О внесении изменений и дополнения в постановление Правления Национального Банка от 3 июня 2002 года N 205 "Об утверждении Правил допуска ценных бумаг иностранных эмитентов, выпущенных в соответствии с законодательством других государств, к обращению на территории Республики Казахстан" и признании утратившим силу постановления Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 11 января 2001 N 93 "О порядке допуска к обращению на территории Республики Казахстан облигаций юридических лиц Республики Казахстан, выпущенных в соответствии с законодательством других государств, и облигаций международных финансовых организаций"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 393. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 ноября 2002 года N 2032. Утратило силу - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.03.2005г. N 117
Извлечение из постановления Правления Агентства РК
по регулированию и надзору финансового рынка и
финансовых организаций от 26.03.2005г. N 117
"В целях приведения нормативных правовых актов Республики Казахстан в соответствие с законодательством Республики Казахстан Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия...
Председатель
Приложение
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
от 26 марта 2005 года N 117
Перечень нормативных правовых актов
Республики Казахстан, признаваемых утратившими силу
...
9. постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 393 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правления Национального Банка от 3 июня 2002 года N 205 "Об утверждении Правил допуска ценных бумаг иностранных эмитентов, выпущенных в соответствии с законодательством других государств, к обращению на территории Республики Казахстан" и признании утратившим силу постановления Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 11 января 2001 N 93 "О порядке допуска к обращению на территории Республики Казахстан облигаций юридических лиц Республики Казахстан, выпущенных в соответствии с законодательством других государств, и облигаций международных финансовых организаций"...".
--------------------------------------------------------------------
В целях совершенствования государственного регулирования рынка эмиссионных ценных бумаг Республики Казахстан и защиты прав и интересов инвесторов на рынке ценных бумаг Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:

Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Шетелдік эмитенттердің басқа мемлекеттердің заңдарына сәйкес шығарылған бағалы қағаздарын Қазақстан Республикасының аумағына айналысқа жіберу ережесін бекіту туралы" 2002 жылғы 3 маусымдағы N 205 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу және Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының "Қазақстан Республикасының заңды тұлғаларының басқа мемлекеттердің заңдарына сәйкес шығарылған облигацияларын және халықаралық қаржы ұйымдарының облигацияларын Қазақстан Республикасының аумағына айналысқа жіберу тәртібі туралы" 2001 жылғы 11 қаңтардағы N 93 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі басқармасының 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 393 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 6 қарашада тіркелді. Тіркеу N 2032. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2005 жылғы 26 наурыздағы N 117 қаулысымен.
--------------Қаулыдан үзінді-------------
Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн Қазақстан Республикасының заңдарымен сәйкестендіру мақсатында Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөнiндегi агенттiгiнiң (бұдан әрi - Агенттiк) Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтiк құқықтық актiлерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күннен бастап қолданысқа енеді.
Төраға
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
жөніндегі агенттігі басқармасының
2005 жылғы 26 наурыздағы
N 117 қаулысына Қосымша
Қазақстан Республикасының күшi жойылды деп танылған
нормативтiк құқықтық актiлерiнiң тiзбесi
9. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Қазақстан Республикасының аумағында айналысқа жiберiлетiн басқа мемлекеттердiң заңдарына сәйкес шығарылған шетелдiк эмитенттердiң бағалы қағаздарына рұқсат беру Ережесiн бекiту туралы" 2002 жылғы 3-маусымдағы N 205 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" 2002 жылғы 23-қыркүйектегi N 393 қаулысы және Қазақстан Республикасының Ұлттық комиссиясы Директоратының "Қазақстан Республикасы заңды тұлғаларының облигацияларын және халықаралық қаржы ұйымдарының облигацияларын Қазақстан Республикасының аумағында басқа мемлекеттердiң заңдарына сәйкес айналысқа жiберуге рұқсат беру тәртiбi туралы" 2001 жылғы 11-қаңтардағы N 93 қаулысының күшi жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2032 тiркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң "Қазақстан Ұлттық Банкiнiң Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" басылымдарында 2002 жылғы 18-қараша-1-желтоқсанда жарияланған, N 24).
------------------------------------
Қазақстан Республикасының эмиссиялық бағалы қағаздар рыногын мемлекеттік реттеуді жетілдіру және бағалы қағаздар рыногындағы инвесторлардың құқықтарын және мүдделерін қорғау мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы қаулы етеді: