О внесении изменений и дополнений в решение VIII сессии областного Маслихата от 29 декабря 2000 года N 2 "Об областном бюджете на 2001 год"
Решение ХI сессии Карагандинского областного Маслихата от 15 мая 2001 года N 2-5/3 Зарегистрировано управлением юстиции Карагандинской области 21 мая 2001 г. за N 299
В соответствии с Законами Республики Казахстан
Z990357_
"О бюджетной
системе" от 1.04.99 г. N 357-I,
Z010148_
"О местном государственном
управлении в Республике Казахстан" от 23.01.2001 г. N 148-II ЗРК и
приказами Министерства финансов Республики Казахстан о внесении изменений
в Единую бюджетную классификацию, областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение VIII сессии областного Маслихата от 29.12.2000
года N 2
V00K171_
"Об областном бюджете на 2000 год" следующие изменения и
дополнения:
1) В пункте 1:
подпункте а):
цифру "15 479 426" заменить цифрой "20 849 910"
цифру "11 729 732" заменить цифрой "15 163 485"
цифру "3 562 994" заменить цифрой "5 237 087"
цифру "186 700" заменить цифрой "449 338"
подпункте б):
цифру "17 565 483" заменить цифрой "22 995 967"
цифру "16 418 783" заменить цифрой "21 749 267"
цифру "1 146 700" заменить цифрой "1 246 700"
подпункте в):
цифру "-2 086 057" заменить цифрой "-2 146 057"
2) В пункте 4:
цифру "3 462 994" заменить цифрой "5 126 850"
цифру "46 361" заменить цифрой "24 693"
цифру "1 850 046" заменить цифрой "3 060 612"
цифру "580 895" заменить цифрой "790 176"
цифру "935 253" заменить цифрой "1 211 465"
цифру "50 439" заменить цифрой "39 904"
3) Пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в доходах областного бюджета трансферты из республиканского
бюджета 110 237 тыс.тенге,
в том числе:
- на поддержание инфраструктуры г. Приозерск 100 000
- на обслуживание долга местного
исполнительного органа по кредиту           10 237
4) В пункте 6:
цифру "1 346 913" заменить цифрой "1 435 358"
цифру "29 267" заменить цифрой "37 336"
цифру "23 563" заменить цифрой "29 030"
цифру "212 753" заменить цифрой "216 096"
цифру "136 607" заменить цифрой "175 006"
цифру "340 511" заменить цифрой "375 166"
цифру "169 725" заменить цифрой "134 011"
цифру "129 073" заменить цифрой "142 017"
цифру "38 276" заменить цифрой "44 303"
цифру "58 429" заменить цифрой "77 194"
цифру "35 796" заменить цифрой "26 244"
цифру "58 446" заменить цифрой "58 916"
цифру "114 467" заменить цифрой "120 039"

"2001 жылдың облыстық бюджеті туралы" облыстық Мәслихаттың 2001 жылғы 29 желтоқсандағы VIII сессиясының N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөнінде
Қарағанды облыстық Мәслихатының XI сессиясының шешімі 2001 жылғы 15 мамырдағы N 2-5/3 Қарағанды облысының әділет басқармасында 2001 жылғы 21 мамырда N 299 тіркелді
Қазақстан Республикасының Z990357_ "Бюджеттік жүйе туралы" 1999 жылғы
1 сәуірдегі N 357-I, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік
басқару туралы"
Z010148_
2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-II ҚРЗ заңдарына
және Қазақстан Республикасы қаржы Министрлігінің бірыңғай бюджеттік
жіктелулерге өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөніндегі бұйрықтарына
сәйкес облыстық Мәслихат шешім етті:
1. Облыстық Мәслихаттың
V00K171_
"2001 жылғы облыстық бюджет туралы"
2000 жылғы 29 желтоқсандағы VIII сессиясының N 2 шешіміне төмендегідей
өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың а) тармақшасындағы:
"15 479 426" саны "20 849 910" санына ауыстырылсын
"11 729 732" саны "15 163 485" санына ауыстырылсын
"3 562 994" саны "5 237 087" санына ауыстырылсын
"186 700" саны "449 338" санына ауыстырылсын
б) тармақшасындағы:
"17 565 483" саны "22 995 967" санына ауыстырылсын
"16 418 783" саны "21 749 267" санына ауыстырылсын
"1 146 700" саны "1 246 700" санына ауыстырылсын
в) тармақшасындағы:
"-2 086 057" саны "-2 146 057" санына ауыстырылсын
2) 4 тармақтағы:
"3 462 994" саны "5 126 850" санына ауыстырылсын
"46 361" саны "24 693" санына ауыстырылсын
"1 850 046" саны "3 060 612" санына ауыстырылсын
"580 895" саны "790 176" санына ауыстырылсын
"935 253" саны "1 211 465" санына ауыстырылсын
"50 439" саны "39 904" санына ауыстырылсын
3) 5 тармақ төмендегідей редакцияда оқылсын:
"Облыстық бюджеттің кірістерінде республикалық бюджеттен
110 237 мың теңге трансферттер есепке алынсын, оның ішінде:
- Приозерск қаласындағы инфрақұрылымдарды қолдауға 100 000
- Жергілікті атқарушы органдардың несие бойынша
қарыздарының қызметіне                            10 237
4) 6 тармақтағы:
"1 346 913" саны "1 435 358" санына ауыстырылсын
"29 267" саны "37 336" санына ауыстырылсын
"23 563" саны "29 030" санына ауыстырылсын
"212 753" саны "216 096" санына ауыстырылсын
"136 607" саны "175 006" санына ауыстырылсын
"340 511" саны "375 166" санына ауыстырылсын
"169 725" саны "134 011" санына ауыстырылсын
"129 073" саны "142 017" санына ауыстырылсын
"38 276" саны "44 303" санына ауыстырылсын
"58 429" саны "77 194" санына ауыстырылсын
"35 796" саны "26 244" санына ауыстырылсын
"58 446" саны "58 916" санына ауыстырылсын
"114 467" саны "120 039" санына ауыстырылсын

5) Пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7) Установить трансферты из областного бюджета бюджетам районов и
городов в сумме 770 300 тыс. тенге, в том числе:
тыс.тенге
Абайского          4 000
Актогайского       3 350
Бухар-Жырауского   5 050
Жанааркинского     7 800
Каркаралинского   13 000
Нуринского         4 400
Осакаровского      4 700
Улытауского        2 900
Шетского           5 200
Балхаша              900
Жезказгана         1 700
Караганды        478 000
Каражала           2 400
Приозерска       123 900
Сарани             2 450
Темиртау          71 550
Шахтинска         39 000"
6) Дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1) Учесть, что в составе трансфертов из областного бюджета бюджетам районов и городов предусмотрены ассигнования на поддержание социальной инфраструктуры г. Приозерска - 100 000 тыс.тенге; на развитие массового спорта из расчета 50 тыс.тенге на одно учреждение общеобразовательного обучения на местном уровне; на развитие спортивных школ; на обеспечение функционирования внутригородских дорог и работ по благоустройству и озеленению г. Караганды - 475 000 тыс.тенге, г. Темиртау - 70 000 тыс.тенге; на погашение кредиторской задолженности прошлых лет акимов городов Приозерска - 23 800 тыс.тенге и Шахтинска - 36 200 тыс. тенге; на аварийный ремонт школ и пришкольного интерната Жанааркинского района - 4000 тыс. тенге; на ремонт школы с. Егиндыбулак - 3000 тыс.тенге и аварийные ремонты кровли и отопительной системы школ Каркаралинского района - 5000 тыс.тенге".
7) В пункте 12:
цифру "976 435" заменить цифрой "974 050"
8) В пункте 13:
цифру "525 716" заменить цифрой "523 287"
9) Пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15) В связи с Годом 10-летия Независимости Республики Казахстан предусмотреть в составе расходов областного бюджета на 2001 год по программе "Социальные выплаты отдельным категориям граждан по решению местных представительных органов" 187 549 тыс.тенге на оказание социальной помощи следующим категориям граждан:
- одиноко проживающим малообеспеченным гражданам, размер пенсий и пособий которых ниже установленного минимального размера пенсии - на льготный проезд на внутригородском общественном транспорте (кроме такси);
- участникам Великой Отечественной войны, труженикам тыла - на оказание материальной помощи в честь 56-летия Победы в Великой Отечественной войне;
- инвалидам, малообеспеченным семьям и отдельным гражданам - на оказание единовременной материальной помощи в связи с юбилейными, праздничными датами, болезнью, смертью, трагическими случаями;

5) 7-тармақ төмендегідей редакцияда оқылсын:
"7) Облыстық бюджеттен аудандар мен қалалардың бюджеттеріне 770 300
мың теңге трансферттер белгіленсін, оның ішінде:
мың теңге
Абай          4 000
Ақтоғай       3 350
Бұқар Жырау   5 050
Жаңа Арқа     7 800
Қарқаралы    13 000
Нұра          4 400
Осакаров      4 700
Ұлытау        2 900
Шет           5 200
Балқаш          900
Жезқазған     1 700
Қарағанды   478 000
Қаражал       2 400
Приозерск   123 900
Саран         2 450
Теміртау     71 550
Шахтинск     39 000
6) 7-1 тармағы төмендегі мазмұндалғанмен толықтырылсын:
"7-1) Облыстық бюджеттің трансферттерінің құрамынан аудандар мен қалалардың бюджеттеріне: әлеуметтік инфрақұрылымдарды қолдауға Приозерск қаласына - 100 000 мың теңге; жергілікті деңгейде жалпы білім беріп оқытатын бір мекемеге 50 мың теңге есебінен бұқаралық спортты дамыту үшін, спорт мектептерін дамытуға; қала ішіндегі жолдардың жұмыс істеуін қамтамасыз етуге, қалаларды көркейтуге және желектендіруге Қарағанды қаласына - 475 000 мың теңге; Теміртау қаласына - 70 000 мың теңге; қалалардың әкімдерінің өткен жылғы кредиторлық қарыздарын өтеуге Приозерскіге - 23 800 мың теңге және Шахтинскіге - 36 200 мың теңге; Жаңа Арқа ауданындағы мектептер мен мектептердің жанындағы интернаттарды жөндеуге - 4000 мың теңге, Егіндібұлақ селосындағы мектепті жөндеуге 3000 мың теңге және Қарқаралы ауданындағы мектептердің жылыту жүйесі мен қираған жабындарын жөндеуге - 5 000 мың теңге қарастырылатыны есепке алынсын.
7) 12 тармақтағы
"976 435" саны "974 050" санына ауыстырылсын
8) 13 тармақтағы
"525 716" саны "523 287" санына ауыстырылсын
9) 15 тармақ төмендегі редакцияда оқылсын:
"15) Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің 10-жылдығына байланысты 2001 жылғы облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша төмендегідей санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсетуге 187 549 теңге қарастырылсын;
- зейнетақы мен жәрдемақы мөлшері, белгіленген ең аз зейнетақы мөлшерінен төмен аз қамтылған жалғыз тұратын азаматтарға - қала ішіндегі қоғамдық көлікпен (таксиден басқасы) жеңілдікпен жүруге:
- Ұлы Отан Соғысындағы Жеңістің 56-жылдығы құрметіне Ұлы Отан Соғысына қатынасқандарға, тыл еңбеккерлеріне материалдық көмек көрсетуге;
- мерейтойлық, мерекелік күндеріне, науқастануына, қайтыс болуына, қайғылы жағдайына байланысты мүгедектерге, аз қамтылған жанұялар мен жекелеген азаматтарға бір мезгіл материалдық көмек көрсетуге;

10) Дополнить пунктом 15-1 следующего содержания:
"15-1) Учесть, что в составе расходов областного бюджета предусмотрены ассигнования на оплату услуг банков второго уровня по зачислению, выплате и доставке пособий, на укрепление материально-технической базы и информатизацию исполнительных и
представительных органов, финансируемых из местного бюджета".
11) Дополнить пунктом 15-2 следующего содержания:
"15-2. Предусмотреть в составе областного бюджета по программе
"Развитие городского транспорта" 300 000 тыс.тенге на субсидирование
предприятий автотранспорта, предоставляющих льготы отдельным категориям
граждан на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)".
12) В пункте 19:
цифру "18 980" заменить цифрой "30 827"
цифру "10 905" заменить цифрой "118"
цифру "5 819" заменить цифрой "5 926"
цифру "1 198" заменить цифрой "168"
цифру "975" заменить цифрой "946"
исключить строку
- управления здравоохранения - 83 тыс.тенге;
дополнить строками следующего содержания:
- УВД - 3834 тыс.тенге;
- Департамента образования - 1 448 тыс.тенге;
- Государственной компании коммерческих застройщиков - 18 340
тыс.тенге:
- Управлению строительства и реформирования ЖКХ - 47 тыс.тенге.
13) В пункте 20:
цифру "5000" заменить цифрой "9983";
14) В пункте 21:
цифру "150 000" заменить цифрой "200 000"
15) В пункте 21-1 абзац четвертый исключить
16) Пункт 28 изложить в следующей редакции:
"28) Утвердить резерв акима области на 2001 год в размере 182 000
тыс.тенге, в том числе:
- для выполнения обязательств местных исполнительных органов по
решениям судов - 2 000 тыс.тенге
- для предотвращения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера - 130 000 тыс.тенге
- специальный резерв для кредитования нижестоящих бюджетов на
покрытие кассового разрыва - 50 000 тыс.тенге".
2. Приложение к решению VIII сессии областного Маслихата от
23.12.2000 г. N 2
V00K171_
"Об областном бюджете на 2001 год" изложить в
новой редакции, с учетом внесенных изменений и дополнений.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2001 года.
Председатель сессии
Секретарь областного Маслихата
Приложение N 1
к решению N 2-5/3 XI сессии областного Маслихата от 15 мая 2001 г.
Областной бюджет на 2001 год
__________________________________________________________________________
Категория
Класс                      Наименование                        Сумма
Подкласс                                                  тыс. тенге
Специфика
__________________________________________________________________________
1  2  3  4                   5                                  6
__________________________________________________________________________
I. Поступления                                       20849910
Доходы                                               15163485
1           НАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                                14826231
1         Подоходный налог на доходы                            5132214
1     Подоходный налог с юридических лиц                    5132214
1  Подоходный налог с юридических лиц - резидентов       1423837

10) 15-1 тармағы төмендегі мазмұндалғанмен толықтырылсын:
"Облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында жәрдемақыны есептеу, төлеу және жеткізудегі екінші деңгейдегі банктардың қызметтерін төлеуге, жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы және өкілетті органдардың ақпараттандырылуы мен материалдық-техникалық базасын нығайтуға ақша бөлу
қарастырылатыны есепке алынсын.
11) 15-2 төмендегі мазмұндалғанмен толықтырылсын:
"Облыстық бюджеттің құрамында "Қалалық көлікті дамыту" бағдарламасы
бойынша автокөлік кәсіпорындарын субсидиялауға қала ішіндегі қоғамдық
көліктермен (таксиден басқасы) жекелеген санаттағы азаматтардың
жеңілдікпен жүруіне 300 000 мың теңге қарастырылсын.
12) 19 тармақтағы:
"18 980" саны "30 827" санына ауыстырылсын
"10 905" саны "118" санына ауыстырылсын
"5 819" саны "5 926" санына ауыстырылсын
"1 198" саны "168" санына ауыстырылсын
"975" саны "946" санына ауыстырылсын да,
- денсаулық сақтау басқармасы - 83 мың теңге жолдары алынып,
төмендегі мазмұндалған жолдармен толықтырылсын:
- ІІБ - 3834 мың теңге;
- білім беру Департаменті - 1 448 мың теңге;
- коммерциялық құрылыс салушылардың мемлекеттік компаниясы -
18 340 мың теңге;
- құрылыс және ТКШ реформалау басқармасы - 47 мың теңге;
13) 20 тармақтағы:
"5 000" саны "9 983" санына ауыстырылсын
14) 21 тармақтағы:
"150 000" саны "200 000" санына ауыстырылсын
15) 21-1 тармағындағы төртінші абзац шығарылсын.
16) 28 тармақ төмендегідей редакцияда оқылсын:
"28) 2001 жылғы облыс әкімінің резерві 182 000 мың теңге мөлшерінде
бекітілсін, оның ішінде:
- соттардың шешімі бойынша жергілікті атқарушы органдардың
міндеттемелерін орындау үшін - 2 000 теңге;
- табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу
және жою үшін - 130 000 мың теңге;
- төменгі тұрған бюджеттердің кассалық айырмасын жабуды несиелеу үшін
арнайы резерв - 50 000 мың теңге;
2. Облыстық Мәслихаттың "2001 жылғы облыстық бюджет туралы" 2000
жылғы 23 желтоқсандағы VIII сессиясының N 2 шешіміне қосымша енгізілген
өзгертулер мен толықтырулар есепке алынып жаңа редакцияда оқылсын.
3. Осы шешім 2001 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы
Облыстық Мәслихаттың
Хатшысы
облыстық Мәслихаттың 2001
жылғы 15 мамырдағы ХI сессиясының 2-5/3 шешіміне N 1 қосымша
--------------------------------------------------------------------------
Санат                          Атаулары                         ! Сомасы
! Сынып                                                       !  мың
!   ! Сыныпша                                                 ! теңге
!   !   ! Ерекшелік                                           !
-----------------------------------------------------------------!--------
1 ! 2 ! 3 ! 4 !                    5                            !   6
---!---!---!---!-------------------------------------------------!--------
!   !   !   !Түсімдер                                         !20849910
!   !   !   !Кірістер                                         !15163485
1 !   !   !   !Салықтық түсімдер                                !14856860
! 1 !   !   !Кірістерге салынатын табыс салығы                ! 5132214
!   ! 1 !   !Заңды тұлғалардан табыс салығы                   ! 5132214
!   !   ! 1 !Резиденттерден - заңды тұлғалардан табыс салығы  ! 1422837

2  Подоходный налог с юридических лиц - нерезидентов         464
3  Подоходный налог с юридических лиц - резидентов,
удерживаемый у источника выплат                         47736
4  Подоходный налог с юридических лиц - нерезидентов,
удерживаемый у источника выплат                        525177
5  Подоходный налог с юридических лиц - организаций
сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан                   3135000
3         Социальный налог                                      9549421
1     Социальный налог                                      9549421
1  Социальный налог                                      9549421
5         Внутренние налоги на товары, работы и услуги           144016
2     Акцизы                                                 144016
2  Водка, произведенная на территории Республики
Казахстан                                               88000
4  Вина, произведенные на территории Республики
Казахстан                                                 600
7  Пиво, произведенное на территории Республики
Казахстан                                               55416
7         Прочие налоги                                             580
1     Прочие налоги                                             580
2  Поступление задолженности в местный бюджет                  0
3  Поступление задолженности в местный бюджет
по социальному налогу                                       0
9  Прочие налоговые поступления                              580
2            НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                                313104
1         Доходы от предпринимательской деятельности
и собственности                                         46756
2     Неналоговые поступления от юридических лиц
и финансовых учреждений                                 46756
14 Поступления от реализации бесхозяйного имущества          324
29 Поступления от аренды имущества коммунальной
собственности                                           39765
33 Возврат неиспользованных средств, ранее
полученных из местного бюджета                           6667
2         Административные сборы и платежи, доходы от
некоммерческих и сопутствующих продаж                  230000
1     Административные сборы                                 230000
12 Плата за загрязнение окружающей среды                  230000

!   !   ! 2 !Резиденттер емес - заңды тұлғалардан табыс салығы!     464
!   !   ! 3 !Резиденттерден - заңды тұлғалардың төлем         !
!   !   !   !көздерінен алынатын табыс салығы                 !   47736
!   !   ! 4 !Резидент емес заңды тұлғалардың төлем көздерінен !
!   !   !   !алынатын табыс салығы                            !  525177
!   !   ! 5 !Қазақстан Республикасы Үкіметі белгілейтін       !
!   !   !   !шикізат секторы тізіміндегі ұйымдар бойынша заңды!
!   !   !   !тұлғалардан табыс салығы                         !  313500
! 3 !   !   !Әлеуметтік салық                                 ! 9549241
!   ! 1 !   !Әлеуметтік салық                                 ! 9549241
!   !   ! 1 !Әлеуметтік салық                                 ! 9549241
! 5 !   !   !Тауарларға, жұмыстар мен қызметтерге салынатын   !
!   !   !   !ішкі салықтар                                    !  144016
!   ! 2 !   !Акциздер                                         !  144016
!   !   ! 2 !Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген   !
!   !   !   !арақ                                             !   88000
!   !   ! 4 !Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген   !
!   !   !   !шарап                                            !     600
!   !   ! 7 !Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген   !
!   !   !   !сыра                                             !   55416
! 7 !   !   !Басқа да салықтар                                !     580
!   ! 1 !   !Басқа да салықтар                                !     580
!   !   ! 9 !Басқа да салықтық түсімдер                       !     580
2 !   !   !   !Салыққа жатпайтын түсімдер                       !  313104
! 1 !   !   !Кәсіпкерлік қызмет пен жекешелендіруден түсетін  !
!   !   !   !кірістер                                         !   46756
!   ! 2 !   !Заңды тұлғалар мен қаржылық мекемелерден түсетін !
!   !   !   !салықтық емес түсімдер                           !   46756
!   !   ! 14!Иесіз мүліктерді сатудан түсімдер                !     324
!   !   ! 29!Коммуналдық меншікті жалға беруден түсетін       !
!   !   !   !түсімдер                                         !   39765
!   !   ! 33!Жергілікті бюджеттен бұрын алынған               !
!   !   !   !пайдаланылмаған қаражаттарды қайтару             !    6667
! 2 !   !   !Әкімшілік алымдар мен төлемдер, коммерциялық     !
!   !   !   !емес және жолай сатудан алынатын түсімдер        !  230000
!   ! 1 !   !Әкімшілік алымдар                                !  230000
!   !   ! 12!Қоршаған ортаны ластағаны үшін төлемдер          !  230000

3         Поступления по штрафам и санкциям                       36246
1     Поступления по штрафам и санкциям                       36246
10 Штрафы за нарушение законодательства об охране
окружающей среды                                        36094
11 Административные санкции и штрафы, взимаемые местными
государственными органами                                 152
5         Прочие неналоговые поступления                            102
1     Прочие неналоговые поступления                            102
5  Средства, полученные от природопользователей по
искам о возмещении вреда, средства от реализации
конфискованных орудий охоты и рыболовства,
незаконно добытой продукции                                 7
10 Прочие неналоговые поступления в местный бюджет            95
3           ДОХОДЫ ОТ ОПЕРАЦИЙ С КАПИТАЛОМ                          24150
1         Продажа основного капитала                              23721
1     Продажа основного капитала                              23721
3  Поступления от приватизации объектов коммунальной
собственности                                           23721
3         Продажа земли и нематериальных активов                    429
1     Продажа земли и нематериальных активов                    429
3  Поступления от продажи земельных участков
и права постоянного землепользования                      429
Полученные официальные трансферты (гранты)            5237087
4           Полученные официальные трансферты (гранты)            5237087
1         Трансферты из нижестоящих органов государственного
управления                                            5126850
3     Трансферты из районных (городских) бюджетов           5126850
3  Бюджетное изъятие из районных (городских) бюджетов    5126850
2         Трансферты из вышестоящих органов государственного
управления                                             110237
1     Трансферты из республиканского бюджета                 110237
1  Текущие                                                110237
Погашение основного долга по раннее выданным
из бюджета кредитам.                                   449338
5           Погашение кредитов, выданных из бюджета                449338
1         Погашение ранее выданных кредитов                      449338

! 3 !   !   !Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсімдер       !   36246
!   ! 1 !   !Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсімдер       !   36246
!   !   ! 10!Қоршаған ортаны қорғау заңдылығын бұзғаны үшін   !
!   !   !   !айыппұлдар                                       !   36094
!   !   ! 11!Жергілікті мемлекеттік органдар салатын          !
!   !   !   !санкциялар мен айыппұлдар                        !     152
! 5 !   !   !Басқа да салықтық емес түсімдер                  !     102
!   ! 1 !   !Басқа да салықтық емес түсімдер                  !     102
!   !   ! 5 !Табиғат қорғаушылардан келтірген шығынды орнына  !
!   !   !   !толтыру жөнінде балық аулаушылар мен аңшылық     !
!   !   !   !құралдарын, заңсыз алған өнімдерін тәркілеуден   !
!   !   !   !қаражаттар                                       !       7
!   !   ! 9 !Басқа да салықтық емес түсімдер                  !      95
3 !   !   !   !Капиталмен жасалған операциялардан алынатын      !
!   !   !   !кірістер                                         !   24150
! 1 !   !   !Негізгі капиталды сату                           !   23721
!   ! 1 !   !Негізгі капиталды сату                           !   23721
!   !   ! 3 !Мемлекеттік меншіктің объектілерін               !
!   !   !   !жекешелендіруден түсетін түсімдер                !   23721
! 3 !   !   !Жер мен материалдық емес активтерді сату         !     429
!   ! 1 !   !Жер мен материалдық емес активтерді сату         !     429
!   !   ! 3 !Жер учаскесі мен жерді тұрақты пайдалану құқын   !
!   !   !   !сату                                             !     429
!   !   !   !Алынған ресми трансферттер (гранттар)            ! 5237087
4 !   !   !   !Алынған ресми трансферттер (гранттар)            ! 5227087
! 1 !   !   !Мемлекеттік басқарудың төменгі тұрған            !
!   !   !   !органдарынан трансферттер                        ! 5126850
!   ! 3 !   !Аудандық (қалалық) бюджеттерден трансферттер     ! 5126850
!   !   ! 3 !Аудандық (қалалық) бюджеттерден бюджеттік алымдар! 5126850
! 2 !   !   !Мемлекеттік басқарудың жоғары органдарынан       !
!   !   !   !трансферттер                                     !  110237
!   ! 1 !   !Республикалық бюджеттен трансферттер             !  110237
!   !   ! 1 !Ағымдағылар                                      !  110237
!   !   !   !Бюджеттен бұрын берілген кредиттер бойынша       !
!   !   !   !негізгі қарыздарды өтеу                          !  449338
5 !   !   !   !Бюджеттен берілген кредиттерді өтеу              !  449338
! 1 !   !   !Бюджеттен берілген кредиттерді өтеу              !  449338

5     Погашение прочих кредитов, выданных из бюджета         449338
10 Погашение прочих кредитов, выданных из местного
бюджета                                                449338
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Наименование                         Сумма
Функция                                                       тыс.тенге
Учреждение
Программа
Подпрограмма
__________________________________________________________________________
1  2  3  4  5                    6                                   7
__________________________________________________________________________
II. Расходы и кредитование                        22995967
Расходы                                           21749267
1              Государственные услуги общего характера             457469
1           Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления                         132008
103       Аппарат местных представительных органов             20157
2     Административные расходы на местном уровне           10364
3  Аппарат местных органов                              10364
30    Депутатская деятельность                              4393
0  Депутатская деятельность                              4393
31    Укрепление материально - технической базы и
информатизация аппарата маслихата                     5400
105       Аппарат акимов                                      111851
2     Административные расходы на местном уровне          107763
3  Аппарат местных органов                             107763
74    Управление материально-технической базы и
информатизация аппарата акима                         4088
2           Финансовая деятельность                             325461
105       Аппарат акимов                                       33496
41    Обеспечение взимания сбора за право реализации
товаров на рынках                                    23513
57    Обеспечение оценки имущества                          9983
259       Исполнительный орган коммунальной собственности,
финансируемый из местного бюджета                   156573

!   ! 5 !   !Бюджеттен берілген басқа да кредиттерді өтеу     !  449338
!   !   ! 10!Жергілікті бюджеттен берілген басқа да           !
!   !   !   !кредиттерді өтеу                                 !  449338
___________________________________________________________________________
--------------------------------------------------------------------------
Атаулары                      !Сомасы
!Функция                                                      !мың
!  !Мекеме                                                    !теңге
!  !   !Бағдарл.                                              !
!  !   !  !Кіші !                                             !
!  !   !  !бағд.!                                             !
---!--!---!--!-----!---------------------------------------------!--------
1 !2 ! 3 !4 ! 5   !                     6                       !   7
---!--!---!--!-----!---------------------------------------------!--------
!  !   !  !     !2. Шығыстар мен кредиттеу                    !22995967
!  !   !  !     !Шығыстар                                     !21749267
1 !  !   !  !     !Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет           !  457469
!1 !   !  !     !Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын    !
!  !   !  !     !орындаушы өкілетті, атқарушы және басқа да   !
!  !   !  !     !органдар                                     !  132008
!  !103!  !     !Жергілікті өкілетті органдардың аппараты     !   20157
!  !   ! 2!     !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар     !   10364
!  !   !  !  3  !Жергілікті органдардың аппараты              !   10364
!  !   !30!     !Депутаттық қызмет                            !    4393
!  !   !  !  0  !Депутаттық қызмет                            !    4393
!  !   !31!     !Мәслихаттың аппаратын ақпараттандыру және    !
!  !   !  !     !материалдық-техникалық базасын нығайту       !    5400
!  !105!  !     !Әкім аппараты                                !  111851
!  !   ! 2!     !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар     !  107763
!  !   !  !  3  !Жергілікті органдардың аппараты              !  107763
!  !   !74!     !Әкім аппаратын ақпараттандыру және           !
!  !   !  !     !материалдық-техникалық базасын нығайту       !    4088
!2 !   !  !     !Қаржылық қызмет                              !  325461
!  !105!  !     !Әкім аппараты                                !   33496
!  !   !41!     !Базарларда тауарларды сатудан құқылы         !
!  !   !  !     !алымдарды жинауды қамтамасыз ету             !   23513
!  !   !57!     !Мүлікті бағалауды қамтамасыз ету             !    9983
!  !259!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !коммуналдық меншіктің атқарушы органы        !  156573

2     Административные расходы на местном уровне           11243
3  Аппарат местных органов                              11243
30    Организация приватизации коммунальной собственности   5000
31    Приобретение имущества коммунальной собственности   140000
70    Укрепление материально - технической базы и
информатизация исполнительных органов,
финансируемых из местного бюджета                      330
Формирование финансовой структуры государства -
Банка развития                                           0
260       Местный исполнительный орган финансов               135392
2     Административные расходы на местном уровне          114485
3  Аппарат местных органов                             114485
70    Укрепление материально - технической базы и
информатизация исполнительных органов,
финансируемых из местного бюджета                    20907
2              Оборона                                             564515
1           Военные нужды                                         5742
105       Министерство обороны Республики Казахстан             5742
63    Обеспечение выполнения всеобщей воинской обязанности  5742
2           Организация работы по чрезвычайным ситуациям        558773
105       Аппарат акимов                                      558773
31    Создание и содержание пунктов управления,
спецскладов и материально-техническое обеспечение
мероприятий Гражданской обороны                      16074
32    Ликвидация чрезвычайных ситуаций на местном уровне  542699
30 Государственная противопожарная служба              521070
31 Водно-спасательные службы                            18700
34 Отряд экстренного реагирования,
оперативно-спасательные отряды                        2929
3              Общественный порядок и безопасность                 318672
1           Правоохранительная деятельность                     318672
251       Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета                   266986
2     Административные расходы на местном уровне          260808
3  Аппарат местных органов                             250999
30 Аппарат и подразделения территориальных органов
уголовно - исполнительной системы                     9809
30    Охрана общественного порядка и обеспечение
общественной безопасности на местном уровне           6178
32 Приемники-распределители для лиц, не имеющих
определенного места жительства и документов           5918

!  !   ! 2!     !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар     !   11243
!  !   !  !  3  !Жергілікті органдардың аппараты              !   11243
!  !   !30!     !Коммуналдық меншікті жекешелендіруді         !
!  !   !  !     !ұйымдастыру                                  !    5000
!  !   !31!     !Коммуналдық меншіктің мүлкін сатып алу       !  140000
!  !   !70!     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !атқарушы органдарды ақпараттандыру және      !
!  !   !  !     !материалдық-техникалық базасын нығайту       !     330
!  !260!  !     !Жергілікті қаржы атқару органдары            !  135392
!  !   ! 2!     !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар     !  114485
!  !   !  !  3  !Жергілікті органдардың аппараты              !  114485
!  !   !70!     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !атқарушы органдарды ақпараттандыру және      !
!  !   !  !     !материалдық-техникалық базасын нығайту       !   20907
2 !  !   !  !     !Қорғаныс                                     !  564515
!1 !   !  !     !Әскери қажеттіліктер                         !    5742
!  !105!  !     !Қазақстан Республикасының Қорғаныс           !
!  !   !  !     !Министрлігі                                  !    5742
!  !   !63!     !Жалпы әскери міндетті орындауды қамтамасыз   !
!  !   !  !     !ету                                          !  5742
!2 !   !  !     !Төтенше жағдайлар бойынша жұмыстарды         !
!  !   !  !     !ұйымдастыру                                  !  558773
!  !105!  !     !Әкімдер аппараты                             !  558773
!  !   !31!     !Азаматтық қорғаныс шараларын қамтамасыз      !
!  !   !  !     !ететін арнайы қоймаларды,                    !
!  !   !  !     !материалдық-техникалық басқару пункттерін    !
!  !   !  !     !құру және ұстау                              !   16074
!  !   !32!     !Жергілікті деңгейде төтенше жағдайларды жою  !  542699
!  !   !  !  30 !Мемлекеттік өртке қарсы қызмет               !  521070
!  !   !  !  31 !Судан құтқару қызметі                        !   18700
!  !   !  !  34 !Шұғыл қимылдау тобы, жедел құтқару тобы      !    2929
3 !  !   !  !     !Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік             !  318672
!1 !   !  !     !Құқық қорғау қызметі                         !  318672
!  !251!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі  !
!  !   !  !     !істердің атқарушы органы                     !  266986
!  !   !2 !     !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар     !  260808
!  !   !  !  3  !Жергілікті органдардың аппараты              !  250999
!  !   !  !  30 !Қылмыстық-атқару жүйесінің атқару            !
!  !   !  !     !органдарының аймақтық бөлімшелері            !
!  !   !  !     !мен аппараты                                 !    9809
!  !   !30!     !Жергілікті деңгейдегі қоғамдық тәртіпті      !
!  !   !  !     !қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті           !
!  !   !  !     !қамтамасыз ету                               !    6178
!  !   !  ! 32  !Тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарға    !
!  !   !  !     !арналған қабылдау-бөлу мекемесі              !    5918

34 Уголовно-исполнительная инспекция                      260
251       Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый
из местного бюджета                                  51686
36    Эксплуатация оборудования и средств по регулированию
дорожного движения в населенных пунктах              46110
70    Укрепление материально - технической базы
и информатизация исполнительных органов,
финансируемых из местного бюджета                     5576
4              Образование                                        1059493
2           Начальное и среднее образование                     577207
263       Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из
местного бюджета                                    577207
20    Общеобразовательное обучение на местном уровне      346444
32 Специальные школы-интернаты для детей
с ограниченными возможностями в развитии и обучении 110322
33 Школы начальные, основные и средние,
школы - детские сады                                 31026
34 Школы-интернаты                                     110134
35 Школы и школы-интернаты для одаренных детей          94962
37    Приобретение и доставка учебников для обновления
библиотечных фондов государственных учреждений
среднего образования                                  3288
61    Реализация программ дополнительного образования
для детей и юношества на местном уровне                  0
61    Реализация программ дополнительного образования
для детей и юношества на местном уровне             226975
30 Реализация программ дополнительного образования в
спортивных школах на местном уровне                 196975
31 Реализация программ дополнительного образования во
внешкольных организациях на местном уровне           30000
62    Проведение школьных олимпиад на местном уровне         500
3           Профессионально-техническое образование             238721
263       Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета 238721
31    Профессионально-техническое образование
на местном уровне                                   238721

!  !   !  ! 34  !Қылмыстық-атқару инспекциясы                 !     260
!  !251!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі  !
!  !   !  !     !істердің атқарушы органы                     !   51686
!  !251!  !     !Елді мекендерде жол қозғалысын реттеу бойынша!
!  !   !  !     !жабдықтар мен құралдарды пайдалану           !   46110
!  !   !70!     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !атқарушы органдарды ақпараттандыру және      !
!  !   !  !     !материалдық-техникалық базасын нығайту       !    5576
!  !   !  !     !Білім беру                                   ! 1059493
!2 !   !  !     !Бастауыш және орта білім беру                !  577207
!  !263!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім !
!  !   !  !     !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы!
!  !   !  !     !органы                                       !  577207
!  !   !20!     !Жергілікті деңгейдегі жалпы білім беру       !  346444
!  !   !  ! 32  !Даму және оқу мүмкіндігі шектеулі балалар    !
!  !   !  !     !үшін арнайы мектеп-интернат                  !  110322
!  !   !  ! 33  !Бастауыш, негізгі және орта мектептер,       !
!  !   !  !     !мектеп-бала бақшалары                        !   31026
!  !   !  ! 34  !Мектеп-интернаттар                           !  110134
!  !   !  ! 35  !Дарынды балалар үшін мектептер мен мектеп    !
!  !   !  !     !интернаттар                                  !   94962
!  !   !37!     !Орта білім беретін мемл.мекемелердің         !
!  !   !  !     !кітапхана қорына оқулықтар сатып алу және    !
!  !   !  !     !жаңарту                                      !    3288
!  !   !61!     !Жергілікті деңгейдегі балалар мен            !
!  !   !  !     !жасөспірімдер үшін қосымша білім беру        !
!  !   !  !     !бағдарламасын жүзеге асыру                   !  226975
!  !   !  ! 30  !Жергілікті деңгейдегі спорт мектептерінде    !
!  !   !  !     !қосымша білім беру бағдарламасын жүзеге асыру!  196975
!  !   !  ! 31  !Жергілікті деңгейдегі мектептен тыс ұйымдарда!
!  !   !  !     !қосымша білім беру бағдарламасын жүзеге асыру!   30000
!  !   !62!     !Жергілікті деңгейде мектеп олимпиадаларын    !
!  !   !  !     !өткізу                                       !     500
!3 !   !  !     !Кәсіптік-техникалық білім беру               !  238721
!  !263!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім !
!  !   !  !     !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы!
!  !   !  !     !органы                                       !  238721
!  !   !31!     !Жергілікті деңгейдегі кәсіптік-техникалық    !
!  !   !  !     !білім беру                                   !  238721

30 Профессионально-технические школы                   223032
31 Специальные профессионально-технические школы        15689
4           Среднее специальное образование                     200884
254       Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                    14736
8     Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием на местном уровне      14736
263       Исполнительный орган образования, культуры, спорта
и туризма, финансируемый из местного бюджета        186148
8     Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием на местном уровне     186148
5           Переподготовка кадров                                41556
105       Аппарат акимов                                        5500
11    Повышение квалификации и переподготовка кадров
на местном уровне                                     5500
5  Повышение квалификации государственных служащих       5500
251       Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый
из местного бюджета                                  14247
11    Переподготовка кадров на местном уровне              14247
30 Переподготовка кадров для органов внутренних дел     14247
263       Исполнительный орган образования, культуры, спорта
и туризма, финансируемый из местного бюджета         21809
11    Повышение квалификации и переподготовка кадров
на местном уровне                                    21809
6  Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных учреждений                           21809
9           Прочие услуги в области образования                   1125
263       Исполнительный орган образования, культуры, спорта
и туризма, финансируемый из местного бюджета          1125
38    Оказание психолого-медико-педагогической
консультативной помощи населению по обследованию
психического здоровья детей и подростков.             1125
30 Психолого-медико-педагогические консультации          1125
5              Здравоохранение                                    2334099
1           Больницы широкого профиля                           553901
254       Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                   553901
36    Оказание стационарной медицинской помощи
населению на местном уровне                         553901

!  !   !  ! 30  !Кәсіптік-техникалық мектептер                !  223032
!  !   !  ! 31  !Арнай кәсіптік-техникалық мектептер          !   15689
!4 !   !  !     !Арнайы орта білім беру                       !  200884
!  !254!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !денсаулық сақтаудың атқарушы органы          !   14736
!  !   ! 8!     !Жергілікті деңгейде арнаулы оқу орындарына   !
!  !   !  !     !кадрлар дайындау                             !   14736
!  !263!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім !
!  !   !  !     !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы!
!  !   !  !     !органы                                       !  186148
!  !   ! 8!     !Жергілікті деңгейдегі арнаулы, арнаулы және  !
!  !   !  !     !орта оқу орындарына кадрлар дайындау         !  186148
!5 !   !  !     !Кадрларды қайта даярлау                      !   41556
!  !105!  !     !Әкімдер аппараты                             !    5500
!  !   !11!     !Жергілікті деңгейде кадрларды қайта даярлау  !
!  !   !  !     !және білімін жетілдіру                       !    5500
!  !   !  ! 5   !Мемлекеттік қызметкерлердің білімін жетілдіру!    5500
!  !251!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі  !
!  !   !  !     !істердің атқарушы органы                     !   14247
!  !   !11!     !Жергілікті деңгейде кадрларды қайта даярлау  !   14247
!  !   !  ! 30  !Ішкі істер органдары үшін кадрларды қайта    !
!  !   !  !     !даярлау                                      !   14247
!  !263!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім !
!  !   !  !     !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы!
!  !   !  !     !органы                                       !   21809
!  !   !11!     !Жергілікті деңгейде кадрларды қайта даярлау  !
!  !   !  !     !және біліктілігін арттыру                    !   21809
!  !   !  ! 6   !Мемлекеттік мекемелердің кадрларын қайта     !
!  !   !  !     !даярлау, біліктілігін арттыру                !   21809
!9 !   !  !     !Білім беру саласындағы басқадай қызметтер    !    1125
!  !263!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім !
!  !   !  !     !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы!
!  !   !  !     !органы                                       !    1125
!  !   !38!     !Тұрғындардың балалары мен жасөспірімдерді    !
!  !   !  !     !психикалық тексеру бойынша                   !
!  !   !  !     !психологиялық-дәрігерлік-педагогикалық кеңес !
!  !   !  !     !және көмек көрсету                           !    1125
!  !   !  ! 30  !Психологиялық-дәрігерлік педагогикалық кеңес !    1125
5 !  !   !  !     !Денсаулық сақтау                             ! 2304999
!1 !   !  !     !Көп салалы ауруханалар                       !  553901
!  !254!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !денсаулық сақтаудың атқарушы органы          !  553901
!  !   !36!     !Тұрғындарға жергілікті деңгейдегі            !
!  !   !  !     !стационарлық медициналық көмек көрсету       !  553901

2           Охрана здоровья населения                           360779
254       Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                   360779
31    Оказание медицинской помощи ВИЧ-инфицированным
больным                                              27216
33    Борьба с эпидемиями на местном уровне                 5500
34    Производство крови (заменителей) на местном уровне   41896
39    Обеспечение санитарно-эпидемиологического
благополучия                                         66090
30 Санитарно-эпидемиологические станции                 66090
41    Пропаганда здорового образа жизни на местном уровне   5328
45    Охрана материнства и детства                        214749
30 Дома ребенка                                         69448
31 Оказание стационарной помощи детям                  121048
32 Оказание стационарной помощи беременным,
роженицам и родильницам                              24253
3           Специализированная медицинская помощь               716245
254       Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                   716245
30    Оказание специализированной медицинской помощи
больным, страдающим психическими расстройствами     151879
32    Оказание специализированной медицинской помощи
больным туберкулезом                                228860
40    Больницы и поликлиники для ветеранов и инвалидов
ВОВ                                                  28005
47    Оказание специализированной медицинской помощи
больным онкологическими заболеваниями               114019
48    Оказание специализированной медицинской помощи
больным алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией   106280
49    Оказание специализированной медицинской помощи
больным кожно-венерологическими заболеваниями        26592
50    Оказание специализированной медицинской помощи
больным инфекционными заболеваниями                  60610
4           Поликлиники                                         332629
254       Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                   332629
54    Оказание первичной медико-санитарной помощи и
специализированной амбулаторно-поликлинической
помощи                                              332629

!2 !   !  !     !Халықтың денсаулығын қорғау                  !  360779
!  !254!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !денсаулық сақтаудың атқарушы органы          !  360779
!  !   !31!     !ВИЧ-инфекция науқастарына медициналық көмек  !
!  !   !  !     !көрсету                                      !   27216
!  !   !33!     !Эпидемияға қарсы күрес                       !    5500
!  !   !34!     !Жергілікті деңгейде қан дайындау             !   41896
!  !   !39!     !Санитарлық-эпидемиологиялық қолайлылықты     !
!  !   !  !     !қамтамасыз ету                               !   66090
!  !   !  ! 30  !Санитарлық-эпидемиологиялық станциялар       !   66090
!  !   !41!     !Жергілікті деңгейде салауатты өмір салтын    !
!  !   !  !     !насихаттау                                   !    5328
!  !   !45!     !Балалар мен аналарды қорғау                  !  214749
!  !   !  ! 30  !Балалар үйі                                  !   69448
!  !   !  ! 31  !Балаларға стационарлық көмек көрсету         !  121048
!  !   !  ! 32  !Бала туатындарға, бала туғандарға            !
!  !   !  !     !стационарлық көмек көрсету                   !   24253
!3 !   !  !     !Мамандандырылған медициналық көмек           !  716245
!  !254!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !денсаулық сақтаудың атқарушы органы          !  716245
!  !   !30!     !Психикалық ауытқуы бар науқастарға           !
!  !   !  !     !стационарлық медициналық көмек көрсету       !  151879
!  !   !32!     !Туберкулезбен ауырғандарға стационарлық      !
!  !   !  !     !медициналық көмек көрсету                    !  228860
!  !   !40!     !Ұлы Отан соғысы ардагерлері мен              !
!  !   !  !     !мүгедектерінің ауруханалары мен емханалары   !   28005
!  !   !47!     !Онкологиялық аурулармен ауырған науқастарға  !
!  !   !  !     !стационарлық медициналық көмек көрсету       !  114019
!  !   !48!     !Алкоголизм, токсикомания және нашақорлықпен  !
!  !   !  !     !ауырғандарға стационарлық медициналық көмек  !
!  !   !  !     !көрсету                                      !  106280
!  !   !49!     !Тері-венерологиялық аурулармен ауырғандарға  !
!  !   !  !     !стационарлық медициналық көмек көрсету       !   26592
!  !   !50!     !Жұқпалы аурулармен ауырғандарға стационарлық !
!  !   !  !     !медициналық көмек көрсету                    !   60610
!4 !   !  !     !Емханалар                                    !  332629
!  !254!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !денсаулық сақтаудың атқарушы органы          !  332629
!  !   !54!     !Алғашқы медициналық-санитарлық көмек көрсету !  332629

5           Другие виды медицинской помощи                      179184
251       Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета                    34390
31    Оказание медицинской помощи военнослужащим,
сотрудникам правоохранительных органов, членам
их семей                                             34390
254       Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                   144794
37    Оказание скорой медицинской помощи                  130748
43    Оказание медицинской помощи населению в ЧС           14046
30 Центры экстренной медицинской помощи                  7053
31 Областные базы спецмедснабжения                       6993
9           Прочие услуги в области здравоохранения             191361
254       Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                   191361
2     Административные расходы на местном уровне           14224
3  Аппарат местных органов                              14224
38    Прочие услуги по охране здоровья населения
на местном уровне                                    38550
31 Лекарственное обеспечение отдельных категорий
населения по видам заболеваний                       30900
32 Обеспечение специализированными продуктами детского
и лечебного питания отдельных категорий населения     7650
42    Обеспечение учетными услугами организаций
здравоохранения на местном уровне                     1587
93 Централизованные бухгалтерии                          1587
44    Централизованный закуп лекарственных средств,
медицинского оборудования и санитарного транспорта  137000
6              Социальная помощь и социальное обеспечение         2204229
1           Социальное обеспечение                             1424748
263       Исполнительный орган образования, культуры, спорта
и туризма, финансируемый из местного бюджета        148517
33    Социальное обеспечение детей                        148517
30 Детские дома                                        148517
258       Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения, финансируемый из местного бюджета       1276231
31    Специальные государственные пособия                 974050
32    Социальное обеспечение, оказываемое через
учреждения интернатского типа на местном уровне     302181
30 Дома-интернаты для умственно отсталых детей          73879
31 Дома-интернаты для престарелых и инвалидов
общего типа                                          66514
33 Психоневрологические интернаты                      161788
2           Социальная помощь                                   715461
105       Аппарат акима                                       187549
60    Социальные выплаты отдельным категориям граждан
по решению местных представительных органов         187549
258       Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения, финансируемый из местного бюджета        523287
42    Государственная адресная социальная помощь          523287
258       Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения финансируемый из местного бюджета           4625
57    Социальная поддержка инвалидов на местном уровне      4625
33 Обеспечение техническими и иными средствами           4625
9           Прочие услуги в области социальной помощи и
социального обеспечения                              64020
258       Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения, финансируемый из местного бюджета         64020
2     Административные расходы на местном уровне           42776
3  Аппарат местных органов                              42776
33    Медико-социальная экспертиза на местном уровне       11545
30 Областные, городские и районные медико-социальные
экспертные комиссии                                  11545
35    Оплата услуг по зачислению, выплате
и доставке пособий                                    9299
70    Укрепление материально - технической базы
и информатизация исполнительных органов,
финансируемых из местного бюджета                      400
7              Жилищно-коммунальное хозяйство                           0
8              Культура, спорт и информационное пространство       399578

!5 !   !  !     !Медициналық көмек көрсетудің басқа да түрлері!  179184
!  !251!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі  !
!  !   !  !     !істердің атқарушы органы                     !   34390
!  !   !  ! 31  !Әскери қызметшілерге, құқық қорғау           !
!  !   !  !     !органдарының қызметкерлеріне, олардың        !
!  !   !  !     !жанұяларына медициналық көмек көрсету        !   34390
!  !254!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !денсаулық сақтаудың атқарушы органы          !  144794
!  !   !37!     !Жедел жәрдем көрсету                         !  130748
!  !   !43!     !ТЖ халыққа медициналық көмек көрсету         !   14046
!  !   !  ! 30  !Шұғыл медициналық көмек орталығы             !    7053
!  !   !  ! 31  !Арнайы мед. жабдықтаудың облыстық базасы     !    6993
!9 !   !  !     !Денсаулық сақтау саласындағы басқадай        !
!  !   !  !     !қызметтер                                    !  191361
!  !254!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !денсаулық сақтаудың атқарушы органы          !  191361
!  !   !2 !     !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар     !   14224
!  !   !  ! 3   !Жергілікті органдардың аппараты              !   14224
!  !   !38!     !Тұрғындардың денсаулығын қорғаудағы басқа да !
!  !   !  !     !қызметтер                                    !   38550
!  !   !  ! 31  !Ауру түрлері бойынша жекелеген санаттағы     !
!  !   !  !     !азаматтарды балалар тамақтанатын арнайы      !
!  !   !  !     !азық-түлікпен қамтамасыз ету                 !   30900
!  !   !  ! 32  !Жекелеген санаттардағы азаматтарды балалар   !
!  !   !  !     !тамақтанатын арнайы азық-түлікпен қамтамасыз !
!  !   !  !     !ету                                          !    7650
!  !   !42!     !Жергілікті деңгейдегі денсаулық сақтау       !
!  !   !  !     !ұйымдарын есепке алу қызметімен қамтамасыз   !
!  !   !  !     !ету                                          !    1587
!  !   !  ! 93  !Орталықтандырылған бухгалтериялар            !    1587
!  !   !44!     !Орталықтандырылған медициналық жабдықтарды   !
!  !   !  !     !және дәрілік құралдарды сатып алу            !  137000
6 !  !   !  !     !Әлеуметтік көмек және әлеуметтік             !
!  !   !  !     !қамсыздандыру                                ! 2204229
!1 !   !  !     !Әлеуметтік қамсыздандыру                     ! 1424748
!  !263!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім !
!  !   !  !     !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы!
!  !   !  !     !органы                                       !  148517
!  !   !33!     !Балаларды әлеуметтік қамсыздандыру           !  148517
!  !   !  ! 30  !Балалар үйлері                               !  148517
!  !258!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек !
!  !   !  !     !және халықты әлеуметтік қорғаудың атқарушы   !
!  !   !  !     !органы                                       ! 1276231
!  !   !31!     !Арнайы мемлекеттік жәрдемақы                 !  974050
!  !   !32!     !Жергілікті деңгейде интернат типтегі         !
!  !   !  !     !мекемелер арқылы әлеуметтік қамсыздандыру    !  302181
!  !   !  ! 30  !Ақыл-есі кенже қалған балалар үшін           !
!  !   !  !     !мектеп-интернаттар                           !   73879
!  !   !  ! 31  !Қариялар мен жалпы типтегі мүгедектерге      !
!  !   !  !     !арналған интернат үйлер                      !   66514
!  !   !  ! 33  !Психоневрологиялық интернаттар               !  161788
!2 !   !  !     !Әлеуметтік көмек                             !  715461
!  !105!  !     !Әкім аппараттары                             !  187549
!  !   !60!     !Жергілікті өкілетті органдардың шешімімен    !
!  !   !  !     !жекелеген санаттағы азаматтардың әлеуметтік  !
!  !   !  !     !төлемі                                       !  187549
!  !258!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек !
!  !   !  !     !және халықты әлеуметтік қорғаудың атқарушы   !
!  !   !  !     !органы                                       !  523287
!  !   !42!     !Мемлекеттік мекен-жайға әлеуметтік көмек     !  523287
!  !258!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек !
!  !   !  !     !және халықты әлеуметтік қорғаудың атқарушы   !
!  !   !  !     !органы                                       !    4625
!  !   !57!     !Жергілікті деңгейде мүгедектерді әлеуметтік  !
!  !   !  !     !қолдау                                       !    4625
!  !   !  ! 33  !Техникалық және басқа құралдармен қамтамасыз !
!  !   !  !     !ету                                          !    4625
!9 !   !  !     !Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік     !
!  !   !  !     !көмек ауқымындағы басқа да қызметтер         !   64020
!  !258!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек !
!  !   !  !     !және халықты әлеуметтік қорғаудың атқарушы   !
!  !   !  !     !органы                                       !   64020
!  !   !2 !     !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындары    !   42776
!  !   !  ! 3   !Жергілікті органдардың аппараты              !   42776
!  !   !33!     !Жергілікті деңгейдегі әлеуметтік дәрігерлік  !
!  !   !  !     !экспертиза                                   !   11545
!  !   !  ! 30  !Облыстық, қалалық және аудандық әлеуметтік   !
!  !   !  !     !дәрігерлік эксперттік комиссия               !   11545
!  !   !35!     !Жәрдемақыны есептеу, төлеу және жеткізу      !
!  !   !  !     !бойынша қызметтерді төлеу                    !    9299
!  !   !70!     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !атқарушы органдарды ақпараттандыру және      !
!  !   !  !     !материалдық-техникалық базасын нығайту       !     400
!  !   !  !     !Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық             !       0
!  !   !  !     !Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңістік     !  399578

1           Деятельность в области культуры                     250038
263       Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета 250038
41    Обеспечение культурного досуга населения
на местном уровне                                   175893
43    Проведение зрелищных мероприятий на местном уровне   29963
44    Хранение историко-культурных ценностей на местном
уровне                                               20482
47    Проведение ремонтно - реставрационных работ и
благоустройство территории памятников истории
и культуры местного значения                         23700
2           Спорт и туризм                                       13827
263       Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета  13827
39    Проведение спортивных мероприятий на местном уровне  13827
3           Информационное пространство                         132213
105       Аппарат Акимов                                       65944
46    Проведение государственной информационной
политики через газеты и журналы на местном уровне    39944
47    Проведение государственной информационной политики
через телерадиовещание на местном уровне             26000
261       Исполнительный орган управления архивами,
финансируемый из местного бюджета                    19361
2     Административные расходы на местном уровне            4256
3  Аппарат местных органов                               4256
30    Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное использование
на местном уровне                                    15105
30 Архивы                                               15105
263       Исполнительный орган образования, культуры, спорта
и туризма, финансируемый из местного бюджета         46908
45    Обеспечение общедоступности информации
на местном уровне                                    44908
30 Библиотеки                                           44908
50    Реализация государственной программы
функционирования и развития языков на местном уровне  2000
9           Прочие услуги по организации культуры, спорта и
информационного пространства                          3500
263       Исполнительный орган образования, культуры, спорта
и туризма, финансируемый из местного бюджета          3500
56    Проведение региональной молодежной политики           3500
10             Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство
и охрана окружающей среды                           163338
1           Сельское хозяйство                                   38000
257       Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета                    38000
32    Выполнения работ по борьбе с вредителями
и болезнями растений                                 38000
5           Охрана окружающей среды                             108500
105       Аппарат акимов                                      108500
34    Организация охраны окружающей среды
на местном уровне                                   108500
30 Областные (городские) фонды охраны окружающей среды   6500
31 Проведение работ по охране окружающей среды
на местном уровне                                   102000
9           Прочие услуги в области сельского, водного, лесного,
рыбного хозяйства и охраны окружающей среды          16838
257       Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета                    16838
2     Административные расходы на местном уровне           12758
3  Аппарат управлений                                   12758
31    Развитие информационно-маркетинговой системы
сельского хозяйства                                   4000
70    Укрепление материально - технической базы
и информатизация исполнительных органов,
финансируемых из местного бюджета                       80
11             Промышленность, строительство и недропользование      1000

!1 !   !  !     !Мәдениет саласының қызметі                   !  250038
!  !263!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім !
!  !   !  !     !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы!
!  !   !  !     !органы                                       !  250038
!  !   !41!     !Жергілікті деңгейде халықтың мәдени демалыс  !
!  !   !  !     !шараларын өткізу                             !  175893
!  !   !43!     !Жергілікті деңгейде ойын-сауық шараларын     !
!  !   !  !     !өткізу                                       !   29963
!  !   !44!     !Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени            !
!  !   !  !     !құндылықтарды сақтау                         !   20482
!  !   !47!     !Жергілікті деңгейдегі мәдениет пен тарихи    !
!  !   !  !     !ескерткіштердің маңайын көркейту және        !
!  !   !  !     !жөндеу-қалпына келтіру жұмыстарын жүргізу    !   23700
!2 !   !  !     !Спорт және туризм                            !   13827
!  !263!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім !
!  !   !  !     !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы!
!  !   !  !     !органы                                       !   13827
!  !   !39!     !Жергілікті деңгейде спорттық шараларды өткізу!   13827
!3 !   !  !     !Ақпараттар кеңістігі                         !  132213
!  !105!  !     !Әкімдер аппараты                             !   65944
!  !   !46!     !Жергілікті деңгейде газеттер мен журналдарды !
!  !   !  !     !тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты!
!  !   !  !     !жүргізу                                      !   39944
!  !   !47!     !Жергілікті деңгейде телерадио тарату арқылы  !
!  !   !  !     !мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу      !   26000
!  !261!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !мұрағат басқармасының атқарушы органы        !   19361
!  !   !2 !     !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар     !    4256
!  !   !  ! 3   !Жергілікті органдардың аппараты              !    4256
!  !   !30!     !Жергілікті деңгейде мұрағат қорларын, басылым!
!  !   !  !     !өнімдерін сақтау және оларды арнайы          !
!  !   !  !     !пайдалануды қамтамасыз ету                   !   15105
!  !   !  ! 30  !Мұрағаттар                                   !   15105
!  !263!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім !
!  !   !  !     !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы!
!  !   !  !     !органы                                       !   46908
!  !   !45!     !Жергілікті деңгейде ақпараттың жалпыға жетуін!
!  !   !  !     !қамтамасыз ету                               !   44908
!  !   !  ! 30  !Кітапханалар                                 !   44908
!  !   !50!     !Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту және     !
!  !   !  !     !мемлекеттік бағдарламалардың жұмыс істеуін   !
!  !   !  !     !іске асыру                                   !    2000
!9 !   !  !     !Спорт, ақпараттық кеңістік және мәдениеттің  !
!  !   !  !     !басқа да қызметтері                          !    3500
!  !263!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім !
!  !   !  !     !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы!
!  !   !  !     !органы                                       !    3500
!  !   !56!     !Аймақтық жастар саясатын жүргізу             !    3500
10!  !   !  !     !Ауыл, су, орман балық шаруашылығы және       !
!  !   !  !     !қоршаған ортаны қорғау                       !  163338
1 !  !   !  !     !Ауыл шаруашылығы                             !   38000
!  !257!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауыл  !
!  !   !  !     !шаруашылығының атқарушы органы               !   38000
!  !   !32!     !Зиянкестер мен өсімдік ауруларына қарсы күрес!
!  !   !  !     !бойынша жұмыстарды орындау                   !   38000
!5 !   !  !     !Қоршаған ортаны қорғау                       !  108500
!  !105!  !     !Әкімдер аппараты                             !  108500
!  !   !34!     !Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғауды !
!  !   !  !     !ұйымдастыру                                  !  108500
!  !   !  ! 30  !Облыстық (қалалық) қоршаған ортаны қорғау    !
!  !   !  !
!қоры                                         !    6500
!  !   !  ! 31  !Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау   !
!  !   !  !     !жұмыстарын жүргізу                           !  102000
!9 !   !  !     !Қоршаған ортаны қорғау су, орман, балық және !
!  !   !  !     !ауыл шаруашылығы ауқымындағы басқа да        !
!  !   !  !     !жұмыстар                                     !   16838
!  !257!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауыл  !
!  !   !  !     !шаруашылығының атқарушы органы               !   16838
!  !   !2 !     !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар     !   12758
!  !   !  ! 3   !Басқару аппараты                             !   12758
!  !   !31!     !Ауыл шаруашылығының ақпаратты-маркетингілік  !
!  !   !  !     !жүйесін дамыту                               !    4000
!  !   !70!     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !атқарушы органдарды ақпараттандыру және      !
!  !   !  !     !материалдық-техникалық базасын нығайту       !      80
11!  !   !  !     !Өнеркәсіп, құрылыс және жер қыртысын         !
!  !   !  !     !пайдалану                                    !    1000

2           Строительство                                         1000
273       Исполнительный орган инфраструктуры и
строительства, финансируемый из местного бюджета      1000
48    Проектно-изыскательские, конструкторские и
технологические работы на местном уровне              1000
12             Транспорт и связь                                   800000
1           Автомобильный транспорт                             800000
274       Исполнительный орган жилищно-коммунального,
дорожного хозяйства и транспорта,
финансируемый из местного бюджета                   800000
46    Развитие городского транспорта                      300000
50    Эксплуатация дорожной системы на местном уровне     500000
30 Обеспечение функционирования автомобильных дорог
местного значения                                   500000
13             Прочие                                             1375345
3           Поддержка предпринимательской деятельности
и защита конкуренции                                  5000
272       Исполнительный орган экономики, поддержки малого
и среднего бизнеса, финансируемый из местного
бюджета                                               5000
31    Организация поддержки малого предпринимательства
на местном уровне                                     5000
9           Прочие                                             1370345
105       Аппарат акимов                                      664827
42    Участие в уставном капитале банка развития
Казахстана                                          500000
44    Резерв местного исполнительного органа области,
городов Астаны и Алматы по выполнению
обязательств местных исполнительных органов по
решениям судов                                        2000
52    Резерв местного исполнительного органа области,
городов Астаны и Алматы для ликвидации чрезвычайных
ситуаций природного и техногенного характера        130000
58    Кредиторская задолженность местного бюджета по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного бюджета        30827

!2 !   !  !     !Құрылыс                                      !    1000
!  !273!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !құрылыс және инфрақұрылымдардың атқарушы     !
!  !   !  !     !органы                                       !    1000
!  !   !48!     !Жергілікті деңгейдегі ізденіс-жобалау,       !
!  !   !  !     !конструкторлық және технологиялық жұмыстар   !    1000
!  !   !  !     !Көлік және байланыс                          !  800000
12!  !   !  !     !Автомобиль көлігі                            !  800000
!  !274!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жол,  !
!  !   !  !     !көлік және коммуналдық шаруашылықтың атқарушы!
!  !   !  !     !органы                                       !  800000
!  !   !46!     !Қалалық көлікті дамыту                       !  300000
!  !   !30!     !Жергілікті деңгейде жол жүйесін пайдалану    !  500000
!  !   !  ! 12  !Жергілікті маңызы бар автомобиль жолдарының  !
!  !   !  !     !жұмыс істеуін қамтамасыз ету                 !  500000
13!  !   !  !     !Басқалары                                    ! 1375345
!3 !   !  !     !Кәсіпкерлік қызметті қолдау және             !
!  !   !  !     !бәсекелестікті қорғау                        !    5000
!  !   !  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !экономика, шағын және орташа бизнесті        !
!  !   !  !     !қолдаудың атқарушы органы                    !    5000
!  !   !31!     !Жергілікті деңгейде шағын кәсіпкерлікті      !
!  !   !  !     !қолдауды ұйымдастыру                         !    5000
!9 !   !  !     !Басқалары                                    ! 1370345
!  !105!  !     !Әкімдер аппараты                             !  664827
!  !   !42!     !Қазақстан даму банкінің жарғылық капиталына  !
!  !   !  !     !қатысу                                       !  500000
!  !   !44!     !Соттардың шешімі бойынша жергілікті атқарушы !
!  !   !  !     !органдардың міндеттемелерін орындау үшін     !
!  !   !  !     !Астана және Алматы қалаларының, облыстардың  !
!  !   !  !     !жергілікті атқарушы органдарының резервтері  !    2000
!  !   !52!     !Табиғи және техногенді сипаттағы төтенше     !
!  !   !  !     !жағдайларды жою үшін Астана және Алматы      !
!  !   !  !     !қалаларының, облыстардың жергілікті атқарушы !
!  !   !  !     !органдарының резервтері                      !  130000
!  !   !58!     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !мемлекеттік мекемелердің белгіленген         !
!  !   !  !     !тәртіппен тіркелген шартты міндеттемелері    !
!  !   !  !     !бойынша жергілікті бюджеттің кредиторлық     !
!  !   !  !     !қарыздары                                    !   30827

61    Представительские расходы                             2000
84    Специальный резерв местного исполнительного
органа области для кредитования нижестоящих
бюджетов на покрытие кассового разрыва                   0
263       Исполнительный орган образования, культуры, спорта
и туризма, финансируемый из местного бюджета         42640
2     Административные расходы на местном уровне           36421
30 Аппарат местных органов образования                  14860
31 Аппарат местных органов культуры                      9722
32 Аппарат местных органов туризма и спорта             11839
34    Обеспечение учетными услугами                         5494
30 Централизованная бухгалтерия организаций образования  2509
31 Централизованная бухгалтерия организаций культуры     2985
70    Укрепление материально - технической базы
и информатизация исполнительных органов,
финансируемых из местного бюджета                      725
272       Исполнительный орган экономики, поддержки малого
и среднего бизнеса и государственных закупок,
финансируемый из местного бюджета                    42573
2     Административные расходы на местном уровне           42573
30 Аппарат органов экономики                            29946
32 Аппараты органов государственных закупок             11367
70    Укрепление материально - технической базы
и информатизация исполнительных органов,
финансируемых из местного бюджета                     1260
273       Исполнительный орган инфраструктуры и
строительства, финансируемый из местного бюджета    620305
2     Административные расходы на местном уровне           13598
3  Аппарат местных органов                              13598
31    Строительство и капитальный ремонт объектов
коммунальной собственности                          606358
70    Укрепление материально - технической базы и
информатизация исполнительных органов,
финансируемых из местного бюджета                      349
14             Обслуживание долга                                   10237
1           Обслуживание долга                                   10237
105       Аппарат Акимов                                       10237
53    Обслуживание долга местных исполнительных органов    10237
11 Выплата вознаграждений (интересов) по займам         10237
15             Официальные трансферты                            12061292

!  !   !61!     !Өкілеттілік шығындар                         !    2000
!  !   !84!     !Төменгі тұрған бюджеттерді жабуды несиелеу   !
!  !   !  !     !үшін облыстың жергілікті атқарушы            !
!  !   !  !     !органдарының арнайы резерві                  !       0
!  !263!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім !
!  !   !  !     !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы!
!  !   !  !     !органы                                       !   42640
!  !   !2 !     !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар     !   36421
!  !   !  ! 30  !Жергілікті білім беру органдарының аппараты  !   14860
!  !   !  ! 31  !Жергілікті мәдениет органдарының аппараты    !    9722
!  !   !  ! 32  !Жергілікті спорт және туризм органдарының    !
!  !   !  !     !аппараты                                     !   11839
!  !   !34!     !Есептік қызметтермен қамтамасыз ету          !    5494
!  !   !  ! 30  !Білім беру ұйымдарының орталықтандырылған    !
!  !   !  !     !бухгалтериясы                                !    2509
!  !   !  ! 31  !Мәдениет ұйымдарының орталықтандырылған      !
!  !   !  !     !бухгалтериясы                                !    2985
!  !   !70!     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !атқарушы органдарды ақпараттандыру және      !
!  !   !  !     !материалдық-техникалық базасын нығайту       !     725
!  !272!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !экономика, шағын және орта бизнесті қолдаудың!
!  !   !  !     !атқарушы органы                              !   42573
!  !   !2 !     !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар     !   42573
!  !   !  ! 30  !Экономика органдарының аппараты              !   29946
!  !   !  ! 32  !Мемлекеттік сатып алу органдарының аппараты  !   11367
!  !   !70!     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !атқарушы органдарды ақпараттандыру және      !
!  !   !  !     !материалдық-техникалық базасын нығайту       !    1260
!  !273!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !инфрақұрылым және құрылыстың атқарушы органы !  620305
!  !   !2 !     !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар     !   13598
!  !   !  ! 3   !Жергілікті органдардың аппараттары           !   13598
!  !   !31!     !Коммуналдық меншік объектілерінің құрылысы   !
!  !   !  !     !мен күрделі жөндеуі                          !  606358
!  !   !70!     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !атқарушы органдарды ақпараттандыру және      !
!  !   !  !     !материалдық-техникалық базасын нығайту       !     349
14!  !   !  !     !Қарыздық қызметтер                           !   10237
!1 !   !  !     !Қарыздық қызметтер                           !   10237
!  !105!  !     !Әкім аппараты                                !   10237
!  !   !53!     !Жергілікті атқарушы органдардың қарыздарына  !
!  !   !  !     !қызмет көрсету                               !   10237
!  !   !  ! 11  !Заем бойынша сыйақы төлеу (мүдделер)         !   10237
!  !   !  !     !Ресми трансферттер                           !12061292

1           Официальные трансферты                            12061292
105       Аппарат акимов                                    12061292
54    Трансферты из местного бюджета                    12061292
27 Бюджетные изъятия                                  9855634
30 Целевые трансферты в районные (городские) бюджеты   770300
94 Субвенции                                          1435358
Кредитование                                       1246700
7              Жилищно-коммунальное хозяйство                       50000
2           Коммунальное хозяйство                               50000
274       Исполнительный орган жилищно-коммунального,
дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый
из местного бюджета                                  50000
85    Кредитование для развития коммунального хозяйства    50000
10             Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана
окружающей среды                                    386700
1           Сельское хозяйство                                  386700
257       Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета                   386700
82    Кредитование сельхозтоваропроизводителей            200000
83    Кредитование сельхозтоваропроизводителей на
проведение весенне - полевых и уборочных работ
в 2001 г.                                           186700
13             Прочие                                              810000
3           Поддержка предпринимательской деятельности
и защита конкуренции                                 90000
272       Исполнительный орган экономики, поддержки малого
и среднего бизнеса, финансируемый из местного
бюджета                                              90000
80    Кредитование для развития малого
предпринимательства на местном уровне                90000
9           Прочие                                              720000
105       Аппарат акимов                                       50000
84    Специальный резерв местного исполнительного
органа области для кредитования нижестоящих
бюджетов на покрытие кассового разрыва               50000
272       Исполнительный орган экономики, поддержки малого
и среднего бизнеса, финансируемый из местного
бюджета                                             670000
81    Кредитование для поддержки и развития отраслей
экономики                                           670000
III. Дефицит (профицит) бюджета                   -2146057
IV. Финансирование дефицита (использование
профицита) бюджета                             2146057
Поступление                                         186700
6           Общее финансирование                                186700
1         Внутреннее финансирование                           186700
6     Прочее внутреннее финансирование                    186700
1  Кредиты из республиканского бюджета                 186700
Погашение                                          -536700

!1 !   !  !     !Ресми трансферттер                           !12061292
!  !105!  !     !Әкімдер аппараты                             !12061292
!  !   !54!     !Жергілікті бюджеттен ресми трансферттер      !12061292
!  !   !  ! 27  !Бюджеттік алымдар                            ! 9855634
!  !   !  ! 30  !Аудандық (қалалық) бюджеттердің мақсатты     !
!  !   !  !     !трансферттері                                !  770300
!  !   !  ! 94  !Субвенциялар                                 ! 1435358
!  !   !  !     !Несиелеу                                     ! 1246700
7 !  !   !  !     !Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы            !   50000
!2 !   !  !     !Коммуналдық шаруашылық                       !   50000
!  !274!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жол,  !
!  !   !  !     !көлік және коммуналдық шаруашылықтың атқарушы!
!  !   !  !     !органы                                       !   50000
!  !   !85!     !Коммуналдық шаруашылықты дамыту үшін несие   !
!  !   !  !     !бөлу                                         !   50000
10!  !   !  !     !Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және      !
!  !   !  !     !қоршаған ортаны қорғау                       !  386700
!1 !   !  !     !Ауыл шаруашылығы                             !  386700
!  !257!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауыл  !
!  !   !  !     !шаруашылығының атқарушы органы               !  386700
!  !   !82!     !Ауыл шаруашылығы өнімдерін өндірушілерді     !
!  !   !  !     !несиелеу                                     !  200000
!  !   !83!     !2001 жылы көктемгі егіс және егін жинау      !
!  !   !  !     !жұмыстарын жүргізуге ауыл шаруашылығы        !
!  !   !  !     !тауарларын өндірушілерді несиелеу            !  186700
!  !   !  !     !Басқалары                                    !  810000
!3 !   !  !     !Кәсіпкерлік қызметті қолдау және             !
!  !   !  !     !бәсекелестікті қорғау                        !   90000
!  !272!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !экономика, шағын және орташа бизнесті        !
!  !   !  !     !қолдаудың атқарушы органы                    !   90000
!  !   !80!     !Жергілікті деңгейде шағын кәсіпкерлікті      !
!  !   !  !     !дамыту үшін несие бөлу                       !   90000
!9 !   !  !     !Басқалары                                    !  720000
!  !105!  !     !Әкімдер аппараты                             !   50000
!  !   !84!     !Облыстың жергілікті атқарушы органдарының    !
!  !   !  !     !төменгі тұрған бюджеттерінің кассалық        !
!  !   !  !     !айырмашылығын жабуды несиелеу үшін арнайы    !
!  !   !  !     !резерв                                       !   50000
!  !272!  !     !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын       !
!  !   !  !     !экономика, шағын және орта бизнесті          !
!  !   !  !     !қолдаудың атқарушы органы                    !  670000
!  !   !81!     !Экономика саласын дамытуды қолдау үшін       !
!  !   !  !     !несиелеу                                     !  670000
!  !   !  !     !III. Бюджеттің дефициті (профициті)          !-2146057
!  !   !  !     ! IV. Бюджеттің дефицитін (профицитін         !
!  !   !  !     !пайдалану) қаржыландыру                      ! 2146057
!  !   !  !     !Түсімдер                                     !  186700
!6 !   !  !     !Жалпы қаржыландыру                           !  186700
!  !1  !  !     !Ішкі қаржыландыру                            !  186700
!  !   !6 !     !Басқа да ішкі қаржыландыру                   !  186700
!  !   !  ! 1   !Республикалық бюджеттен кредит               !  186700
!  !   !  !     !Өтеулер                                      ! -536700

16             Финансирование                                     -536700
1           Погашение основного долга                          -536700
105       Аппарат акимов                                     -536700
55    Погашение долга местного исполнительного органа
области, городов Астаны и Алматы                   -536700
Использование свободных остатков бюджетных
средств на начало финансового года.                2496057
__________________________________________________________________________

16!  !   !  !     !Қаржыландыру                                 ! -536700
!1 !   !  !     !Негізгі қарыздарды өтеу                      ! -536700
!  !105!  !     !Әкімдер аппараты                             ! -536700
!  !   !55!     !Астана мен Алматы қалаларының, облыстың      !
!  !   !  !     !жергілікті атқарушы органдарының берешегін   !
!  !   !  !     !өтеу                                         ! -536700
!  !   !  !     !Қаржы жылының басындағы бюджет қаражатының   !
!  !   !  !     !бос қалдықтарын пайдалану                    ! 2496057
___________________________________________________________________________