Об утверждении Правил приема граждан в органах финансовой полиции
Приказ Председателя Агентства финансовой полиции Республики Казахстан от 7 марта 2003 года N 49. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 апреля 2003 года N 2235. Утратил силу - приказом Председателя Агентства РК по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) от 19.09.2005г. N 204
Извлечение из приказа Председателя Агентства РК
по борьбе с экономической и коррупционной преступностью
(финансовая полиция) от 19.09.2005г. N 204
"В соответствии с Указом Пpезидента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, "О поpядке pассмотpения обpащений гpаждан", а также Законом Республики Казахстан "Об административных процедурах", в целях совершенствования работы по рассмотрению обращений и приему граждан в органах финансовой полиции Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
...
3. Признать утратившим силу приказ Председателя Агентства финансовой полиции Республики Казахстан от 7 марта 2003 года N 49 "Об утверждении Правил приема граждан в органах финансовой полиции"...
Председатель".
--------------------------------------------------------------------
В целях дальнейшего совершенствования работы с обращениями граждан, уменьшения количества жалоб и их оперативного рассмотрения, руководствуясь подпунктом 5) пункта 3 статьи 7  Закона  Республики Казахстан "Об органах финансовой полиции Республики Казахстан", приказываю:
1. Утвердить прилагаемые Правила приема граждан в органах финансовой полиции (далее - Правила).
2. Установить, что запись на личный прием граждан руководством Агентства финансовой полиции Республики Казахстан (далее - Агентство), Департаментов финансовой полиции по областям, городам Астаны, Алматы, на транспорте и Академии финансовой полиции (далее - территориальные органы) ведется канцеляриями Секретариата Агентства и соответствующих подразделений территориальных органов, путем заполнения карточек учета приема граждан согласно приложению 1 к Правилам.
Прием граждан руководством Агентства производится в определенные дни и часы, по графику, утвержденному Председателем Агентства.
3. Начальникам территориальных органов:
1) создать необходимые условия для приема и рассмотрения обращений граждан;

Қаржы полициясы органдарында азаматтарды қабылдау Ережелерiн бекiту туралы
Қаржы полициясы агенттігі төрағасының 2003 жылғы 7 наурыздағы N 49 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 11 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 2235. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі агенттігі (қаржы полициясы) төрағасының 2005 жылғы 19 қыркүйектегі N 204 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі агенттігі (қаржы полициясы) төрағасының 2005 жылғы 19 қыркүйектегі N 204 бұйрығымен .
------------Бұйрықтан үзінді---------------
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Азаматтардың өтiнiштерiн қарау тәртiбi туралы" заң күшi бар Жарлығына, сонымен қатар "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдарында азаматтардың өтiнiштерiмен жұмыс iстеудi жетiлдiру және оларды қабылдауды ұйымдастыру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
...
3. "Қаржы полициясы органдарында азаматтарды қабылдау тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттiгiнiң 2003 жылғы 7 наурыздағы N 49 бұйрығының (Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде 2003 жылғы 11 сәуiрде тiркелген) күшi жойылған деп есептелсiн.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді...
Төраға
---------------------------
Азаматтардың өтiнiштерiмен жасалып жатқан жұмысты одан әрi жетiлдiру, өтiнiштер санын азайту және оларды жедел қарастыру мақсатында, "Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдары туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  7-бабы 3-тармағы 5) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлiп отырған қаржы полициясы органдарында азаматтарды қабылдау Ережелерi (бұдан әрi - Ережелер) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттiгi (бұдан әрi - Агенттiк), облыстар, Астана мен Алматы қалалары бойынша, көлiктегi Қаржы полициясы департаменттерiнiң, Қаржы полициясы академиясының (бұдан әрi - аумақтық органдар) басшылары азаматтарды жеке қабылдауға арналған жазбасы Агенттiк Хатшылығының және тиiстi аумақтық органдарының кеңселерiнде 1-қосымшаға сәйкес азаматтарды қабылдау жөнiндегi есеп карточкасын толтыру жолымен жүргiзiлсiн.
Агенттiк Төрағасы бекiткен кесте бойынша Агенттiк басшылығы азаматтарды белгiленген күндер мен сағатта қабылдасын.
3. Аумақтық органдарының бастықтары:
1) азаматтарды қабылдау және өтiнiштерiн қарастыру үшiн қажеттi жағдай жасасын;

2) обеспечить рассмотрение обращений граждан в порядке и сроки, установленные законодательством;
3) за 20 дней до начала очередного квартала представлять в канцелярию Секретариата Агентства для сведения квартальные графики приема граждан, предусматривающие прием граждан первыми руководителями не реже одного раза в месяц, в остальные дни недели месяца - их заместителями по форме согласно приложению 2 к Правилам;
4) ко 2 числу месяца, следующего за отчетным кварталом, представлять в канцелярию Секретариата Агентства информацию о результатах приема граждан первыми руководителями и их заместителями с приложением обобщенных данных по форме согласно приложению 3 к Правилам.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого заместителя Председателя Агентства.
5. Приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Утверждены
приказом Председателя
Агентства финансовой полиции
Республики Казахстан
от 7 марта 2003 года N 49
Правила
приема граждан в органах финансовой полиции
Настоящие Правила приема граждан в органах финансовой полиции (далее - Правила) регламентируют порядок приема граждан в органах финансовой полиции, их учебных заведениях и иных подведомственных организациях системы органов финансовой полиции Республики Казахстан.
1. Организация приема граждан
1. Прием граждан в органах финансовой полиции осуществляется на принципах законности, уважения и соблюдения прав и свобод, достоинства человека и гражданина.
2. При приеме граждан по личным вопросам необходимо руководствоваться  Конституцией  Республики Казахстан,  Законом  Республики Казахстан "Об органах финансовой полиции Республики Казахстан",  Указом  Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, "О порядке рассмотрения обращений граждан", другими нормативными правовыми актами, регулирующими эти вопросы и настоящими Правилами.
3. В Агентстве финансовой полиции Республики Казахстан (далее - Агентство) прием граждан осуществляется Председателем и его заместителями, в Департаментах финансовой полиции по областям, городам Астаны, Алматы, на транспорте и Академии финансовой полиции (далее - территориальные и специализированные органы) - первыми руководителями и их заместителями не реже одного раза в месяц.
4. Прием граждан в Агентстве проводится согласно графику, утвержденному Председателем Агентства, в территориальных и специализированных органах - в соответствии с графиками приема граждан, утверждаемыми первыми руководителями территориальных и специализированных органов (приложение 2).

2) азаматтардың өтiнiштерiн заңдарда бекiтiлген тәртiпше және көрсетiлген мерзiмде қарастыруын қамтамасыз етсiн;
3) 2-қосымшаға сәйкес айына кемiнде бiр рет бiрiншi басшылар, ал апталардың қалған күндерi - олардың орынбасарлары азаматтарды қабылдауды қарастырылған тоқсандық кестелердi кезектi тоқсанның басталуынан 20 күн бұрын Агенттiк Хатшылығының кеңсесiне мәлiмет ретiнде берiп отырсын;
4) 3-қосымшаға сәйкес жинақы деректерiн қоса бере отырып бiрiншi басшылар мен олардың орынбасарлары азаматтарды қабылдау нәтижелерi туралы ақпаратты тоқсаннан кейiнгi келер айдың 2 күнiне дейiн Агенттiк Хатшылығының кеңсесiне берiп отырсын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының бірінші орынбасарына жүктелсін.
5. Бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Қаржы полициясы агенттiгінiң
2003 жылғы 7 наурыздағы
N 49 бұйрығымен
БЕКIТIЛГЕН
Қаржы полициясы органдарында азаматтарды қабылдау
ЕРЕЖЕСI
Осы қаржы полициясы органдарында азаматтарды қабылдау Ережесi (бұдан әрi - Ереже), қаржы полициясы органдарында, оның оқу орындарында және өзге де Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдары жүйесiнiң ведомствосына қарасты мекемелерiнде азаматтарды қабылдау тәртiбiн реттейдi.
1. Азаматтарды қабылдауды ұйымдастыру
1. Қаржы полициясы органдарында азаматтарды қабылдау адам мен азаматтардың намысын, құқықтары мен бостандықтарын сақтай және құрметтей отырып, заң қағидалары негізінде жүзеге асырылады.
2. Азаматтарды жеке сұрақтары бойынша қабылдау кезiнде Қазақстан Республикасының  Конституциясын , "Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдары туралы" Қазақстан Республикасы  Заңын , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Азаматтардың өтiнiштерiн қарау тәртiбi туралы"  Жарлығын , осы мәселелердi реттейтiн өзге де нормативтiк құқықтық актiлердi және осы Ереженi басшылыққа алу қажет.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттігiнде (бұдан әрi - Агенттiк) азаматтарды қабылдау Төрағамен және оның орынбасарларымен, облыстар, Астана мен Алматы қалалары бойынша және көлiктегi Қаржы полициясы департаменттерiнде және Қаржы полициясы академиясында (бұдан әрi - аумақтық органдары) бiрiншi басшыларымен және олардың орынбасарларымен айына бiр реттен кем емес жүзеге асырылады.
4. Агенттiкте азаматтарды қабылдау Агенттiк Төрағасымен бекiтiлген кестеге сәйкес, аумақтық органдарда - аумақтық органдардың бiрiншi басшыларымен бекiтiлген азаматтарды қабылдау кестелерiне сәйкес жүргiзiледi (2-қосымша).

2. Порядок приема граждан
5. Должностным лицом, ведущим прием граждан, организуется заполнение карточки учета приема граждан (приложение 1), с указанием фамилии, имени, отчества гражданина, места его работы, должности, адреса проживания, номера телефона, краткого содержания обращения и результатов рассмотрения обращения гражданина.
6. Если заявление или жалоба могут быть разрешены с участием других государственных органов, то поднимаемые вопросы, изложенные гражданином в письменном виде, с сопроводительным письмом руководителя, проводящего прием, не позднее 5 дней направляются на рассмотрение соответствующему государственному органу, к компетенции которого относится решение поставленных в обращении вопросов. Об этом гражданин извещается письменно.
7. Запись ведется за три дня до приема граждан.
8. Поданные на приеме письменные обращения регистрируются и контроль за их разрешением осуществляется в соответствии с установленным в органах финансовой полиции порядком. Если заявление или жалоба не могут быть разрешены должностным лицом во время приема, они излагаются в письменной форме и с ними ведется работа как с письменными обращениями.
9. Должностное лицо, ведущее прием граждан, имеет право:
запрашивать и получать в установленном порядке необходимую для рассмотрения обращений информацию;
информировать население, трудовые коллективы и средства массовой информации о состоянии работы с обращениями граждан;
взыскивать с гражданина по решению суда расходы, понесенные в связи с проверкой сообщений, содержащих заведомо ложные сведения.
10. Должностное лицо, ведущее прием граждан обязано:
принимать и рассматривать обращения граждан, в порядке и сроки, установленные настоящими Правилами;
принимать законные и обоснованные решения;
обеспечить контроль за исполнением принятых решений;
сообщать гражданам о принятых решениях в письменной или устной форме;
не допускать обращение жалобы во вред лицу, подавшему жалобу, или в интересах которого она была подана;
не направлять жалобы должностным лицам, действия которых обжалуются;
исключить случаи возложения проверок на лиц, в отношении которых имеются основания полагать, что они не заинтересованы в объективном решении вопроса;
пресекать преследования граждан и членов их семей в связи с подачей обращения;
не разглашать сведения о личной жизни граждан без их согласия или сведения, составляющих иную, охраняемую законом, тайну, и другую информацию. Не допускается также установление данных о личности гражданина, не относящихся к обращению;
анализировать и обобщать обращения граждан, содержащиеся в них критические замечания, изучать общественное мнение с целью совершенствования работы и устранения причин, порождающих жалобы граждан;
систематически проверять состояние работы по рассмотрению обращений граждан.

2. Азаматтарды қабылдау тәртiбi
5. Азаматтарды қабылдауды жүргiзетiн лауазымды тұлғамен, азаматтың тегi, аты, әкесiнiң аты, оның жұмыс орны, лауазымы, тұратын мекен-жайы, телефон нөмiрi, өтiнiштiң қысқа мазмұны және азаматтың өтiнiшiн қарастыру нәтижелерi көрсетiлiп, азаматтарды қабылдауды есепке алу карточкасы толтырылады.
6. Егер арыз немесе шағым өзге мемлекеттiк органдардың қатысуымен шешiлуi мүмкiн болса, онда азаматпен баяндалған жазбаша түрдегi көтерiлген сұрақтары қабылдау өткiзушi басшының iлеспе хатымен 5-күн iшiнде өтiнiште көрсетiлген сұрақтарды шешу құзыретiне қатысты сәйкес мемлекеттiк органның қарауына жолданады. Бұл туралы азамат жазбаша түрде хабардар болады.
7. Жазба азаматтарды қабылдаудан 3 күн бұрын жүргiзiледi.
8. Қабылдау кезiнде берiлген жазбаша өтiнiштер тiркеуге алынады және олардың шешiлуiн бақылау қаржы полициясы органдарында белгiленген тәртiпке сәйкес жүзеге асырылады. Егер арыз немесе шағым лауазымды тұлғамен қабылдау барысында шешiлуi мүмкiн болмаса, олар жазбаша түрде баяндалады және олармен жазбаша өтiнiш ретiнде жұмыс жүргiзiледi.
9. Азаматтарды қабылдау жүргiзушi лауазымды тұлға мынадай құқықтарға ие:
өтiнiштердi қарау үшiн қажеттi ақпараттарды белгiленген тәртiппен сұрауға және алуға;
азаматтардың өтiнiштерiмен жұмыстың жағдайы туралы елдің жұмысшы ұжымдарды және бұқаралық ақпарат құралдарын ақпараттандыруға;
соттың шешiмi бойынша азаматтан мәтiнi жалған - мәлiметтерi бар хабарларды тексерумен байланысты шеккен шығыстарды өндiруге.
10. Азаматтарды қабылдау жүргiзушi лауазымды тұлға мыналарға мiндеттi:
Осы Ережемен белгiленген тәртiп және мерзiмдерде азаматтардың өтiнiштерiн қабылдауға және қарауға;
заңды және негiзделген шешiмдер қабылдауға;
қабылданған шешiмдердiң орындалуын бақылауды қамтамасыз етуге;
қабылданған шешiмдер туралы азаматтарға жазбаша немесе ауызша хабар беруге;
шағымның, шағым берушi тұлғаға немесе оның берiлу мүддесiне зиян келтiруге айналуын болдыртпауға;
шағымдарды iс-әрекетi шағымдалатын лауазымды тұлғаларға жолдамауға;
тексерiстердi оларға қатысты мәселенiң объективтi шешiлуiне мүдделi емес екендiгiне негiзi бар тұлғаларға жүктелу жағдайын болдыртпауға;
өтiнiш беруге байланысты азаматтар мен олардың отбасы мүшелерiн аңдудың жолын кесуге;
азаматтардың жеке өмiрi туралы мәлiметтердi немесе заңмен қорғалатын сыр, өзге мәлiметтер мен ақпараттарды олардың келiсiмiсiз жаймауға. Сондай-ақ, өтiнiшке қатысы жоқ азаматтың жеке басы туралы берiлгендерiн анықтауға жол бермеуге;
азаматтардың өтiнiшiн тудыратын себептердi жою және жұмысты жетiлдiру мақсатында азаматтардың өтiнiштерiн, олардағы сыншылдық ескертулердi талдауға және жинақтауға, қоғамның пiкiрiн зерттеуге;
азаматтардың өтiнiштерiн қарастыру жөнiндегi жұмыстың жағдайын жүйелi түрде тексеруге.

11. Рассмотрение заявлений или жалоб осуществляется в срок до одного месяца, а по обращениям, не требующим дополнительного изучения и проверки не позднее 15 дней с момента их регистрации.
12. В тех случаях, когда необходимо проведение дополнительной проверки, сроки могут быть продлены лицом, принимавшим граждан, но не более чем на один месяц, о чем сообщается гражданину.
13. Гражданин, подавший обращение, вправе:
лично участвовать в его разбирательстве;
предоставлять дополнительные материалы в подтверждение обоснованности своего обращения;
получить мотивированный ответ в устной или письменной форме о принятом решении;
обжаловать решение, принятое по обращению, в вышестоящий орган или вышестоящему должностному лицу;
обращаться в установленном законом порядке в суд на решения и действия органов и должностных лиц, совершенные с нарушением закона.
14. Обращения граждан считаются разрешенными, когда рассмотрены поставленные в них вопросы, по ним приняты необходимые меры и даны ответы гражданам. Повторные обращения, в которых не приводятся новые доводы или вновь открывшиеся обстоятельства, по которым имеются исчерпывающие материалы проверок и авторам в установленном порядке давались ответы, проверке не подлежат.
15. Если решение вопросов переносится на длительный срок, то обращение ставится на дополнительный контроль по рапорту, справке или служебной записке, вплоть до окончательного его исполнения.
16. Решение о прекращении производства по обращениям вправе принимать Председатель Агентства или его заместители, в территориальных и специализированных органах - начальники и их заместители.
Приложение 1
к Правилам приема граждан
в органах финансовой полиции,
утвержденным приказом Председателя
Агентства финансовой полиции
Республики Казахстан
от 7 марта 2003 г. N 49
Карточка
учета приема граждан в_______________________________________
(наименование государственного органа)
N____     "___" ________200__года
дата записи на прием
Фамилия, имя, отчество гражданина____________________________
___________________________________________________________________
Место работы гражданина и занимаемая должность_______________
___________________________________________________________________
Адрес проживания и N телефона _______________________________
___________________________________________________________________
Краткое содержание обращения ________________________________
___________________________________________________________________
Фамилия и инициалы, должность руководителя, к которому
гражданин желает записаться на прием ______________________________
___________________________________________________________________
Дата приема, на которую гражданин желает записаться _________
___________________________________________________________________
Оборотная сторона карточки
Фамилия и инициалы, должность руководителя, фактически
проводившего прием ________________________________________________
___________________________________________________________________
Дата приема _________________________________________________
Результаты рассмотрения обращения гражданина_________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Приложение 2
к Правилам приема граждан
в органах финансовой полиции,
утвержденным приказом Председателя
Агентства финансовой полиции
Республики Казахстан
от 7 марта 2003 г. N 49
График
приема граждан руководителями органов финансовой полиции
на ___ квартал 200__ года
___________________________________________________________________
Наименование|Ф.И.О. лица,|Должность |Дата и|Местонахожде-|Контакт-
органа   |проводящего |лица, про-|время |ние органа   |ный теле-
финансовой |прием граж- |водящего  |приема|финансовой   |фон
полиции  |дан         |  прием   |граж- |полиции      |
|            | граждан  |дан   |             |
____________|____________|__________|______|_____________|_________
____________|____________|__________|______|_____________|_________
____________|____________|__________|______|_____________|_________
____________|____________|__________|______|_____________|_________
Приложение 3
к Правилам приема граждан
в органах финансовой полиции,
утвержденным приказом Председателя
Агентства финансовой полиции
Республики Казахстан
от 7 марта 2003 г. N 49
Данные
о результатах приема граждан руководителями_________________
(наименование ОФП)
за ____ квартал 200__ года
___________________________________________________________________
Ф.И.О. лица,|Должность|При-|          Из числа принятых:
проводившего|  лица,  |нято|---------------------------------------
прием    |проводив-|чел.|Вопрос |Прось-|Направ-| Дано  |Направ-
граждан   |шего     |    |решен  |ба не |лено в |разъяс-|лено в
|прием    |    |положи-|удов- |подраз-|нение  |другие
|граждан  |    |тельно |летво-|деления|       |органи-
|         |    |       |рена  |финан- |       |зации
|         |    |       |      |совой  |       |
|         |    |       |      |полиции|       |
____________|_________|____|_______|______|_______|_______|________
Итого:      |         |    |       |      |       |       |
____________|_________|____|_______|______|_______|_______|________
____________|_________|____|_______|______|_______|_______|________
____________|_________|____|_______|______|_______|_______|________
____________|_________|____|_______|______|_______|_______|________
-------------------------------------------------------------------

11. Арыздар немесе шағымдарды қарастыру мерзiмi бiр айға дейiн, ал қосымша зерттеу мен тексерудi қажет етпейтiн өтiнiштер бойынша, оларды тiркеуге алған күннен бастап 15 күнге дейiн болады.
12. Қосымша тексеру жүргiзудi қажет ететiн жағдайда мерзiмдер, азаматтарды қабылдаған тұлғамен 1 айдан аспайтын мерзiмге ұзартылуы мүмкiн, бұл туралы азаматқа хабарланады.
13. Өтiнiш берген азамат мынадай құқықтарға ие:
оның тексерiс барысына өзi қатысуға;
өзi берген өтiнiштiң негiздiлiгiн дәлелдеуге қосымша материалдар ұсынуға;
қабылданған шешiм туралы ауызша немесе жазбаша түрде негiздi жауап алуға;
өтiнiш бойынша қабылданған шешiмдi жоғары тұрған органға немесе жоғары тұрған тұлғаға шағымдануға;
органдар мен лауазымды тұлғалардың заңды бұзып жасаған шешiмдерi мен әрекеттерiне заңмен белгiленген тәртiппен сотқа өтiнiш беруге.
14. Азаматтардың өтiнiштерi, онда көрсетiлген мәселелер қаралғанда, олар бойынша қажеттi шаралар қабылданғанда және азаматтарға жауаптар берiлгенде шешiлген болып есептеледi. Мәтiнiнде жаңа дәлелдер немесе қайта ашылған жағдайлар келтiрiлмеген, олар бойынша нақты тексерiс материалдары бар және авторларына белгiленген тәртiппен жауаптар берiлген, қайта түскен өтiнiштер тексеруге жатпайды.
15. Егер мәселенi шешу ұзақ мерзiмге қалдырылса, онда өтiнiш мәлiмдеме, анықтама немесе қызметтiк хат бойынша, оның бiржолата орындалуына дейiн, қосымша бақылауға қойылады.
16. Өтiнiштер бойынша өндiрiстi тоқтату туралы шешiмдi Агенттiк Төрағасы немесе оның орынбасарлары, аумақтық органдарда - бастықтары және олардың орынбасарлары қабылдауға құқылы.
Қазақстан Республикасы
Қаржы полициясы агенттiгінiң
2003 жылғы 7 наурыздағы
N 49 бұйрығымен
берілген 1-қосымша
2003 жылғы "__" __________ N _____
______________________ азаматтарды қабылдауды есептеу
КAPTOЧКАСЫ
Азаматтың аты, тегi, әкесiнiң аты _______________________________
Азаматтың жұмыс орны мен атқаратын қызметi ______________________
Тұрып жатқан мекен-жайы мен телефоны N __________________________
Өтiнiштiң қысқаша мазмұны _______________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Азаматты қабылдайтын басшының тегi мен аты-жөнi, лауазымы _______
Азаматтың жазылғысы келген қабылдау күнi ________________________
_________________________________________________________________
карточканың келесi бетi
Шынайы қабылдау жүргiзген басшының тегi мен аты-жөнi,
лауазымы ________________________________________________________
_________________________________________________________________
Қабылдаған күнi _________________________________________________
Азаматтың өтiнiшiн қарастыру нәтижесi ___________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Қаржы полициясы агенттiгінiң
2003 жылғы 07 наурыздағы
N 49 бұйрығымен
берілген 2-қосымша
Қаржы полициясы органдары басшыларымен
200_ жылғы __ тоқсанға арналған
азаматтарды қабылдау
КЕСТЕСІ
___________________________________________________________________
ҚПО  |Азаматтарды |Азаматтарды | Азаматтарды | ҚПО   |Байланыс
атауы | қабылдаған | қабылдаған |қабылдау күні| Орна. |телефоны
| тұлғаның   | тұлғаның   | мен уақыты  |ласқан |
|  аты-жөні  | лауазымы   |             | жері  |
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Қаржы полициясы агенттiгінiң
2003 жылғы 07 наурыздағы
N 49 бұйрығымен
берілген 3-қосымша
______________________ басшыларымен азаматтарды қабылдау нәтижелері туралы 200_ жылғы тоқсанға берілгендер
___________________________________________________________________
Азамат.|Азамат.|Қабыл.|          Қабылданғандар санынан:
тарды  |тарды  |данған|____________________________________________
|       |      | Сұрағы | Өтініші | ҚПО  |Беріл.  | Басқа
|       |      |жағымды | шешіл.  |жібер.| ген    |ұйымдарға
|       |      | шешіл. | мегені  |гені  |түсінік.| жіберіл.
|       |      |  гені  |         |      |  теме  |   ген
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________