О внесении изменения в приказ МГД РК от 11 октября 1999 года N 1234
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 11 июня 2001 года N 745. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июля 2001 года N 1586. Утратил силу - приказом Министра государственных доходов РК от 9.04.2002 № 416 (извлечение из приказа см. ниже).
Извлечение из приказа Министра государственных доходов
Республики Казахстан от 9 апреля 2002 года № 416
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года Z010210_ "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению:
...Приказ Министерства государственных доходов от 11 июня 2001 года N 745 "О внесении изменения в приказ Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 11 октября 1999 года N 1234"...
Министр ---------------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 3 мая 2001 года Z010183_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 11 октября 1999 года N 1234 V990943_ "Об утверждении Инструкции "Об упрощенной системе налогообложения юридических лиц - субъектов малого бизнеса" следующее изменение:
в Инструкции "Об упрощенной системе налогообложения юридических лиц - субъектов малого бизнеса", утвержденной указанным приказом:
в строках 2 и 8 приложения 4 к указанной инструкции цифры "20" и "120" заменить, соответственно, цифрами "16" и "116". 2. Департаменту непроизводственных платежей (Ю. Тлеумуратов): 1) согласовать настоящий приказ с Министерством финансов Республики Казахстан; 2) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан. 3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Департамент непроизводственных платежей (Ю. Тлеумуратов). 4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и вводится в действие с 1 июля 2001 года. Министр Согласовано Министр финансов Республики Казахстан 21 июня 2001 года (Специалисты: Склярова И.В., Пучкова О.Я.)

ҚР МКМ 1999 жылғы 11 қазандағы N 1234 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Мемлекеттік кіріс Министрінің 2001 жылғы 11 маусымдағы N 745 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 25 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 1586. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығымен.
-------------------Бұйрықтан үзінді---------------- Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығы
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" K010209_ Қазақстан Республикасының Кодексiн (Салық Кодексiн) қолданысқа енгiзу туралы" Z010210_ Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 шiлдедегi Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН: Күшiн жоғалтқан жекелеген бұйрықтарының тiзбесi: 68. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң 1999 жылғы 11 қазандағы N 1234 бұйрығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгінiң 2001 жылғы 11 маусымдағы N 745 V011586_ бұйрығы. ----------------------------------------------------- "Қазақстан Республикасының Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Z952235_ Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Z010183_ Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 3 мамырдағы Заңына сәйкес. БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң 1999 жылғы 11 қазандағы N 1234 бұйрығымен бекiтiлген "Заңды тұлғалар - шағын бизнестiң субъектiлерiне оңайлатылған салық салу жүйесi туралы" V990943_ Нұсқаулығына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген "Заңды тұлғалар - шағын бизнестiң субъектiлерiне оңайлатылған салық салу жүйесi туралы" Нұсқаулықтың:
көрсетiлген нұсқаулыққа қоса берiлген 4 қосымшаның 2 және 8 жолдарындағы "20" және "120" деген сандар, тиiсiнше, "16" және "116" деген сандармен алмастырылсын. 2. Өндiрiстiк емес төлемдер департаментi (Ю. Тiлеумұратов): 1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiмен келiссiн; 2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде осы бұйрықты мемлекеттiк тiркеудi қамтамасыз етсiн. 3. Осы бұйрықтың орындалуына бақылау Өндiрiстiк емес төлемдер департаментiне (Ю. Тiлеумұратов) жүктелсiн. 4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеу күнiнен бастап күшiне енедi және 2001 жылдың 1 шілдесiнен бастап қолданысқа, енгiзiледi. Министр Келісілді Қазақстан Республикасының Қаржы министрі 2001 жылғы 21 маусым Мамандар: Омарбекова А.Т. Икебаева Ә.Ж.