О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2000 года N 248 "Об утверждении Инструкции по составлению сметы расходов государственных казенных предприятий", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1174
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 9 июня 2003 года N 229. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июля 2003 г. N 2388. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 7.07.2006г. N 242
Извлечение из приказа Министра финансов РК
от 7 июля 2006 года N 242
"Приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу...
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр
Приложение
к приказу Министра финансов РК
от 7 июля 2006 года N 242
4. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 9 июня 2003 года N 229 "О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2000 года N 248 "Об утверждении Инструкции по составлению сметы расходов государственных казенных предприятий"..."
------------------------------------------------------------------
В соответствии с  Указом  Президента Республики Казахстан, имеющим силу закона, от 19 июня 1995 года N 2335 "О государственном предприятии" приказываю:
1. Внести в  приказ  Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2000 года N 248 "Об утверждении Инструкции по составлению сметы расходов государственных казенных предприятий", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 июня 2000 года за N 1174 (внесены изменения приказами Министра финансов Республики Казахстан: от 11 марта 2001 года  N 123  - зарегистрирован за N 1478, от 19 марта 2003 года  N 117  - зарегистрирован за N 2239) следующие изменения и дополнения:
в преамбуле слова "с  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2000 года N 702 "Об утверждении Правил регистрации гражданско-правовых сделок, заключаемых казенными предприятиями в рамках выполнения государственного заказа" заменить словами "с  Указом  Президента Республики Казахстан, имеющим силу закона, от 19 июня 1995 года N 2335 "О государственном предприятии";
в Инструкции по составлению сметы расходов государственных казенных предприятий, утвержденной указанным приказом:
в пункте 7:
в абзаце втором слово "(подоходный" заменить словами "(индивидуальный подоходный";
в абзаце пятом:
после слова "исключением" дополнить словом "индивидуального";
слова "с физических лиц" исключить;

Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 1174 болып тіркелген "Мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар шығыстарының сметаларын жасау жөніндегі Нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 24 мамырдағы N 248 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2003 жылғы 9 маусымдағы N 229 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 3 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 2388. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 шілдедегі N 242 бұйрығымен
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің
2006 жылғы 7 шілдедегі N 242 бұйрығынан
үзінді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi кейбiр бұйрықтарының күшi жойылды деп танылсын.
2. Мемлекеттiк бюджеттiң атқарылуын талдау және әдiснамасы департаментi (А.Н.Қалиева) бiр апта мерзiмде осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне жiберсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қаржы вице-министрi Ә.А. Смайыловқа жүктелсiн.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнiң
2006 жылғы 7 шілдедегі
N 242 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң
күшi жойылған кейбiр бұйрықтарының тiзiмi
...
4. "Мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындар шығыстарының сметаларын жасау жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 24 мамырдағы N 248 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2003 жылғы 9 маусымдағы N 229 бұйрығы (Нормативтiк құқықтық кесiмдердiң мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2388 тiркелген);
...
------------------------
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекет кәсіпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335  Жарлығына  сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 1174 болып тіркелген "Мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар шығыстарының сметаларын жасау жөніндегі Нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 24 мамырдағы N 248  бұйрығына  (Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің: 1478 болып тіркелген - 2001 жылғы 11 наурыздағы  N 123 , 2239 болып тіркелген - 2003 жылғы 19 наурыздағы  N 117  бұйрықтарымен өзгерістер енгізілген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
преамбулада "Мемлекеттік тапсырысты орындау шеңберінде қазыналық кәсіпорындарымен жасалатын азаматтық-құқықтық мәмілелерді тіркеудің Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 11 мамыр 2000 жылғы N 702  қаулысына " деген сөздер "Қазақстан Республикасы Президентінің заң күші бар "Мемлекет кәсіпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335  Жарлығына " деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындар шығыстарының сметаларын жасау жөнiндегi нұсқаулыққа:
7-тармаққа:
екінші абзацта "(табыс" деген сөз "(жеке табыс" деген сөздерге ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"табыс" деген сөздің алды "жеке" деген сөзбен толықтырылсын;
"жеке тұлғалардан алынатын" деген сөздер алынып тасталсын;

пункт 8 дополнить пунктами 8-1, 8-2 следующего содержания:
"8-1. По строке 150 в графах 5-10 отражаются расходы государственных казенных предприятий, за исключением расходов государственных казенных предприятий здравоохранения.";
"8-2. По строке 230 в графах 5-10 отражаются расходы государственных казенных предприятий, за исключением расходов государственных казенных предприятий здравоохранения.";
пункт 16 после второго абзаца дополнить абзацами следующего содержания:
"увеличения доходов Предприятия в случаях:
оказания образовательных услуг;
оказания медицинских (ветеринарных) услуг, за исключением косметологических;
по осуществлению театрально-концертной деятельности, за исключением услуг в сфере шоу-бизнеса;";
в пункте 17:
после слова "не производится" дополнить словами ", кроме случаев, предусмотренных в пункте 16";
дополнить абзацем следующего содержания:
"При этом уточнение сметы расходов в случаях увеличения доходов Предприятия, указанных в пункте 16, осуществляется не более одного раза в год.";
в приложении к Приказу:
по коду строки 090 слова "Подоходный налог с юридических лиц" заменить словами "Корпоративный подоходный налог".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

8-тармақ мынадай мазмұндағы 8-1, 8-2-тармақшалармен толықтырылсын:
"8-1. 150 жол бойынша 5-10 бағандарда денсаулық сақтау мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың шығыстарын қоспағанда, мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың шығыстары көрсетіледі";
"8-2. 230 жол бойынша 5-10 бағандарда денсаулық сақтау мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың шығыстарын қоспағанда, мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың шығыстары көрсетіледі";
16-тармақтың екінші абзацынан кейін мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Кәсiпорынның кiрiстерi:
білім беру қызметтерін көрсеткен;
косметологиялықты қоспағанда, медициналық (ветеринарлық) қызметтерді көрсеткен;
шоу-бизнес саласындағы қызметтерді қоспағанда, театр-концерт қызметін жүзеге асырған жағдайларда ұлғайғанда;";
17-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. 16-тармақта көзделген жағдайлардан басқа, бекiтiлген сметамен салыстырғанда Кәсiпорын кiрiстерi ұлғайған жағдайда шығыстардың сметаларын нақтылау жүргiзiлмейдi.";
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Бұл ретте, 16-тармақта көрсетілген Кәсiпорын кiрiстерi ұлғайған жағдайда шығыстардың сметаларын нақтылау жылына бір реттен артық емес жүзеге асырылады.";
Бұйрыққа қосымшада:
жолдың 090 коды бойынша "заңды тұлғадан табыс салығы" деген сөздер "корпоративтік табыс салығы" деген сөздерге ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр