Об утверждении формы уведомления о сумме обязательных пенсионных взносов, подлежащих перечислению в накопительные пенсионные фонды
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 28 августа 2003 года N 347. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 октября 2003 года N 2520. Утратил силу - приказом Председателя Налогового комитета МФ РК от 22.09.2005г. N 428
Извлечение из приказа
Председателя Налогового комитета МФ РК
от 22.09.2005г. N 428
"В связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года N 659 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 марта 1999 года N 245 и от 22 декабря 2001 года N 1671" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу следующие приказы Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан:
1) от 28 августа 2003 года N 347 "Об утверждении формы уведомления о сумме обязательных пенсионных взносов, подлежащих перечислению в накопительные пенсионные фонды"...
Председатель".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 15 марта 1999 года N 245 "Об утверждении Правил исчисления, удержания (начисления) и перечисления обязательных пенсионных взносов в накопительные пенсионные фонды" приказываю:
1. Утвердить прилагаемую форму уведомления о сумме обязательных пенсионных взносов, подлежащих перечислению в накопительные пенсионные фонды.
2. Управлению налогового администрирования Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Кипшаков А.М.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
Председатель
Утверждено приказом
Председателя Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 28 августа 2003 года N 347
"Об утверждении формы уведомления
о сумме обязательных пенсионных
взносов, подлежащих перечислению
в накопительные пенсионные фонды"  <*>
Сноска. Форма уведомления в новой редакции - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов РК от 23 декабря 2004 года  N 659 .
УВЕДОМЛЕНИЕ
о сумме обязательных пенсионных взносов,
подлежащих перечислению в накопительные пенсионные фонды
"____" __________ 20 __ г.                             № ______
В соответствии со  статьей 22-4  Закона Республики Казахстан «О
пенсионном обеспечении в Республике Казахстан» Налоговый комитет по
__________________________________________________________________
(область, город, район)
уведомляет Вас ___________________________________________________
(полное наименование
__________________________________________________________________
или Ф.И.О. агента, РНН, адрес)
о наличии задолженности по обязательным пенсионным взносам в
накопительные пенсионные фонды в размере _________________________
__________________________________________________________________
(в цифрах и прописью)
по состоянию на ___ ________ 20__ г.
В связи с чем, в течение пяти рабочих дней со дня получения
настоящего уведомления, Вам необходимо представить в Налоговый
комитет по _______________________________________________________
(область, город, район)
списки вкладчиков накопительных пенсионных фондов, в пользу
которых взыскивается задолженность по обязательным пенсионным
взносам, и списки накопительных пенсионных фондов с указанием
общей суммы задолженности по каждому накопительному пенсионному
фонду.
В случае непредставления списков вкладчиков накопительных
пенсионных фондов, в пользу которых взыскивается задолженность по
обязательным пенсионным взносам, Налоговый комитет по ____________
__________________________________________________________________
(область, город, район)
выносит распоряжение о приостановлении всех расходных операций на
банковском (их) счете (ах) агента.
В случае отсутствия банковских счетов Налоговый комитет по
__________________________________________________________________
(область, город, район)
обращает взыскание на наличные деньги агента.
При этом Вам начисляется пеня в порядке и на условиях,
установленных  статьей 22-4  названного Закона.
В случае невыполнения законных требований органов налоговой
службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры
административного взыскания в соответствии с  Кодексом  Республики
Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии с законодательством Республики Казахстан Вы
имеете право обжаловать действия (бездействие) должностных лиц
органов налоговой службы вышестоящему органу налоговой службы или
в суд.
Председатель Налогового комитета _________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил ______________________________________________
(Ф.И.О. агента, подпись, печать, дата)
Уведомление вручено агенту _______________________________________
(Ф.И.О. должностного лица
__________________________________________________________________
органа налоговой службы, подпись (печать), дата)
Уведомление отправлено агенту ____________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)

Жинақтаушы зейнетақы қорларына аударуға жататын міндетті зейнетақы жарналарының сомасы туралы хабарлама нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 28 тамыздағы N 347 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 8 қазанда тіркелді. Тіркеу N 2520. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2005 жылғы 22 қыркүйектегі N 428 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2005 жылғы 22 қыркүйектегі N 428 бұйрығымен.
--------------Бұйрықтан үзінді---------------
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 15 наурыздағы N 245 және 2001 жылғы 22 желтоқсандағы N 1671 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 30 маусымдағы N 659 қаулысының қабылдануына байланысты БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Төрағасының мынадай бұйрықтарының күшi жойылды деп танылсын:
1) "Жинақтаушы зейнетақы қорларына аударуға жататын мiндеттi зейнетақы жарналарының сомалары туралы хабарландыру нысандарын бекiту туралы" 2003 жылғы 28 тамыздағы N 347 (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2003 жылы 8 қазанда N 2520 болып тiркелген, "Ресми газетте" 2003 ж. 8 қарашадағы N 45(150) жарияланған)...
Төраға
-----------------------------
"Міндетті зейнетақы жарналарын есептеудің, ұстап қалудың (қоса есептеудiң) және жинақтаушы зейнетақы қорларына аударудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 наурыздағы N 245  қаулысына  сәйкес  БҰЙЫРАМЫН :
1. Қоса беріліп отырған жинақтаушы зейнетақы қорларына аударуға жататын міндетті зейнетақы жарналарының сомасы туралы хабарламаның нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Салық әкімшіліктендіруі басқармасы (А.М. Қыпшақов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2003 жылғы 28 тамыздағы
N 347 бұйрығымен
бекітілген
Жинақтаушы зейнетақы қорларына аударуға жататын
міндетті зейнетақы жарналарының сомасы туралы
ХАБАРЛАМА
Ескерту: Нысан жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 23 желтоқсандағы N 659   бұйрығымен .
20 __ ж. "____" __________                           N ______
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының  22-4-бабына  сәйкес
___________________________________________ бойынша Салық комитеті
(облыс, қала, аудан)
Сізді _____________________________________________________________
(агенттің толық атауы
___________________________________________________________________
немесе аты-жөні, СТН-і, мекен-жайы)
20__ ж. ___ _____________ жағдай бойынша __________________________
___________________________________________________________________
(санмен және жазбаша)
мөлшерінде жинақтаушы зейнетақы қорларына міндетті зейнетақы
жарналары бойынша берешегіңіздің бары туралы хабардар етеді.
Осыған байланысты Сізге ___________________________________________
(облыс, қала, аудан)
_____________ бойынша Салық комитетіне осы хабарламаны алған күннен
бастап бес жұмыс күні ішінде міндетті зейнетақы жарналары бойынша
берешек олардың пайдасына өндіріліп алынатын жинақтаушы зейнетақы
қорлары салымшыларының тізімдерін және әрбір жинақтаушы зейнетақы
қоры бойынша берешектің жалпы сомасын көрсетумен жинақтаушы
зейнетақы қорларының тізімдерін табыс ету қажет.
Міндетті зейнетақы жарналары бойынша берешек олардың
пайдасына өндіріліп алынатын жинақтаушы зейнетақы қорлары
салымшыларының тізімдері табыс етілмеген жағдайда _________________
(облыс, қала, аудан)
____________________________________________ бойынша Салық комитеті
агенттің банк шотындағы(тарындағы) барлық шығыс операцияларын
тоқтата тұру туралы өкім шығарады.
Банк шоттары болмаған жағдайда ______________________________
(облыс, қала, аудан)
____________________________________________ бойынша Салық комитеті
агенттің қолма-қол ақшасына өндіріп алады.
Бұл ретте, Сізге көрсетілген Заңның  22-4-бабында  белгіленген
тәртіпте және шарттарда өсімпұл есептеледі.
Салық қызметі органдары мен олардың лауазымды тұлғаларының
заңды талаптары орындалмаған жағдайда Сізге Қазақстан
Республикасының әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы кодексіне
сәйкес әкімшілік жаза шаралары қолданылады.
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес Сіздің салық
қызметі органдарының лауазымды тұлғаларының іс-әрекетіне
(әрекетсіздігіне) салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе
сотқа шағымдануға құқығыңыз бар.
Салық комитетінің Төрағасы ________________________________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабарламаны алдым _________________________________________________
(агенттің аты-жөні, қолы, мөрі, күні)
Хабарлама агентке тапсырылды ______________________________________
(салық қызметі органының лауазымды
___________________________________________________________________
тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабарлама агентке жіберілді _______________________________________
(жіберу және алу фактісін растаушы құжат)