О внесении дополнений N 50 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 мая 2001 года N 232 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 08.06.2001 г. за N 1543
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 25 апреля 2001 года Z010177_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год" и Указом Президента Республики Казахстан от 14 апреля 2001 года N 585 U010585_ "О переносе административного центра Алматинской области" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функц. группе 1 "Государственные услуги общего характера":
подфункцию 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления" гос. учреждение - администратор программ 103 "Аппарат местных представительных органов" дополнить программой следующего содержания:
"98 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
в подфункции 2 "Финансовая деятельность":
гос. учреждение - администратор программ 259 "Исполнительный орган коммунальной собственности, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой следующего содержания:
"98 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
гос.учреждение - администратор программ 260 "Исполнительный орган финансов, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой следующего содержания:
"98 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
в функц.группе 3 "Общественный порядок и безопасность" в подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" гос. учреждение-администратор программ 251 "Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой следующего содержания:
"98 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
в функц. группе 5 "Здравоохранение" в подфункции 9 "Прочие услуги в области здравоохранения" гос. учреждение-администратор программ 254 "Исполнительный орган здравоохранения, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой следующего содержания:
"98 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";

Бiрыңғай бюджеттiк жiктемеге N 50 толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 4 мамырдағы N 232 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 8 маусымда тіркелді. Тіркеу N 1543
"2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Z000131_ Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Z010177_ Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 25 сәуiрдегi Заңына және "Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын көшiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 14 сәуiрдегi N 585 U010585_ жарлығына сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ "Бiрыңғай бюджеттiк жiктеменi бекiту туралы" бұйрығына келесi толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк жiктемесiне:
бюджет шығыстарының функционалдық жiктемесiне:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" кiшi функциясы 103 "Жергiлiктi өкiлдi органдардың аппараты" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"98 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру бойынша шаралар";
2 "Қаржылық қызмет" кiшi функциясында:
259 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын коммуналдық меншiктiң атқарушы органы" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"98 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру бойынша шаралар";
260 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын қаржы атқарушы органы" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"98 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру бойынша шаралар";
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобында 1 "Құқық қорғау қызметi" кiшi функциясында 251 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын iшкi iстер атқарушы органы" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"98 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру бойынша шаралар";
5 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында 9 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында 254 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау атқарушы органы" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"98 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру бойынша шаралар";

в функц. группе 6 "Социальное обеспечение и социальная помощь" в подфункции 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения" гос.учреждение-администратор программ 258 "Исполнительный орган труда и социальной защиты населения, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой следующего содержания:
"98 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
в функц. группе 8 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство" в подфункции 3 "Информационное пространство" гос. учреждение-администратор программ 261 "Исполнительный орган управления архивами, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой следующего содержания:
"98 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
в функц. группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды" в подфункции 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства и охраны окружающей среды" гос. учреждение-администратор программ 257 "Исполнительный орган сельского хозяйства, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой следующего содержания:
"98 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
в функц. группе 13 "Прочие" в подфункции 9 "Прочие":
гос. учреждение-администратор программ 105 "Аппарат акимов" дополнить программой следующего содержания:
"98 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
гос. учреждение-администратор программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" дополнить программой следующего содержания:
"51 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
гос. учреждение-администратор программ 263 "Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой следующего содержания:
"98 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
гос. учреждение-администратор программ 272 "Исполнительный орган экономики, поддержки малого и среднего бизнеса, государственных закупок, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой следующего содержания:
"98 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
гос. учреждение-администратор программ 273 "Исполнительный орган инфраструктуры и строительства, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой следующего содержания:
"98 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";
гос. учреждение-администратор программ 274 "Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой следующего содержания:
"98 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской области в г. Талдыкорган";

6 "Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк көмек" функционалдық тобында 9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында 258 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын еңбек және халықты әлеуметтiк қорғаудың атқарушы органы" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"98 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру бойынша шаралар";
8 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк" функционалдық тобында 3 "Ақпараттық кеңiстiк" кiшi функциясында 261 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мұрағат қоры атқарушы органы" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"98 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру бойынша шаралар";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау"
функционалдық тобында 9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған
ортаны қорғау саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында 257
"Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын ауыл шаруашылық атқарушы органы"
мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы бағдарламамен
толықтырылсын:
"98 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру
бойынша шаралар";
13 "Басқалар" функционалдық тобында 9 "Өзге де" кiшi функциясында:
105 "Әкiмдер аппараты" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi мынадай
мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"98 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру
бойынша шаралар";
217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi"
мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы бағдарламамен
толықтырылсын:
"51 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру
бойынша шаралар";
263 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын бiлiм, мәдениет, спорт
және туризм атқарушы органы" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi мынадай
мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"98 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру
бойынша шаралар";
272 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын экономика, кiшi және орта
бизнестi қолдау, мемлекеттiк сатып алу атқарушы органы"
мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы бағдарламамен
толықтырылсын:
"98 Алматы облысының әкiмшiлiк орталығын Талдықорған қаласына көшiру
бойынша шаралар";
273 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын инфрақұрылым мен құрылыс атқарушы органы" мем.мекеме-бағдарлама әкiмшiсi мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"98 Алматы облысының әкімшілік орталығын Талдықорған қаласына көшіру бойынша шаралар";
274 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы" мем.мекеме-бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"98 Алматы облысының әкімшілік орталығын Талдықорған қаласына көшіру бойынша шаралар";

в функц. группе 15 "Официальные трансферты" в подфункции 1 "Обслуживание долга" по гос. учреждению-администратору программ 113 "Аким Алматинской области" программу 18 "Трансферты из республиканского бюджета" дополнить подпрограммой следующего содержания:
"30 Мероприятия по переносу административного центра Алматинской
области в г. Талдыкорган".
2. Департаменту юридической службы (К.Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Б.Султанов) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется
на правоотношения, возникшие со дня его подписания.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобында 1 "Ресми трансферттер" кіші функциясында 113 "Алматы облысының әкімі" мем.мекеме-бағдарлама әкімшісі бойынша 18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасы мынадай мазмұндағы кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"30 Алматы облысының әкімшілік орталығын Талдықорған қаласына көшіру
бойынша шаралар".
2. Заң қызметі (Қ. Әбдіқалықов) және Бюджет (Б. Сұлтанов)
департаменттері осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және оған қол
қойылған күннен бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таратылады.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.