Об утверждении ставок платежей
Решение XIII сессии Алматинского городского маслихата II созыва от 5 декабря 2001 года. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы 19 декабря 2001 года N 414. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 20 октября 2011 года N 476
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 20.10.2011 N 476 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 373, статьи 394 Налогового  Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и представлением акима города Алматы Алматинский городской маслихат II созыва решил:
1. Утвердить ставки налога на основе разового талона, на виды предпринимательской деятельности, носящих эпизодический характер (приложение N 1).
2. Утвердить ставки фиксированного суммарного налога (приложение N 2) на деятельность индивидуальных предпринимателей, юридических лиц, их филиалы, представительства и иных обособленных структурных подразделений, оказывающих услуги:
1) в области игорного бизнеса;
2) игровых автоматов без денежного выигрыша;
3) по боулингу (кегельбану);
4) по картингу;
5) по бильярду;
6) по организации игры лото.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную депутатскую комиссию по экономике и вопросам развития производства (Шелипанов А.И.), председателя налогового комитета по городу Алматы Калижанова Б.У.
Председатель
ХIII-й сессии Алматинского
городского маслихата
II-го созыва                К. Абдрахманов
Секретарь
Алматинского городского
маслихата II-го созыва     Ж. Турегельдинов
Приложение N 1
к решению ХIII-й сессии
Алматинского городского
маслихата II-го созыва

Төлемдер мөлшерлемелерiн бекiту туралы
IІ сайланған Алматы қалалық Мәслихатының XІІІ сессиясының 2001 жылғы 5 желтоқсандағы шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2001 жылғы 19 желтоқсанда N 414 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 20 қазандағы N 476 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2011.10.20 N 476 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексiнiң 373 бабының 2 тармағына, 394 бабына сәйкес және Алматы қаласы Әкiмiнiң ұсынысы бойынша II сайланған Алматы қалалық Мәслихаты шешім қабылдады:
1. Ауық-ауық көрсетiлетiн кәсiпкерлiк қызметтерге бiр жолғы талонның негiзiнде салық мөлшерлемелерi бекiтiлсiн (N 1 қосымша).
2. Төмендегі қызметтерге көрсететін жеке кәсiпкерлерге, заңды тұлғаларға, олардың филиалдарына, өкiлдiктеріне және басқа да оқшауланған құрылымдарға кесімді жиынтық салық мөлшерлемелерi бекiтiлсiн (N 2 қосымша):
1) ойын бизнесi;
2) ақшалай ұтыс бермейтiн ойын автоматтары;
3) боулинг (кегельбан);
4) картинг;
5) бильярд;
6) лото ойынын ұйымдастыру.
3. Осы шешiмнiң орындалуына бақылау экономика және өндiрiстi дамыту жөніндегі тұрақты депутаттық комиссияға (А.И. Шелипанов), Алматы қаласы бойынша салық комитетiнің төрағасына (Б.У. Қалижанов) жүктелсiн.
II сайланған Алматы
қалалық Мәслихатының
ХIII сессиясының төрағасы
ІI сайланған Алматы
қалалық Мәслихатының
хатшысы
II сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының ХIII сессиясының