О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 14 мая 2003 года N 202 "О некоторых вопросах кадровой работы в таможенных органах Республики Казахстан" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2286)
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 3 декабря 2003 года N 541. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 декабря 2003 года N 2621. Утратил силу приказом Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 4 июня 2008 года N 164.
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов РК от 04.06.2008 N 164.
Извлечение из приказа
Председателя Комитета таможенного контроля
Министерства финансов РК от 04.06.2008 N 164
"О признании утратившими силу
некоторых приказов в сфере таможенного дела"
В соответствии с пунктом 1 статьи 27  Закона  Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы в сфере таможенного дела, согласно перечню к настоящему приказу.
2. Управлению организационной работы и контроля Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Нурбаев Т.Б.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
3. Управлению кадров Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Омарова А.К.) обеспечить доведение настоящего приказа до сведения Министерства юстиции Республики Казахстан и личного состава Комитета таможенного контроля Республики Казахстан Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан Кененбаева Е.А.
5. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Председатель                               К-К. Карбузов
Приложение
к приказу Председателя Комитета
таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
от 04 июня 2008 года N 164
Перечень утративших силу некоторых приказов
в сфере таможенного дела
1. ...;
2. ...;
3. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 3 декабря 2003 года N 541 "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 14 мая 2003 года N 202 "О некоторых вопросах кадровой работы в таможенных органах Республики Казахстан" (зарегистрированный в Peeстре государственной регистрации нормативных правовых актов за N  2621, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов РК, 2004 г., N 37-40, ст. 1013);

"Қазақстан Республикасының кеден органдарындағы кадр жұмысының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 14 мамырдағы N 202 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2286 болып тіркелген) өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 3 желтоқсандағы N 541 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 18 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2621. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2008 жылғы 4 маусымдағы N 164 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2008 жылғы 4 маусымдағы N 164 бұйрығымен.
Үзінді:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Кедендік бақылау комитеті төрағасының
2008 жылғы 4 маусымдағы N 164 бұйрық
Кеден ісі саласындағы кейбір бұйрықтардың күші жойылды
деп тану туралы
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабы 1 тармағына сәйкес, Бұйырамын:
1. Осы бұйрыққа қосымша тізімдегі кеден ісі саласындағы кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті Ұйымдастырушылық жұмыс және бақылау басқармасы (Т.Б. Нұрбаев) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті Кадр басқармасы (А.Қ. Омарова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің жеке құрамының назарына жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті Төрағасының орынбасары Е.Ә. Кененбаевқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға                                   Қ-К. Кәрбозов
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Кедендік бақылау
комитеті төрағасының
2008 жылғы 4 маусымдағы
N 164 бұйрығына қосымша
Кеден ісі саласындағы күші жойылған кейбір
бұйрықтардың тізбесі
1. ...;
2. ...;
3. "Қазақстан Республикасының кеден органдарындағы кадр жұмыстарының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 14 мамырдағы N 202 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 3 желтоқсандағы N 541 бұйрығы (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2621 болып тіркелген, ҚР Нормативтік құқықтық кесімдерінің бюллетенінде жарияланған, 2004 ж, N 37-40, 1013-құжат);

4. ...;
5. ....
В соответствии с  Реестром  должностей сотрудников Агентства таможенного контроля Республики Казахстан по категориям, утвержденным Указом Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 576, и  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2003 года N 938 "О переименовании территориальных подразделений Агентства таможенного контроля Республики Казахстан по вопросам таможенного дела по областям, городам Астане и Алматы", в целях приведения в соответствие с ведомственными актами приказываю:

4. ...;
5. ....
______________________________________________
Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 25 мамырдағы N 576  Жарлығымен  бекітілген Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің қызметкерлері лауазымдарының санаттары бойынша тізілімдеріне және "Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша кеден ісі мәселелері жөніндегі аумақтық бөлімшелерін қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 15 қыркүйектегі  N 938  қаулысына сәйкес, ведомстволық кесімдерге сәйкес келтіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:

1. Внести в  приказ  Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 14 мая 2003 года N 202 "О некоторых вопросах кадровой работы в таможенных органах Республики Казахстан" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 мая 2003 года N 2286, опубликованный в "Официальной газете" от 28 июня 2003 года N 26) (далее - Приказ) следующие дополнения и изменения:
в Правилах назначения на должность и освобождения от должности должностных лиц Агентства таможенного контроля Республики Казахстан и его территориальных подразделений, утвержденных указанным Приказом:
1) по всему тексту слова "таможенных управлений" заменить словами "департаменты таможенного контроля";
2) в пункте 13 после слов "заместители начальников таможенных управлений и таможен," дополнить словами "начальники управлений и их заместители";
3) содержание пункта 5 Приложения 1 изложить в следующей редакции:
"начальник территориального таможенного органа;
заместитель начальника территориального таможенного органа;
начальник управления;
заместитель начальника управления;
начальник сводно-аналитического отдела;
начальник отдела таможенного оформления таможни;
начальник отдела контроля доставки товаров таможни;
начальник отдела таможенных доходов таможни;
начальник отдела таможенных доходов и валютного контроля таможни;
начальник отдела пост-таможенного контроля;
начальник отдела по борьбе с преступлениями и правонарушениями в сфере таможенного дела таможни;
начальник отдела информационных технологий и таможенной статистики;
начальник юридического отдела;
начальник отдела таможенных экспертиз и исследований;
начальник отдела внутренней безопасности;
начальник энергетического таможенного поста;
начальник акцизного таможенного поста;
начальник таможенного поста - центра таможенного оформления;
начальник таможенного поста со штатной численностью 10 и более единиц;
начальник приграничного таможенного поста со штатной численностью менее 10 единиц.";
4) пункт 1 Приложения 2 изложить в следующей редакции:
"начальник отдела контроля таможенных режимов;
начальник отдела контроля в неторговом обороте;
начальник отдела контроля доставки товаров в составе управления;
начальник отдела таможенных доходов в составе управления;
начальник отдела валютного контроля;
начальник отдела таможенной охраны и режима;
начальник отдела дознания и борьбы с экономическими правонарушениями в составе управления;
начальник отдела борьбы с контрабандой наркотиков в составе управления;
начальник отдела кадровой работы;
начальник организационно-аналитического отдела;
начальник отдела внутренней работы;
начальник административно-хозяйственного отдела;
начальник отдела финансового и хозяйственного обеспечения;
начальник бухгалтерии;
начальник отдела таможенной статистики в составе управления;
начальник отдела информационных технологий в составе управления;
начальник отдела внешних связей;
начальник таможенного поста со штатной численностью менее 10 единиц, не относящегося к приграничному;
заместитель начальника отдела, таможенного поста;
главный инспектор;
старший инспектор;
инспектор;
младший инспектор.".

1. "Қазақстан Республикасының кеден органдарындағы кадр жұмысының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 14 мамырдағы N 202  бұйрығына  (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 20 мамырда N 2286 болып тіркелген, "Ресми газеттің" 2003 жылғы 28 маусымдағы N 26 жарияланған) (бұдан әрі - Бұйрық) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген Бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі мен оның аумақтық бөлімшелерінің лауазымды адамдарын қызметке тағайындау және қызметтен босату ережесінде:
1) бүкіл мәтін бойынша "кеден басқармалары" деген сөздер "кедендік бақылау департаменттері" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 13-тармақта "кеден басқармалары мен кедендер бастықтарының орынбасарлары" деген сөздерден кейін "басқармалардың бастықтары мен олардың орынбасарлары" деген сөздермен толықтырылсын;
3) 1-қосымшаның 5-тармағы мынадай мазмұндағы редакцияда жазылсын:
"аумақтық кеден органының бастығы;
аумақтық кеден органы бастығының орынбасары;
басқарма бастығы;
басқарма бастығының орынбасары;
жинақтау-талдау бөлімінің бастығы;
кеденнің кедендік ресімдеу бөлімінің бастығы;
кеденнің тауарлардың жеткізілуін бақылау бөлімінің бастығы;
кеденнің кедендік кірістер бөлімінің бастығы;
кеденнің кедендік кірістер және валюталық бақылау бөлімінің бастығы;
посткедендік бақылау бөлімінің бастығы;
кеден ісі саласындағы қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы күрес жөніндегі бөлімінің бастығы;
ақпараттық технологиялар мен кедендік статистика бөлімінің бастығы;
заң бөлімінің бастығы;
кедендік сараптамалар мен зерттеулер бөлімінің бастығы;
ішкі қауіпсіздік бөлімінің бастығы;
энергетикалық кеден бекетінің бастығы;
акциздік кеден бекетінің бастығы;
кеден бекетінің - кедендік ресімдеу орталығының бастығы;
10 және одан да көп штат саны бар кеден бекетінің бастығы;
10 бірлікке жетпейтін штат саны бар шекара маңындағы кеден бекетінің бастығы.";
4) 2-қосымшаның 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"кедендік режимдерді бақылау бөлімінің бастығы;
саудалық емес айналымдағы бақылау бөлімінің бастығы;
басқарма құрамындағы тауарлардың жеткізілуін бақылау бөлімінің бастығы;
басқарма құрамындағы кедендік кірістер бөлімінің бастығы;
валюталық бақылау бөлімінің бастығы;
кедендік күзет және режим бөлімінің бастығы;
басқарма құрамындағы анықтау және экономикалық құқық бұзушылықтарға қарсы күрес бөлімінің бастығы;
басқарма құрамындағы есірткілердің контрабандасына қарсы күрес бөлімінің бастығы;
кадр жұмысы бөлімінің бастығы;
ұйымдастырушылық-талдау бөлімінің бастығы;
ішкі жұмыстар бөлімінің бастығы;
әкімшілік-шаруашылық бөлімінің бастығы;
қаржылық және шаруашылық қамтамасыз ету бөлімінің бастығы;
бухгалтерияның бастығы;
басқарма құрамындағы кедендік статистика бөлімінің бастығы;
басқарма құрамындағы ақпараттық технологиялар бөлімнің бастығы;
сыртқы байланыстар бөлімінің бастығы;
10 бірлікке жетпейтін штат саны бар, шекара маңындағыларға жатпайтын кеден бекетінің бастығы;
бөлім, кеден бекеті бастығының орынбасары;
бас инспектор;
аға инспектор;
инспектор;
кіші инспектор.".

2. Управлению правового обеспечения Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Ансарова И.Ы.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Пресс-службе Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Касымов Н.) обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Департаменту организационной и административной работы Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Махамбетов К.И.) довести настоящий приказ до сведения и руководства в работе руководителям структурных подразделений центрального аппарата Агентства таможенного контроля Республики Казахстан и территориальных таможенных органов Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого заместителя Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан Ержанова А.К.
6. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель

2. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (И.Ы.Аңсарова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агентінің баспасөз қызметі (Н.Қасымов) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Ұйымдастырушылық және әкімшілік жұмыстар департаменті (К.І.Махамбетов) осы бұйрықты басшылыққа алу үшін Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі орталық аппаратының және Қазақстан Республикасы аумақтық кеден органдарының құрылымдық бөлімшелері басшыларының назарына жеткізсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының бірінші орынбасары А.Қ.Ержановқа жүктелсін.
6. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға