О проектах (схемах) зонирования территорий и районов области
Решение маслихата Павлодарской области от 30 декабря 2002 года № 94/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 января 2008 года за № 1600. На основании письма ДЮ Павлодарской области от 20.12.2004 г. N 4-06/1696, решение не подлежало государственной регистрации (ст. 38 Закона РК "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 г. N 213) и применяется без нее. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 23 февраля 2021 года № 10/2-VII
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 23.02.2021 № 10/2-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Заслушав и обсудив информацию председателей комитета по управлению земельными ресурсами по области г-на Бейсембаева Н.Т. "О проектах (схемах) зонирования территорий городов и районов области", в соответсвии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республики Казахстан" и пунктом 3 статьи 7 Закона республики Казахстан "О земле", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования территорий городов районов области для целей налогообложения, согласно приложений:
1) Исключен решением маслихата Павлодарской области от 25.08.2010 N 300/26.
2) г. Экибастуз (приложение № 2)
3) г. Аксу (приложение № 3)
4) Актогайскии р-н (приложение № 4)
5) Баянаульский р-н (приложение № 5)
6) Железинский р-н (приложение № 6)
7) Иртышский р-н (приложение № 7)
8) Качирский р-н (приложение № 8)
9) Лебяжинский р-н (приложение № 9)
10) Майский р-н (приложение № 10)
11) Павлодарский р-н (приложение № 11)
12) Успенский р-н (приложение № 12)
13) Щербактинский р-н (приложение № 13)
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 24.10.2008 № 141/10; 25.08.2010 N 300/26.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по природопользованию и экологии (Рамазанов Ж.Р.)
Председатель сессии
Ю. Алекпаров
Секретарь областного маслихата
Р. Гафуров
Примечание РЦПИ: см. бумажный вариант.

Облыс қалалары мен аудандары жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (сұлбалары) туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2002 жылғы 30 желтоқсандағы N 94/24 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2003 жылғы 22 қаңтарда N 1600 тіркелген. Мемлекеттік тіркеу жойылды - Павлодар облысы Әділет департаментінің 2004 жылғы 20 желтоқсандағы N 4-06/1696 хатымен (1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 "Нормативтік - құқықтық актілер туралы" Заңының 38 бабы) және онсыз қолданады. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 23 ақпандағы № 10/2-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 23.02.2021 № 10/2-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Облыс жер ресурстарын басқару жөніндегі комитетінің төрағасы Н.Т. Бейсембаев мырзаның "Облыс қалалары мен аудандары жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (сұлбалары) туралы" ақпаратын тыңдап және талқылай келе, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңы 6-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының "Жер туралы" Заңы 7-бабының 3-тармағына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ :
1. Беріліп отырған қосымшаларға сәйкес облыс қалалары мен аудандары салық салу мақсатында жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (сұлбалары) бекітілсін:
1) Алынып тасталды - Павлодар облыстық мәслихатының 2010.08.25 N 300/26 шешімімен.
2) Екібастұз қаласы (N 2 қосымша)
3) Ақсу қаласы (N 3 қосымша)
4) Ақтоғай ауданы (N 4 қосымша)
5) Баянауыл ауданы (N 5 қосымша)
6) Железин ауданы (N 6 қосымша)
7) Ертіс ауданы (N 7 қосымша)
8) Қашыр ауданы (N 8 қосымша)
9) Лебяжі ауданы (N 9 қосымша)
10) Май ауданы (N 10 қосымша)
11) Павлодар ауданы (N 11 қосымша)
12) Успен ауданы (N 12 қосымша)
13) Шарбақты ауданы (N 13 қосымша)
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2008.10.24 N 141/10; 2010.08.25 N 300/26 Шешімдерімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың табиғатты пайдалану және экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Рамазанов Ж.Р) жүктелсін.
Сессия төрағасы
Ю. Алекпаров
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Р. Гафуров
РҚАО ескертуі: (схеманы қағаз нұсқасынан қараңыз)