О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 ноября 2000 года № 470 "Об утверждении Инструкции о порядке списания имущества, закрепленного за государственными предприятиями и государственными учреждениями"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 февраля 2003 года № 56. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 марта 2003 года № 2197. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 28 июля 2011 года № 382
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 28.07.2011 № 382.
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 ноября 2000 года N 470 "Об утверждении Инструкции о порядке списания имущества, закрепленного за государственными предприятиями и государственными учреждениями" следующие изменения и дополнения:
в заголовке и тексте слова "государственными предприятиями и государственными учреждениями" заменить словами "республиканскими государственными предприятиями и республиканскими государственными учреждениями";
в Инструкции о порядке списания имущества, закрепленного за государственными предприятиями и государственными учреждениями, утвержденной указанным приказом:
в заголовке слова "государственными предприятиями и государственными учреждениями" заменить словами "республиканскими государственными предприятиями и республиканскими государственными учреждениями";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящая Инструкция определяет порядок списания имущества, закрепленного за республиканскими государственными предприятиями (далее - государственные предприятия) и республиканскими государственными учреждениями (далее - государственные учреждения), пришедшего в негодность вследствие физического или морального износа, в результате стихийных бедствий и аварий, за исключением оружия, военной техники, оборонных объектов и иного военного имущества, не используемого в Вооруженных Силах, других войсках и воинских формированиях Республики Казахстан.";
в пункте 6:
абзац второй дополнить словами ", согласованному с органом государственного управления";
в абзаце четвертом слова "износе менее 50 процентов и/или" исключить;
в пункте 7:
в абзаце первом после слов "- по согласованию с" дополнить словами "их вышестоящими государственными органами и";
в абзаце третьем слова "износе 100 процентов и/или" исключить.

Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 1291 тiркелген "Мемлекеттiк кәсiпорындар мен мемлекеттiк мекемелерге бекiтiлген мүлiктi есептен шығарудың тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 1 қарашадағы N 470 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2003 жылғы 11 ақпандағы N 56 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 11 наурызда тіркелді. Тіркеу N 2197. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 28 шілдедегі N 382 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2011.07.28 N 382 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттiк кәсiпорындар мен мемлекеттік мекемелерге бекiтiлген мүлiктi есептен шығарудың тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 1 қарашадағы N 470 бұйрығына (N 1929 тiркелген, 2002 жылғы 26 маусымдағы N 290 бұйрық , "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Ақпараттық бюллетенi", N 17, 2002 ж.) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
тақырыбы мен мәтiнiндегi "мемлекеттiк кәсiпорындар мен мемлекеттiк мекемелерге" деген сөздер "республикалық мемлекеттік
кәсiпорындар мен республикалық мемлекеттiк мекемелерге" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Мемлекеттiк кәсiпорындар мен мемлекеттiк мекемелерге бекiтiлген мүлiктi есептен шығарудың тәртiбi туралы нұсқаулықта:
тақырыбындағы "мемлекеттік кәсiпорындар мен мемлекеттік мекемелерге" деген сөздер "республикалық мемлекеттік кәсiпорындар мен республикалық мемлекеттiк мекемелерге" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы Нұсқаулық Қазақстан Республикасының Қарулы күштерiнде, басқа әскерлерi мен әскери құрамаларында қолданылмайтын қару-жарақты, әскери техниканы, қорғаныс объектiлерi мен өзге де әскери мүлiкті қоспағанда, табиғи немесе сапалық тозуының салдарынан, табиғи апаттар мен авариялардың нәтижесiнде жарамсыздыққа келген республикалық мемлекеттiк кәсiпорындар (бұдан әрi - мемлекеттік кәсiпорындар) мен республикалық мемлекеттік мекемелерге (бұдан әрi - мемлекеттік мекемелер) бекiтiлген мүлiктi есептен шығару тәртiбiн анықтайды.";
6-тармақта:
екiншi абзац "мемлекеттiк басқару органымен келiсiлген" деген сөздермен толықтырылсын;
төртiншi абзацтағы "кемiнде 50 пайыз тозғанда және/немесе" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
бiрiншi абзацтағы "мемлекеттiк органдардың мүлкiн -" деген сөзден кейiн "олардан жоғары тұрған органдар және" деген сөздермен толықтырылсын;
үшiншi абзацтағы "100 пайыз тозғанда және/немесе" деген сөздер алынып тасталсын.

2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его  государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiне бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министр