42     Мемлекеттік мекен-жайға әлеуметтік көмек          381129
9             Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек
ауқымындағы басқа да қызметтер                     99525
258        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек
және халықты әлеуметтік қорғаудыңөатқарушы органы  99525
2      Жергіліктіүдеңгейдегіүәкімшілік шығындары          43995
3  Жергіліктіүоргандардың аппараты                    43995
25     Жергіліктіүатқарушы органдардыңөрезервтегіү
қаражаты есебінен шаралар өткізу                     637
27     Еңбекақы және әлеуметтік төлемдер бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                        26964
28     Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген тәртіппен
тіркелген шарттық міндеттемелеріүбойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                        15277
33     Жергіліктіүдеңгейдегіүәлеуметтік дәрігерлік
экспертиза                                         12652
30 Облыстық, қалалық және аудандық әлеуметтік
дәрігерлік эксперттік комиссия                     12652

7                 Жилищно-коммунальное хозяйство                     93560
1              Жилищное хозяйство                                     0
274         Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из местного
бюджета                                                0
43      Жилищное хозяйство                                     0
30  Обеспечение жильем особо нуждающихся лиц населения     0
2              Коммунальное хозяйство                             67560
274         Исполнительный орган жилищно-коммунального и
дорожного хозяйства, финансируемый из местного
бюджета                                            67560
42      Развитие коммунального хозяйства                   67560
30  Организация общего развития коммунального
хозяйства                                          67560
72      Мероприятия по подготовке к зиме теплоснабжающих
предприятий                                            0
3              Водоснабжение                                      26000
274         Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из местного
бюджета                                            26000
40      Организация работ по снабжению питьевой водой      26000
8                 Культура, спорт и информационное пространство     541742
1              Деятельность в области культуры                   449573
263         Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                           449573
35      Проведение культурных и спортивных мероприятий
с детьми на местном уровне                        162145
30  Проведение культурных мероприятий с детьми
на местном уровне                                  33000
31  Проведение спортивных мероприятий с детьми
на местном уровне                                 129145
39      Проведение спортивных мероприятий на местном
уровне                                              7988
41      Обеспечение культурного досуга населения
на местном уровне                                 217330
42      Увековечение памяти деятелей государства
на местном уровне                                      0
43      Проведение зрелищных мероприятий на местном
уровне                                              5830
44      Хранение историко-культурных ценностей
на местном уровне                                  51500
51      Проведение празднования 55-годовщины Победы в ВОВ   4780
3              Информационное пространство                        92169
105         Аппарат Акимов                                     31950
46      П
роведение государственной информационной
политики через газеты и журналы на местном уровне  25000
47      Проведение государственной информационной политики
через телерадиовещание на местном уровне            6950
261         Исполнительный орган управления архивами,
финансируемый из местного бюджета                  21063

7                Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық                   93560
1             Коммуналдық шаруашылық                             67560
274        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын жол және
коммуналдық шаруашылықтыңөатқарушы органы          67560
42     Коммуналдық шаруашылықты дамыту                    67560
30 Коммуналдық шаруашылықты жалпы дамытуды
ұйымдастыру                                        67560
3             Сумен жабдықтау                                    26000
274        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын жол және
коммуналдық шаруашылықтыңөатқарушы органы          26000
40     Ауыз сумен жабдықтау жұмысын ұйымдастыру           26000
8                Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңістік          541742
1             Мәдениет саласыныңөқызметі                        449573
263        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын білім
беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы
органы                                            449573
35     Жергіліктіүдеңгейде балалар арасында мәдени
және спорттық шараларды өткізу                    162145
30 Жергіліктіүдеңгейде балалар арасында мәдени
шараларды өткізу                                   33000
31 Жергіліктіүдеңгейде балалар арасында спорттық
шараларды өткізу                                  129145
39     Жергіліктіүдеңгейде спорттық шараларды өткізу       7988
41     Жергіліктіүдеңгейде халықтыңөмәдени демалыс
шараларын өткізу                                  217330
43     Жергіліктіүдеңгейде ойын-сауық шараларын өткізу     5830
44     Жергіліктіүдеңгейде тарихи-мәдени құндылықтарды
сақтау                                             51500
51     ҰОС-ндағы Жеңістіңү55-жылдығын мерекелеудіүөткізу   4780
3             Ақпараттар кеңістігіү                              92169
105        Әкімдер аппараты                                   31950
46     Жергіліктіүдеңгейде газеттер мен журналдарды
тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты
жүргізу                                            25000
47     Жергіліктіүтелерадио тарату арқылы мемлекеттік
ақпараттық саясатты жүргізу                         6950
261        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мұрағат
басқармасыныңөатқарушы органы                      21063

2       Административные расходы на местном уровне          4055
3   Аппарат местных органов                             4055
30      Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное использование
на местном уровне                                  17008
30  Областные и городские архивы                       17008
263         Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                            39156
45      Обеспечение общедоступности информации
на местном уровне                                  39156
30  Библиотеки                                         39156
10                Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство
и охрана окружающей среды                         103150
1              Сельское хозяйство                                 20000
257         Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета                  20000
32      Выполнение работ по борьбе с вредителями
и болезнями растений                               20000
5              Охрана окружающей среды                            71886
105         Аппарат акимов                                     71886
34      Организация охраны окружающей среды
на местном уровне                                  71886
30  Областные (городские) фонды охраны окружающей
среды                                               6886
31  Проведение работ по охране окружающей среды
на местном уровне                                  65000
9              Прочие услуги в области сельского, водного,
лесного, рыбного хозяйства и охраны окружающей
среды                                              11264
257         Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета                  11264
2       Административные расходы на местном уровне         11264
3   Аппарат управлений                                 11264
25      Проведение мероприятий за счет средств резерва
местных исполнительных органов                         0
28      Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного бюджета          0
11                Промышленность, строительство и недропользование       0
12                Транспорт и связь                                 415000
1              Автомобильный транспорт                           415000
259         Управление по благоустройству                          0
39      Обеспечение функционирования городских дорог           0
260         Управление автомобильных дорог на местном уровне       0
50      Эксплуатация дорожной системы на местном уровне        0
12  Обеспечение функционирования автомобильных дорог       0
5              Железнодорожный транспорт                              0
105         Аппарат акимов                                         0
30      Строительство железных дорог на местном уровне         0
30  Мосты для железнодорожного транспорта                  0
274         Исполнительный орган жилищно-коммунального,
дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый
из местного бюджета                               415000
46      Развитие городского транспорта                    310000

2      Жергіліктіүдеңгейдегіүәкімшілік шығындар            4055
3  Жергіліктіүоргандардыңөаппараты                     4055
30     Жергіліктіүдеңгейде мұрағат қорларын, басылым
өнімдерін сақтау және оларды арнайы пайдалануды
қамтамасыз ету                                     17008
30 Облыстық және қалалық мұрағаттар                   17008
263        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім
беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы
органы                                             39156
45     Жергіліктіүдеңгейде ақпараттыңөжалпыға жетуін
қамтамасыз ету                                     39156
30 Кітапханалар                                       39156
10               Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған
ортаны қорғау                                     103150
1             Ауыл шаруашылығы                                   20000
257        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын ауыл
шаруашылығының атқарушы органы                     20000
32     Өсімдік аурулары мен зиянкестеріне қарсы күресу
үшін орындалатын жұмыстар                          20000
5             Қоршаған ортаны қорғау                             71886
105        Әкімдер аппараты                                   71886
34     Жергіліктіүдеңгейде қоршаған ортаны қорғау
жұмыстарын ұйымдастыру                             71886
30 Облыстық (қалалық) қоршаған ортаны қорғау қорлары   6886
31 Жергіліктіүдеңгейде қоршаған ортаны қорғау
жұмыстарын жүргізу                                 65000
9             Қоршаған ортаны қорғау су, орман, балық және ауыл
шаруашылығы ауқымындағы басқа да жұмыстар          11264
257        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын ауыл
шаруашылығыныңөатқарушы органы                     11264
2      Жергіліктіүдеңгейдегіүәкімшілік шығындар           11264
3  Басқару аппараты                                   11264
25     Жергіліктіүатқарушы органдардыңөрезервтік
қоры есебінен шаралар откізу
28     Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген тәртіппен
тіркелген шарттық міндеттемелеріүбойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу
12               Көлік және байланыс                               415000
1             Автомобиль көлігіү                                415000
274        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын жол,
көлік және коммуналдық шаруашылықтыңөатқарушы
органы                                            415000
46     Қалалық көліктіүдамыту                            310000

50      Эксплуатация дорожной системы на местном уровне   105000
12  Обеспечение функционирования автомобильных дорог  105000
13                Прочие                                            549031
3              Поддержка предпринимательской деятельности
и защита конкуренции                                5000
272         Исполнительный орган экономики, поддержки
малого и среднего бизнеса, финансируемый из
местного бюджета                                    5000
31      Организация поддержки малого предпринимательства
на местном уровне                                   5000
9              Прочие                                            544031
105         Аппарат акимов                                    412168
25      Проведение мероприятий за счет средств резерва
местных исполнительных органов                         0
27      Погашение кредиторской задолженности по
заработной плате и социальным выплатам              5400
28      Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного бюджета      60562
52      Резервный фонд местных исполнительных органов     136639
58      Кредиторская задолженность местного бюджета по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного бюджета     207567
81      Кредитование других уровней бюджетов                   0
Обслуживание долга                                     0
1              Обслуживание долга                                     0
105         Аппарат акимов                                         0
53      Обслуживание долга местных исполнительных органов      0
11  Выплата вознаграждений (интересов) по займам           0
61      Представительские расходы                           2000
263         Исполнительный орган образования, культуры, спорта
и туризма, финансируемый из местного бюджета       86417
2       Административные расходы на местном уровне         36741
30  Аппарат местных органов образования                15906
31  Аппарат местных органов культуры                    8144
32  Аппарат местных органов туризма и спорта           12691
27      Погашение кредиторской задолженности
по заработной плате и социальным выплатам              0
28      Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного бюджета      43345
34      Обеспечение учетными услугами                       6331
30  Централизованная бухгалтерия организаций
образования                                         3629
31  Централизованная бухгалтерия организаций культуры   2702
272         Исполнительный орган экономики, поддержки малого
и среднего бизнеса, финансируемый из местного
бюджета                                            26075

50     Жергіліктіүдеңгейде жол жүйесін пайдалану         105000
12 Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз
ету                                               105000
13               Басқа да қызметтер                                549031
3             Кәсіпкерлік қызметтіүқолдау және бәсекелестікті
үқорғау                                              5000
272        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын
экономика, шағын және орташа бизнестіүқолдаудың
атқарушы органы                                     5000
31     Жергіліктіүдеңгейде шағын кәсіпкерліктіүқолдауды
ұйымдастыру                                         5000
9             Басқалар                                          544031
105        Әкімдер аппараты                                  412168
25     Жергіліктіүатқарушы органдардыңөрезервтік
қоры есебінен шаралар өткізу
27     Еңбекақы және әлеуметтік төлемдер бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                         5400
28     Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық міндеттемелеріү
бойынша кредиторлық қарыздарды өтеу                60562
52     Жергіліктіүатқарушы органдардыңөрезервтік қоры    136639
58     Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелердіңүбелгіленген тәртіппен
тіркелген шарттық міндеттемелеріүбойынша
жергілікті бюджеттің кредиторлық қарыздары        207567
61     Өкілеттілік шығындар                                2000
263        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын білім
беру, мәд
ениет, спорт және туризмнің атқарушы
органы                                             86417
2      Жергіліктіүдеңгейдегіүәкімшілік шығындар           36741
30 Жергіліктіүбілім беру органдарыныңөаппараты        15906
31 Жергіліктіүмәдениет органдарыныңөаппараты           8144
32 Жергіліктіүспорт және туризм органдарыныңөаппараты 12691
27     Еңбекақы және әлеуметтік төлемдер бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                            0
28     Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген тәртіппен
тіркелген шарттық міндеттемелеріүбойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                        43345
34     Есептік қызметтермен қамтамасыз ету                 6331
30 Білім беру ұйымдарының орталықтандырылған
бухгалтериясы                                       3629
31 Мәдениет ұйымдарыныңөорталықтандырылған
бухгалтериясы                                       2702
272        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын
экономика, шағын және орташа бизнестіүқолдаудың
атқарушы органы                                    26075

2       Административные расходы на местном уровне         26075
30  Аппарат органов экономики                          26075
273         Исполнительный орган инфраструктуры и
строительства, финансируемый из местного бюджета   16433
2       Административные расходы на местном уровне         13792
3   Аппарат местных органов                            13792
53      Обслуживание долга местных исполнительных органов      0
11  Выплата вознаграждений (интересов) по займам           0
28      Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного бюджета
274         Исполнительный орган жилищно-коммунального
хозяйства, дорожного хозяйства и транспорта
финансируемый из местного бюджета                   2938
28      Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного бюджета       2938
15                Официальные трансферты                           9604187
1              Официальные трансферты                           9604187
105         Аппарат акимов                                   3784285
54      Трансферты из местного бюджета                   3784285
30  Прочие трансферты                                1276550
94  Субвенции                                        2507735
0
119         Аким Карагандинской области                      5819902
26      Трансферты из областного бюджета в
республиканский бюджет                           5819902
67      Бюджетные изъятия в областной бюджет                   0
Кредитование                                      375000
10                Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство
и охрана окружающей среды                          30000
1              Сельское хозяйство                                 30000
257         Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета                  30000
82      Кредитование сельхозтоваропроизводителей           30000
13                Прочие                                            345000
3              Поддержка предпринимательской деятельности
и защита конкуренции                               45000
272         Исполнительный орган экономики, поддержки малого
и среднего бизнеса, финансируемый из местного
бюджета                                            45000
80      Кредитование для развития малого
предпринимательства на местном уровне              45000
9              Прочие                                            300000
272         Исполнительный орган экономики, поддержки
малого и среднего бизнеса, финансируемый
из местного бюджета                               300000
81      Кредитование для поддержки и развития отраслей
экономики                                         300000
III. Дефицит (профицит) бюджета                   130415
IV. Финансирование дефицита (использование
профицита) бюджета                           -362700
Погашение                                        -362700

2      Жергіліктіүдеңгейдегіүәкімшілік шығындар           26075
30 Экономика органдарыныңөаппараттары                 26075
273        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын
инфрақұрылым және құрылыстыңөатқарушы органы       16433
2      Жергіліктіүдеңгейдегіүәкімшілік шығындар           13792
3  Жергіліктіүоргандар аппараттары                    13792
274        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын жол,
көлік және коммуналдық шаруашылықтыңөатқарушы
органы                                              2938
28     Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген тәртіппен
тіркелген шарттық міндеттемелері бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                         2938
15               Ресми трансферттер                               9604187
1             Ресми трансферттер                               9604187
105        Әкімдер аппараты                                 3784285
54     Жергіліктіүбюджеттің ресми трансферттері         3784285
30 Басқа да трансферттер                            1276550
94 Субвенциялар                                     2507735
119        Қарағанды облысыныңөәкімі                        5819902
26     Республикалық бюджетке аударылатын облыстық
бюджеттің трансферті                             5819902
Несие бөлу                                        375000
Несие бөлу                                        375000
10               Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған
ортаны қорғау                                      30000
1             Ауыл шаруашылығы                                   30000
257        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын ауыл
шаруашылығының атқарушы органы                     30000
82     Ауыл шаруашылығы өнімдерін өндірушілердіүнесиелеу  30000
13               Басқалар                                          345000
3             Кәсіпкерлік қызметтіүқолдау және бәсекелестіктіү
қорғау                                             45000
272        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын
экономика, шағын және орташа бизнестіүқолдаудың
атқарушы органы                                    45000
80     Жергіліктіүдеңгейде шағын кәсіпкерліктіүдамыту
үшін несие бөлу                                    45000
Басқалар                                          300000
Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын
экономика, шағын және орташа бизнестіүқолдаудың
атқарушы органы                                   300000
Экономика саласын қолдау және дамыту үшін несие
бөлу                                               30000
III. БЮДЖЕТТІҢ ДЕФИЦИТІ (ПРОФИЦИТ)                130415
IV. БЮДЖЕТТІҢ ДЕФИЦИТІН (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
ҚАРЖЫЛАНДЫРУ                                 -362700
ӨТЕУЛЕР                                          -362700

16                Финансирование                                   -362700
1              Погашение основного долга                        -362700
105         Аппарат акимов                                   -362700
55      Погашение долга местных исполнительных органов   -362700
0
Использование свободных остатков бюджетных
средств на начало финансового года.               232285
__________________________________________________________________________
(специалист Алимбаева Ж.)

16               Қаржыландыру                                     -362700
1             Негізгі қарыздарды өтеу                          -362700
105        Әкімдер аппараты                                 -362700
55     Жергіліктіүатқарушы органдардыңөберешегін өтеу   -362700
Қаржы жылыныңөбасындағы бюджет қаражатыныңөбос
қалдықтарын пайдалану                             232285
__________________________________________________________________________
маман: Әлімбаева Ж.