Об утверждении Правил идентификации рынков, организаций по производству, заготовке (убою) животных, хранению, переработке и реализации продуктов и сырья животного происхождения, ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года № 660. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 января 2004 года № 2684. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 августа 2010 года № 528
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 23.08.2010 № 528.
В соответствии с пунктом 3 статьи 32 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", приказываю:
1. Утвердить прилагаемые Правила идентификации рынков, организаций по производству, заготовке (убою) животных, хранению, переработке и реализации продуктов и сырья животного
происхождения, ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок.
2. Департаменту ветеринарии совместно с областными территориальными управлениями, городов Астана и Алматы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, в установленном законодательством порядке:
1) до конца 2004 года завершить процедуру идентификации действующих рынков, организаций по производству, заготовке (убою) животных, хранению, переработке и реализации продуктов и сырья животного происхождения, ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок;
2) принять необходимые меры, вытекающие из настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Департамент ветеринарии (Мынжанов М.Т.).
4. Настоящий приказ вступает в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
и.о. Министра
Утверждены
приказом и.о. Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 25 декабря 2003 года N 660
"Об утверждении Правил идентификации рынков,
организаций по производству, заготовке
(убою) животных, хранению, переработке
и реализации продуктов и сырья
животного происхождения, ветеринарных
препаратов, кормов и кормовых добавок"
Правила
идентификации рынков, организаций по производству,
заготовке (убою) животных, хранению, переработке и реализации
продуктов и сырья животного происхождения, ветеринарных
препаратов, кормов и кормовых добавок
1. Общие положения
1. Настоящие Правила идентификации рынков, организаций по производству, заготовке (убою) животных, хранению, переработке и реализации продуктов и сырья животного происхождения, ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок (далее - Правила) разработаны в соответствии с пунктами 2 и 3 статьи 32 Закона Республики Казахстан
"О ветеринарии" и устанавливают единый порядок идентификации рынков, организаций по производству, заготовке (убою) животных, хранению, переработке и реализации продуктов и сырья животного происхождения, ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок.

Базарларды, жануарларды өндiру, дайындау (сою), жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзатты, ветеринариялық препараттарды, жемшөп пен жемшөптiк қоспаларды сақтау, өңдеу және өткiзу жөнiндегi ұйымдарды бiрдейлендiру Ережесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 660 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 26 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 2684. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 23 тамыздағы № 528 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010.08.23 № 528 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы "Ветеринария туралы" Заңының 32 бабының 3 тармағына сәйкес, бұйырамын:
1. Қоса берiлiп отырған базарларды, жануарларды өндiру, дайындау (сою), жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзатты, ветеринариялық препараттарды, жемшөп пен жемшөптiк қоспаларды сақтау, өңдеу және өткiзу жөнiндегi ұйымдарды бiрдейлендiру Ережесi бекiтiлсiн.
2. Ветеринария департаментi, Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң облыстық аумақтық басқармаларымен, Астана және Алматы қалалары, бiрлесе отырып, заңнамада белгiленген тәртiпте:
1) 2004 жылдың соңына дейiн жұмыс жүргiзiп жатқан базарлардың, жануарларды өндiру, дайындау (сою), жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзатты, ветеринариялық препараттарды, жемшөп пен жемшөптiк қоспаларды сақтау, өңдеу және өткiзу жөнiндегi ұйымдардың бiрдейлендiру рәсiмдемесi аяқталсын;
2) осы бұйрықтан туындайтын керектi шаралар қабылдасын.
3. Осы бұйрықтың орындалуына бақылау жүргiзу ветеринария департаментiне жүктелсiн (Мыңжанов М.Т.).
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзiлген күнiнен бастап күшiне енедi.
Министрдің м.а.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы Министрiнiң м.а.
25 желтоқсандағы 2003 жылғы N 660
"Базарларды, жануарларды өндiру,
дайындау (сою), жануарлардан
алынатын өнiмдер мен шикiзатты,
ветеринариялық препараттарды, жемшөп
пен жемшөптiк қоспаларды сақтау,
өңдеу және өткiзу жөніндегі ұйымдарды
бiрдейлендiру Ережесiн бекiту туралы"
бұйрығымен бекiтiлген
Жануарлардан алынатын өнiмдердi және шикiзаттарды,
ветеринариялық препараттарды, азықтарды және азықтық
қоспаларды өндiрушi, жануарларды дайындаушы (сою),
сақтаушы, қайта өңдеушi және сатушы ұйымдарды,
базарларды бiрдейлендiру Ережесi 1. Жалпы тәртiптер
1. Жануарлардан алынатын өнiмдердi және шикiзаттарды, ветеринариялық препараттарды, азықтарды және азықтық қоспаларды өндiрушi, жануарларды дайындаушы (союшы), сақтаушы, қайта өңдеушi және сатушы ұйымдарды, базарларды бiрдейлендiрудiң осы Ережесi (бұдан әрi - Ереже) Қазақстан Республикасы "Ветеринария туралы" заңының 32 бабы 2 және 3 тармағына сәйкес жасалған және жануарлардан алынатын өнiмдердi және шикiзаттарды, ветеринариялық препараттарды, азықтарды және азықтық қоспаларды өндiрушi, жануарларды дайындаушы (союшы), сақтаушы, қайта өңдеушi және сатушы ұйымдарды, базарларды бiрдейлендiрудiң бiрыңғай тәртiбiн анықтайды.

2. Требования настоящих Правил являются обязательными для исполнения рынками (далее - рынки) и организациями, занимающимися производством, заготовкой (убоем) животных, хранением, переработкой и реализацией продуктов и сырья животного происхождения, ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок (далее - организации), местными исполнительными органами, а также должностными лицами, осуществляющими государственный ветеринарный надзор на соответствующей административной территории.
3. В настоящих Правилах под идентификацией подразумевается процедура присвоения идентификационных кодов и регистрационного номера государственного ветеринарного надзора рынкам или организациям, сопровождающейся выдачей подтверждения установленной формы согласно Приложению 1 к настоящим Правилам.
4. Присвоение идентификационных кодов и регистрационного номера государственного ветеринарного надзора оформляется выдачей соответствующего подтверждения уполномоченным государственным органом в области ветеринарии (далее - уполномоченный орган). Подтверждение о присвоении идентификационных кодов и Подтверждение о присвоении
идентификационных кодов и регистрационного номера государственного ветеринарного надзора является неотчуждаемым, передача другим лицам запрещена.
5. Осуществление рынками или организациями деятельности, связанной с производством, заготовкой (убоем) животных, хранением, переработкой и реализацией продуктов и сырья животного происхождения, ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок, не прошедшими процедуру идентификации в соответствии с требованиями настоящих Правил не допускается.
6. Идентификация рынков или организаций проводится за счет средств владельцев объектов государственного ветеринарного надзора, занимающихся производством, заготовкой (убоем) животных, хранением, переработкой и реализацией продуктов и сырья животного происхождения, ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок в порядке, установленном уполномоченным государственным органом, осуществляющим контроль и регулирование деятельности субъектов естественных монополий.
2. Проведение процедуры идентификации рынков
или организаций для получения идентификационных
кодов и регистрационного номера
государственного ветеринарного надзора
7. Для получения идентификационных кодов и регистрационного номера государственного ветеринарного надзора руководители рынка или организации обращаются с соответствующим заявлением произвольной формы к Главному государственному ветеринарному инспектору района (города).
8. Главный государственный ветеринарный инспектор района (города) или его заместитель со дня поступления заявления в течение 7 рабочих дней путем ветеринарно-санитарного обследования проверяет соответствие ветеринарно-санитарного состояния объектов государственного ветеринарного надзора, принадлежащих рынку или организации ветеринарно санитарным требованиям , установленным законодательством в области ветеринарии.

2. Жануарлардан алынатын өнiмдердi және шикiзаттарды, ветеринариялық препараттарды, азықтарды және азықтық қоспаларды өндiрумен, жануарларды дайындау (сою), сақтау, қайта өңдеу және сатумен айналысушы ұйымдарға (бұдан әрi - ұйымдар), базарларға (бұдан әрi - базарлар), жергiлiктi атқарушы органдарға және де тиiстi әкiмшiлiк аумақта мемлекеттiк ветеринариялық қадағалауды жүргiзетiн қызмет тұлғалары үшiн осы Ереженiң талаптарын орындау мiндеттi болып табылады.
3. Осы Ережеде бiрдейлендiру жолымен базарларға немесе ұйымдарға осы Ереженiң 1 қосымшасына сәйкес анықталған үлгiдегi растау берiлiп, идентификациялық кодтарын және мемлекеттiк ветеринариялық қадағалаудың тiркеу нөмiрлерiн тағайындау рәсiмдемесi түсiндiрiледi.
4. Идентификациялық кодтарды және мемлекеттiк ветеринариялық қадағалаудың тiркеу нөмiрлердi беру ветеринария саласындағы уәкiлеттi мемлекеттiк органмен (бұдан әрi - уәкiлеттi орган) тиiстi растауды берумен рәсiмделедi. Идентификациялық кодтарды және мемлекеттiк ветеринариялық қадағалаудың тiркеу нөмiрлердi беру туралы растау иелiктен алынбайтын, басқа тұлғаларға қолдануға беруге рұқсат етiлмейтiн құжат болып табылады.
5. Осы Ереженiң талаптарына сай бiрдейлендiру рәсiмдемесiнен өтпеген ұйымдарға және базарларға, жануарлардан алынатын өнiмдердi және шикiзаттарды, ветеринариялық препараттарды, азықтарды және азықтық қоспаларды өндiрумен, жануарларды дайындау (сою), сақтау, қайта өңдеу және сатуға байланысты қызметтi жүзеге асыруға рұқсат етiлмейдi.
6. Базарларды немесе ұйымдарды бiрдейлендiру рәсiмдемесi, табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметiн бақылау мен реттеудi жүзеге асыратын уәкiлеттi мемлекеттiк орган белгiлеген тәртiппен, жануарлардан алынатын өнiмдердi және шикiзаттарды, ветеринариялық препараттарды, азықтарды және азықтық қоспаларды өндiрумен, жануарларды дайындау (сою), сақтау, қайта өңдеу және сатумен айналысушы мемлекеттiк ветеринариялық қадағалау объектiлерi иелерiнiң қаражаттары есебiнен жүргiзiледi.
2. Мемлекеттiк ветеринариялық қадағалаудың бiрдейлендiру
кодтарын және тiркеу нөмiрлерiн алуға арналған базарларды
немесе ұйымдарды бiрдейлендiру рәсiмдемесiн жүргiзу
7. Мемлекеттiк ветеринариялық қадағалаудың бiрдейлендiру кодтарын және тiркеу нөмiрлерiн алу үшiн, базарлардың немесе ұйымдардың жетекшiлерi ауданның (қаланың) Бас мемлекеттiк ветеринариялық инспекторына өз бетiмен үлгiдегi тиiстi өтiнiш бередi.
8. Ауданның (қаланың) Бас мемлекеттiк ветеринариялық инспекторы немесе оның орынбасары арыз түскен күннен бастап 7 жұмыс күндерi iшiнде ветеринариялық - санитариялық тексеру жолымен, базардың немесе ұйымның қарамағындағы мемлекеттiк ветеринариялық қадағалау объектiлерiнiң жағдайының ветеринария саласындағы заңдылықта анықталған ветеринариялық санитариялық талаптарға сәйкестiгіне тексеріс жүргізеді.

9. По результатам проверки Главным государственным ветеринарным инспектором района (города) или его заместителем в присутствии руководителя (представителя) рынка или организации составляется акт проверки в 2-х экземплярах. Первый экземпляр акта вручается под расписку руководителю (представителю) рынка или организации, второй экземпляр остается у Главного государственного ветеринарного инспектора района (города) или его заместителя.
10. Акт проверки регистрируется в специальном журнале регистрации, который должен быть пронумерован, прошнурован и скреплен печатью Главного государственного ветеринарного инспектора района (города).
11. В случае соответствия всех объектов государственного надзора рынка или организации требованиям нормативных правовых актов в области ветеринарии на основании акта проверки Главный государственный ветеринарный инспектор района (города) или его заместитель составляют ветеринарно-санитарное заключение, выдаваемое в соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 ноября 2002 года N 372 "Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии", зарегистрированным в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2087.
12. После сбора полного пакета документов, указанных в главе 3 настоящих Правил руководители рынка или организации для получения идентификационных кодов и регистрационного номера государственного ветеринарного надзора направляют их в уполномоченный орган.
13. Уполномоченный орган в течение 10 рабочих дней проводит экспертизу представленного пакета документов.
14. В случае установления полноты и правильности оформления документов, рынок или организация вносятся в Реестр идентификации рынков, организаций по производству, заготовке (убою) животных, хранению, переработке и реализации продуктов и сырья животного происхождения, ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок (далее - Реестр), содержащий сведение об организации или рынке по форме согласно Приложению 2 к настоящим Правилам и выдается подтверждение о присвоении идентификационного кода и регистрационного номера государственного ветеринарного надзора.
15. Действие подтверждения распространяется на рынок или организацию, получившие идентификационный код и регистрационный номер государственного ветеринарного надзора. Подтверждение выдается в единственном экземпляре, в случае утери выдается дубликат подтверждения с отметкой "Дубликат".
Бланки подтверждения должны изготавливаться на уплотненной бумаге и иметь водостойкую защиту.

9. Тексерудiң нәтижесi бойынша, базардың немесе ұйымның жетекшiсiнiң (өкiлдiң) қатысуымен ауданның (қаланың) Бас мемлекеттiк ветеринариялық инспекторымен немесе оның орынбасарымен екi данада тексеру актiсi жазылады. Актiнiң бiрiншi данасы тiл хатқа қолы қойғызылып, базардың немесе ұйымның жетекшiсiнiң (өкiлiне) қолына тапсырылады, екiншi данасы ауданның (қаланың) Бас мемлекеттiк ветеринариялық инспекторында немесе оның орынбасарында қалады.
10. Тексеру актiсi арнайы тiркеу журналында тiркеледi, тiркеу журналы нөмiрленген, жiппен бақыланып желiмденген және ауданның (қаланың) Бас мемлекеттiк ветеринариялық инспекторының мөрiмен бекiтiлген болуға тиiс.
11. Базардың немесе ұйымның барлық мемлекеттiк қадағалау объектiлерi ветеринария саласындағы нормативтiк құқықтық актiлердiң талаптарына сәйкес келген жағдайда, ветеринариялық-санитариялық тексеру актiсiнiң негiзiне сүйене отырып, ауданның (қаланың) Бас мемлекеттiк ветеринариялық инспекторы немесе оның орынбасары Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрiнiң 2002 жылғы 15 қарашадағы N 372 "Ветеринария саласындағы нормативтiк құқықтық актiлердi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 2087 тiркелген бұйрығына сәйкес берiлетiн, ветеринариялық-санитариялық қорытынды жазады.
12. Осы Ереженiң 3 бөлiмiнде көрсетiлген құжаттардың толық пакетi жиналғаннан кейiн, базардың немесе ұйымның жетекшiлерi мемлекеттiк ветеринариялық қадағалаудың бiрдейлендiру кодтарын немесе тiркеу нөмiрлерiн алу үшiн, оларды уәкiлеттi органға жолдап жiбередi.
13. Уәкiлеттi орган 10 жұмыс күндерi iшiнде тапсырылған құжаттардың пакетiне сараптама жүргiзедi.
14. Құжаттардың толықтығы және дұрыс рәсiмделгенi анықталған жағдайда, базар немесе ұйым, осы Ереженiң 2 қосымшасына сәйкес үлгiдегi базарлар немесе ұйымдар туралы мәлiметi бар уәкiлеттi органның жануарлардан алынатын өнiмдердi және шикiзаттарды, ветеринариялық препараттарды, азықтарды және азықтық қоспаларды өндiрушi, жануарларды дайындаушы (союшы), сақтаушы, қайта өңдеушi және сатушы ұйымдарды, базарларды бiрдейлендiру Реестрiне енгiзiледi (бұдан әрi - Реестр) және мемлекеттiк ветеринариялық қадағалаудың бiрдейлендiру коды және тiркеу нөмiрлерiнiң тағайындалғанын анықтайтын растау берiледi.
15. Растаудың күшi мемлекеттiк ветеринариялық қадағалаудың бiрдейлендiру кодын және тiркеу нөмiрiн алған базарға немесе ұйымға жүредi. Растау жалғыз бiр данада берiледi, жоғалтып алған жағдайда растаудың көшiрмесiне "Дубликат" белгiсi жазылып берiледi.
Растаудың бланкiлерi қалың қағаздан дайындалуы тиiс және суға тұрақты қорғанышы болуы керек.

16. Подтверждение прекращает свое действие в случае ликвидации рынка или организации.
17. В случае реконструкции производственных помещений и технологического процесса по производству, заготовке (убоя) животных, хранению, переработке и реализации продуктов и сырья животного происхождения, ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок руководители рынка или организации письменно обращаются к Главному государственному ветеринарному инспектору района (города) для согласования их соответствия ветеринарно-санитарным требованиям, установленным законодательством в области ветеринарии.
18. Руководители рынка или организации в случае изменения их наименования, организационно-правовой формы и места нахождения, могут в течение месяца подать заявление уполномоченному органу о переоформлении подтверждения с приложением соответствующих
документов, подтверждающих указанные сведения.
19. В случае отклонения заявления руководителей рынка или организации уполномоченный орган выдает мотивированный отказ в письменной форме с указанием причин.
3. Перечень документов, необходимых для получения
идентификационного кода и регистрационного номера
государственного ветеринарного надзора
20. Для получения идентификационного кода и регистрационного номера государственного ветеринарного надзора руководителями рынка или организаций представляются в уполномоченный орган следующие документы:
1) заявление на присвоение идентификационного кода и регистрационного номера государственного ветеринарного надзора по форме согласно Приложению 3 к настоящим Правилам;
2) нотариально заверенная копия свидетельства о государственной регистрации юридического лица;
3) нотариально заверенная копия устава юридического лица, дающего право на осуществление соответствующего вида деятельности;
4) материалы, подтверждающие функционирование лаборатории ветеринарно-санитарной экспертизы на рынке (заверенную копию лицензии) или подразделения производственного контроля организации (заверенную копию приказа о создании такого подразделения, его функциональные обязанности, утвержденные приказом);
5) перечень производимых, заготавливаемых, хранящихся, перерабатываемых и реализуемых подконтрольных государственному ветеринарному надзору грузов на рынке или в организации, утвержденный руководством рынка или организации;
6) ветеринарно-санитарное заключение главного государственного ветеринарного инспектора соответствующего районного (городского) территориального управления уполномоченного органа о соответствии объектов государственного ветеринарного надзора рынка или организации требованиям нормативных правовых актов в области ветеринарии.

16. Растау өзiнiң күшiн базар немесе ұйым жойылған жайдайларда жоғалтады.
17. Жануарлардан алынатын өнiмдердi және шикiзаттарды, ветеринариялық препараттарды, азықтарды және азықтық қоспаларды өндiрушi, жануарларды дайындаушы (союшы), сақтаушы, қайта өңдеушi және сату бойынша өндiрiстiк ғимараттарды және технологиялық процестердi реконструкция жасаған жағдайда ұйымдардың немесе базарлардың жетекшiлерi олардың ветеринария саласындағы анықталған ветеринариялық-санитариялық талаптардың сәйкестiгiне келiсу үшiн жазбаша түрде аудандық (қалалық) Бас мемлекеттiк ветеринариялық инспекторға қайырылады.
18. Базар немесе ұйымның жетекшiлерi, олардың атаулары, ұйымдастыру-құқықтық үлгiлерi және орналасқан жерлерi өзгерген жағдайда, бiр ай мерзiмi iшiнде уәкiлеттi органға көрсетiлген мәлiметтердi анықтайтын тиiстi құжаттардың қосымшасымен бiрге, растауды қайта жазып беру туралы өтiнiш бере алады.
19. Базардың немесе ұйымның жетекшiлерiнiң өтiнiштерi қабылданбаған жағдайда, уәкiлеттi орган өтiнiштiң қанағаттандырылмау себебiн көрсете отырып жазбаша үлгiде жауап қайтарады.
3. Мемлекеттiк ветеринариялық қадағалаудың
бiрдейлендiрудiң кодын және тiркеулiк нөмiрiн
алуға арналған қажеттi құжаттардың тiзiмi
20. Мемлекеттiк ветеринариялық қадағалаудың бiрдейлендiрудiң кодын және тiркеулiк нөмiрiн алу үшiн, базардың немесе ұйымның жетекшiлерiмен құзырлы органға келесi құжаттар тапсырылады:
1) мемлекеттiк ветеринариялық қадағалаудың бiрдейлендiрудiң кодын және тiркеулiк нөмiрiн алуға 3 қосымшаға сәйкес үлгiдегi өтiнiшi;
2) заңды тұлғаның мемлекеттiк тiркелгенi туралы нотариалды расталған куәлiктiң көшiрмесi;
3) қызметтiң сәйкес түрiн жүргiзуге құқық беретiн заңды тұлғаның нотариалды расталған жарлығының көшiрмесi;
4) базардағы ветеринариялық-санитариялық сараптамалық лабораторияның (расталған лицензияның көшiрмесi) немесе ұйымның өндiрiстiк бақылау бөлiмiнiң (осындай бөлiмдi құру туралы бұйрықтың көшiрмесi, оның бұйрықпен бекiтiлген функционалдық мiндеттерi) қызмет жасауын растайтын материалдары;
5) базардың немесе ұйымның басшыларымен бекiтiлген, базардағы немесе ұйымдағы өндiрiлетiн, дайындалатын, сақталатын, қайта өңделетiн және сатылатын мемлекеттiк ветеринариялық қадағалауындағы жүктердiң тiзiмi;
6) базардың немесе ұйымның мемлекеттiк ветеринариялық қадағалауындағы объектiлерiнiң ветеринария саласындағы нормативтiк құқықтық актiлердiң талаптарына сәйкестiгi туралы, уәкiлеттi органның тиiстi аудандық (қалалық) аумақтық басқармасының бас мемлекеттiк ветеринариялық инспекторының ветеринариялық-санитариялық қорытындысы.

4. Порядок ведения Реестра
21. Реестр ведется ответственным лицом структурного подразделения уполномоченного органа в соответствии с его должностными обязанностями и составляется на каждый календарный год. Реестр хранится до истечения срока, установленного законодательством Республики Казахстан.
22. Реестр состоит из следующих разделов:
Раздел 1 - Продовольственные рынки по продаже продуктов и сырья животного происхождения, а также продукции пчеловодства (ПР).
Раздел 2 - Рынки по продаже домашних, сельскохозяйственных и диких животных и птиц (РЖП).
Раздел 3 - Организации по производству, заготовке (убою), хранению, переработке и реализации животных и птиц, в том числе, продукты и сырье, получаемые от них (ОЖП).
Раздел 4 - Организации по хранению, переработке и реализации продуктов и сырья животного происхождения (ОПС).
Раздел 5 - Организации по производству, хранению и реализации ветеринарных препаратов (ОВП).
Раздел 6 - Организации по производству, хранению и реализации кормов и кормовых добавок (ОККД).
23. Рынкам или организациям выдается подтверждение, состоящее из трех позиций, в которые вносятся следующие обозначения:
1 - Республика Казахстан (сокращенно - РК);
2 - Наименование раздела Реестра, сокращенно ПР, РЖП, ОЖП, ОПС, ОВП, ОККД, означающее одновременно идентификационные коды соответствующих рынков и организаций;
3 - Порядковый номер рынка или организации в соответствующем разделе Реестра, означающий одновременно регистрационный номер государственного ветеринарного надзора.
Приложение 1
к Правилам идентификации рынков,
организаций по производству, заготовке
(убою) животных, хранению,
переработке и реализации продуктов
и сырья животного происхождения,
ветеринарных препаратов,
кормов и кормовых добавок
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
Подтверждение
о присвоении идентификационного кода
и регистрационного номера государственного
ветеринарного надзора
Настоящее подтверждение выдано _____________________________________
__________________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица)
осуществляющему деятельность по __________________________________________
(указать вид деятельности)
__________________________________________________________________________
(указать наименование объектов государственного ветеринарного надзора
в соответствии со статьей 15 Закона РК "О ветеринарии")
в том, что в соответствии с "Правилами идентификации рынков, организаций по
производству, заготовке (убою) животных, хранению, переработке и реализации
продуктов и сырья животного происхождения, ветеринарных препаратов, кормов
и кормовых добавок", утвержденным приказом и.о. Министра сельского

4. Реестрдi жүргiзу тәртiбi
21. Реестр уәкілеттi органның құрылымдық бөлiмiнiң жауапкершілікті тұлғасымен, оның қызметтiк мiндетiне сәйкес жүргiзiледi және әрбiр күнтiзбелiк жылға жасалады. Реестр Қазақстан Республикасы заңдылығымен анықталған мерзiмнiң аяқталуына дейiн сақталынады.
22. Реестр келесi бөлiмдерден тұрады:
1 Бөлiм - Жануарлардан алынатын өнiмдердi және шикiзаттарды және де бал ара шаруашылығы өнiмдерiн сататын азық-түлiк базарлары (АБ).
2 Бөлiм - Үй, ауыл шаруашылығы және жабайы жануарларын және құстарын сататын базарлар (МӨБ).
3 Бөлiм - Жануарларды және құстарды өндiрушi, дайындаушы (союшы), сақтаушы, қайта өңдеушi және сатушы ұйымдар, оның iшiнде, олардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттар (МӨҰ).
4 Бөлiм - Жануарлардан алынатын өнiмдердi және шикiзаттарды сақтаушы, қайта өңдеушi және сатушы ұйымдар (ӨШҰ).
5 Бөлiм - Ветеринариялық препараттарды өндiрушi, сақтаушы және сатушы ұйымдар (ВПҰ).
6 бөлiм - Азықтарды және азық қоспаларын өндiрушi, сақтаушы және сатушы ұйымдар (ААҚҰ).
23. Базарларға және ұйымдарға үш позициядан тұратын растау берiледi, оларға келесi белгiлеулер енгiзiледi:
1 - Қазақстан Республикасы (қысқаша - ҚР);
2 - Бiрмезгiлде тиiстi базарлардың және ұйымдардың бiрдейлендiру кодтарын бiлдiретiн Реестр бөлiмiнiң аталуы, қысқаша АБ, МӨБ, МӨҰ, ӨШҰ, ВПҰ, ААҚҰ;
3 - Бiрмезгiлде мемлекеттiк ветеринариялық қадағалаудың тiркеулiк нөмiрiн бiлдiретiн Реестрдiң тиiстi бөлiмiндегi базардың немесе ұйымның қатарлық нөмiрi.
Базарларды, жануарларды өндiру,
дайындау (сою), жануарлардан
алынатын өнiмдер мен шикiзатты,
ветеринариялық препараттарды,
жемшөп пен жемшөптiк қоспаларды
сақтау, өңдеу және өткiзу
жөнiндегi ұйымдарды
бiрдейлендiру Ережесiне
1 Қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі Бiрдейлендiру кодын және мемлекеттiк ветеринариялық
қадағалаудың тiркеу нөмiрiн беру туралы
Растау
Осы растау _________________________________________________
__________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық аталуы)
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрiнiң м.а.

хозяйства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 г. N 660 ему присвоены
идентификационный код и регистрационный номер государственного ветеринарного
надзора _______ от "____" ____________ 200___ г.
Срок действия подтверждения до "__"_________200__г.
Руководитель _________________   __________________
(подпись)           (Ф.И.О.)
М.П.
Приложение 2
к Правилам идентификации рынков,
организаций по производству, заготовке
(убою) животных, хранению,
переработке и реализации продуктов
и сырья животного происхождения,
ветеринарных препаратов,
кормов и кормовых добавок
Реестр
идентификации рынков, организаций по производству, заготовке (убою)
животных, хранению, переработке и реализации продуктов и сырья
животного происхождения, ветеринарных препаратов,
кормов и кормовых добавок
Раздел 1 - Продовольственные рынки по продаже продуктов и сырья животного происхождения, а также продукции пчеловодства (ПР).
__________________________________________________________________________
N | Дата   |Полное      |Вид  |Дата   |Срок  |Ф.И.О. и   | Ф.И.О.
п/п|поступ- |наименование|дея- |выдачи |дейст-|должность  |ответственного
|ления   |и адрес юри-|тель-|и номер|вия   |лица,      |лица, выдавшего
|заявле- |дического   |ности|подт-  |подт- |получив-   |подтверждение
|ния и   |лица в соот-|в об-|вержде-|верж- |шего ре-   |и подпись
|номер   |ветствии со |ласти|ния    |дения |гистрацион-|
|регист- |свидетельст-|вете-|       |      |ное удос-  |
|рации во|вом о госу- |рина-|       |      |товерение  |
|входящем|дарственной |рии  |       |      |(номер     |
|журнале |регистрации |     |       |      |доверен-   |
|        |в органах   |     |       |      |ности) и   |
|        |юстиции     |     |       |      |подпись    |
--------------------------------------------------------------------------
1 |   2    |     3      |  4  |   5   |   6  |     7     |       8
--------------------------------------------------------------------------
__________________________________________________________________________
Раздел 2 - Рынки по продаже домашних, сельскохозяйственных и диких
животных и птиц (РЖП)
__________________________________________________________________________
N | Дата   |Полное      |Вид  |Дата   |Срок  |Ф.И.О. и   | Ф.И.О.
п/п|поступ- |наименование|дея- |выдачи |дейст-|должность  |ответственного
|ления   |и адрес юри-|тель-|и номер|вия   |лица,      |лица, выдавшего
|заявле- |дического   |ности|подт-  |подт- |получив-   |подтверждение
|ния и   |лица в соот-|в об-|вержде-|верж- |шего ре-   |и подпись
|номер   |ветствии со |ласти|ния    |дения |гистрацион-|
|регист- |свидетельст-|вете-|       |      |ное удос-  |
|рации во|вом о госу- |рина-|       |      |товерение  |
|входящем|дарственной |рии  |       |      |(номер     |
|журнале |регистрации |     |       |      |доверен-   |
|        |в органах   |     |       |      |ности) и   |
|        |юстиции     |     |       |      |подпись    |
--------------------------------------------------------------------------
1 |   2    |     3      |  4  |   5   |   6  |     7     |       8
--------------------------------------------------------------------------
__________________________________________________________________________
Раздел 3 - Организации по производству, заготовке (убою), хранению,
переработке и реализации животных и птиц, в том числе, продукты и сырье,
получаемые от них (ОЖП)
__________________________________________________________________________
N | Дата   |Полное      |Вид  |Дата   |Срок  |Ф.И.О. и   | Ф.И.О.
п/п|поступ- |наименование|дея- |выдачи |дейст-|должность  |ответственного
|ления   |и адрес юри-|тель-|и номер|вия   |лица,      |лица, выдавшего
|заявле- |дического   |ности|подт-  |подт- |получив-   |подтверждение
|ния и   |лица в соот-|в об-|вержде-|верж- |шего ре-   |и подпись
|номер   |ветствии со |ласти|ния    |дения |гистрацион-|
|регист- |свидетельст-|вете-|       |      |ное удос-  |
|рации во|вом о госу- |рина-|       |      |товерение  |
|входящем|дарственной |рии  |       |      |(номер     |
|журнале |регистрации |     |       |      |доверен-   |
|        |в органах   |     |       |      |ности) и   |
|        |юстиции     |     |       |      |подпись    |
--------------------------------------------------------------------------
1 |   2    |     3      |  4  |   5   |   6  |     7     |       8
--------------------------------------------------------------------------
__________________________________________________________________________
Раздел 4 - Организации по хранению, переработке и реализации
продуктов и сырья животного происхождения (ОПС)
__________________________________________________________________________
N | Дата   |Полное      |Вид  |Дата   |Срок  |Ф.И.О. и   | Ф.И.О.
п/п|поступ- |наименование|дея- |выдачи |дейст-|должность  |ответственного
|ления   |и адрес юри-|тель-|и номер|вия   |лица,      |лица, выдавшего
|заявле- |дического   |ности|подт-  |подт- |получив-   |подтверждение
|ния и   |лица в соот-|в об-|вержде-|верж- |шего ре-   |и подпись
|номер   |ветствии со |ласти|ния    |дения |гистрацион-|
|регист- |свидетельст-|вете-|       |      |ное удос-  |
|рации во|вом о госу- |рина-|       |      |товерение  |
|входящем|дарственной |рии  |       |      |(номер     |
|журнале |регистрации |     |       |      | доверен-  |
|        |в органах   |     |       |      |ности) и   |
|        |юстиции     |     |       |      |подпись    |
--------------------------------------------------------------------------
1 |   2    |     3      |  4  |   5   |   6  |     7     |       8
--------------------------------------------------------------------------
__________________________________________________________________________
Раздел 5 - Организации по производству, хранению и реализации
ветеринарных препаратов (ОВП)
__________________________________________________________________________
N | Дата   |Полное      |Вид  |Дата   |Срок  |Ф.И.О. и   | Ф.И.О.
п/п|поступ- |наименование|дея- |выдачи |дейст-|должность  |ответственного
|ления   |и адрес юри-|тель-|и номер|вия   |лица,      |лица, выдавшего
|заявле- |дического   |ности|подт-  |подт- |получив-   |подтверждение
|ния и   |лица в соот-|в об-|вержде-|верж- |шего ре-   |и подпись
|номер   |ветствии со |ласти|ния    |дения |гистрацион-|
|регист- |свидетельст-|вете-|       |      |ное удос-  |
|рации во|вом о госу- |рина-|       |      |товерение  |
|входящем|дарственной |рии  |       |      |(номер     |
|журнале |регистрации |     |       |      |доверен-   |
|        |в органах   |     |       |      |ности) и   |
|        |юстиции     |     |       |      |подпись    |
--------------------------------------------------------------------------
1 |   2    |     3      |  4  |   5   |   6  |     7     |       8
--------------------------------------------------------------------------
__________________________________________________________________________
Раздел 6 - Организации по производству, хранению и реализации кормов
и кормовых добавок (ОККД)
__________________________________________________________________________
N | Дата   |Полное      |Вид  |Дата   |Срок  |Ф.И.О. и   | Ф.И.О.
п/п|поступ- |наименование|дея- |выдачи |дейст-|должность  |ответственного
|ления   |и адрес юри-|тель-|и номер|вия   |лица,      |лица, выдавшего
|заявле- |дического   |ности|подт-  |подт- |получив-   |подтверждение
|ния и   |лица в соот-|в об-|вержде-|верж- |шего ре-   |и подпись
|номер   |ветствии со |ласти|ния    |дения |гистрацион-|
|регист- |свидетельст-|вете-|       |      |ное удос-  |
|рации во|вом о госу- |рина-|       |      |товерение  |
|входящем|дарственной |рии  |       |      |(номер     |
|журнале |регистрации |     |       |      |доверен-   |
|        |в органах   |     |       |      |ности) и   |
|        |юстиции     |     |       |      |подпись    |
--------------------------------------------------------------------------
1 |   2    |     3      |  4  |   5   |   6  |     7     |       8
--------------------------------------------------------------------------
__________________________________________________________________________
Приложение 3
к Правилам идентификации рынков,
организаций по производству, заготовке
(убою) животных, хранению,
переработке и реализации продуктов
и сырья животного происхождения,
ветеринарных препаратов,
кормов и кормовых добавок
В ________________________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа)
от________________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица)
Заявление
Прошу присвоить идентификационный код и регистрационный номер
государственного ветеринарного надзора на осуществление
__________________________________________________________________________
(указать вид деятельности)
Сведения о рынке или организации:

2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 660 бұйрығымен бекiтiлген "Базарларды,
жануарларды өндiру, дайындау (сою), жануарлардан алынатын өнiмдер
мен шикiзатты, ветеринариялық препараттарды, жемшөп пен жемшөптiк
қоспаларды сақтау, өңдеу және өткiзу жөнiндегi ұйымдарды
бiрдейлендiру Ережесiне" сәйкес __________________________________
(қызметтiң түрi көрсетiлсiн)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(ҚР "Ветеринария туралы" Заңының 15 бабына сәйкес мемлекеттiк
ветеринариялық қадағалаудың объектiлерiнiң аталуы көрсетiлсiн)
қызметтi жүзеге асыруға берiлдi және 200__ж. "__"________________
______________ бiрдейлендiру коды және мемлекеттiк ветеринариялық
қадағалаудың тiркеу нөмiрi берiлдi.
Растау күшiнiң мерзiмi 200__ж. "__"____________________дейiн.
Жетекшi __________________       ______________________________
(қолы)                        (Т.А.Ә.)
М.О.
Базарларды, жануарларды өндiру,
дайындау (сою), жануарлардан
алынатын өнiмдер мен шикiзатты,
ветеринариялық препараттарды,
жемшөп пен жемшөптiк қоспаларды
сақтау, өңдеу және өткiзу
жөнiндегi ұйымдарды
бiрдейлендiру Ережесiне
2 Қосымша
Базарларды, жануарларды өндiру, дайындау (сою),
жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзатты,
ветеринариялық препараттарды, жемшөп пен жемшөптiк
қоспаларды сақтау, өңдеу және өткiзу жөнiндегi
ұйымдарды бiрдейлендiру
Реестрi
1 Бөлiм - Жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзатты,
сондай-ақ ара өнiмдерiн өткiзу бойынша азық-түлiк
азық-түлiк базарлары (АБ)
__________________________________________________________________
N |Арыздың|  Заңды  |Вете.|Берiл.|Растау.|Тiркеу куә.|Тiркеу
қ/с|түскен |тұлғаның |рина.|ген   |дың жа.|ләгiн алған|растауды
| күнi  | әдiлет  |рия  |күнi  |рамды  |лауазымды  |берген
| және  | органда.|сала.|және  |уақыт  |тұлғаның   |тұлғаның
|кiрiс  |рындағы  |сын. |растау|мерзiмi|Т.А.Ә.     |лауазымы,
|журна. |тiркеу   |дағы |нөмiрi|       |(сенiм хат |Т.А.Ә. және
|лындағы|туралы   |қыз. |      |       |нөмiрi)    |қолы
|нөмiрi |куәлiгiне|мет. |      |       |және қолы  |
|       | сәйкес  |тiң  |      |       |           |
|       | толық   |түрi |      |       |           |
|       | аталуы  |     |      |       |           |
|       |  және   |     |      |       |           |
|       |  мекен  |     |      |       |           |
|       |  жайы   |     |      |       |           |
__________________________________________________________________
1     2         3      4     5      6         7            8
__________________________________________________________________
2 Бөлiм - Үй, ауылшаруашылық және жабайы жануарлар
мен құстары сату бойынша базарлары (МӨБ)
__________________________________________________________________
N |Арыздың|  Заңды  |Вете.|Берiл.|Растау.|Тiркеу куә.|Тiркеу
қ/с|түскен |тұлғаның |рина.|ген   |дың жа.|ләгiн алған|растауды
| күнi  | әдiлет  |рия  |күнi  |рамды  |лауазымды  |берген
| және  | органда.|сала.|және  |уақыт  |тұлғаның   |тұлғаның
|кiрiс  |рындағы  |сын. |растау|мерзiмi|Т.А.Ә.     |лауазымы,
|журна. |тiркеу   |дағы |нөмiрi|       |(сенiм хат |Т.А.Ә. және
|лындағы|туралы   |қыз. |      |       |нөмiрi)    |қолы
|нөмiрi |куәлiгiне|мет. |      |       |және қолы  |
|       | сәйкес  |тiң  |      |       |           |
|       | толық   |түрi |      |       |           |
|       | аталуы  |     |      |       |           |
|       |  және   |     |      |       |           |
|       |  мекен  |     |      |       |           |
|       |  жайы   |     |      |       |           |
__________________________________________________________________
1     2         3      4     5      6         7            8
__________________________________________________________________
3 Бөлiм - Жануарларды, құстарды өндiру, дайындау (сою),
сақтау, өңдеу және өткiзу жөнiндегi ұйымдар, оның iшiнде,
олардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттар (МӨҰ)
__________________________________________________________________
N |Арыздың|  Заңды  |Вете.|Берiл.|Растау.|Тiркеу куә.|Тiркеу
қ/с|түскен |тұлғаның |рина.|ген   |дың жа.|ләгiн алған|растауды
| күнi  | әдiлет  |рия  |күнi  |рамды  |лауазымды  |берген
| және  | органда.|сала.|және  |уақыт  |тұлғаның   |тұлғаның
|кiрiс  |рындағы  |сын. |растау|мерзiмi|Т.А.Ә.     |лауазымы,
|журна. |тiркеу   |дағы |нөмiрi|       |(сенiм хат |Т.А.Ә. және
|лындағы|туралы   |қыз. |      |       |нөмiрi)    |қолы
|нөмiрi |куәлiгiне|мет. |      |       |және қолы  |
|       | сәйкес  |тiң  |      |       |           |
|       | толық   |түрi |      |       |           |
|       | аталуы  |     |      |       |           |
|       |  және   |     |      |       |           |
|       |  мекен  |     |      |       |           |
|       |  жайы   |     |      |       |           |
__________________________________________________________________
1     2         3      4     5      6         7            8
__________________________________________________________________
4 Бөлiм - Жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзатты
сақтау, өңдеу және өткiзу жөнiндегi ұйымдар (ӨШҰ)
__________________________________________________________________
N |Арыздың|  Заңды  |Вете.|Берiл.|Растау.|Тiркеу куә.|Тiркеу
қ/с|түскен |тұлғаның |рина.|ген   |дың жа.|ләгiн алған|растауды
| күнi  | әдiлет  |рия  |күнi  |рамды  |лауазымды  |берген
| және  | органда.|сала.|және  |уақыт  |тұлғаның   |тұлғаның
|кiрiс  |рындағы  |сын. |растау|мерзiмi|Т.А.Ә.     |лауазымы,
|журна. |тiркеу   |дағы |нөмiрi|       |(сенiм хат |Т.А.Ә. және
|лындағы|туралы   |қыз. |      |       |нөмiрi)    |қолы
|нөмiрi |куәлiгiне|мет. |      |       |және қолы  |
|       | сәйкес  |тiң  |      |       |           |
|       | толық   |түрi |      |       |           |
|       | аталуы  |     |      |       |           |
|       |  және   |     |      |       |           |
|       |  мекен  |     |      |       |           |
|       |  жайы   |     |      |       |           |
__________________________________________________________________
1     2         3      4     5      6         7            8
__________________________________________________________________
5 Бөлiм - ветеринариялық препараттарды өндiру,
сақтау және өткiзу жөнiндегi ұйымдар (ВПҰ)
__________________________________________________________________
N |Арыздың|  Заңды  |Вете.|Берiл.|Растау.|Тiркеу куә.|Тiркеу
қ/с|түскен |тұлғаның |рина.|ген   |дың жа.|ләгiн алған|растауды
| күнi  | әдiлет  |рия  |күнi  |рамды  |лауазымды  |берген
| және  | органда.|сала.|және  |уақыт  |тұлғаның   |тұлғаның
|кiрiс  |рындағы  |сын. |растау|мерзiмi|Т.А.Ә.     |лауазымы,
|журна. |тiркеу   |дағы |нөмiрi|       |(сенiм хат |Т.А.Ә. және
|лындағы|туралы   |қыз. |      |       |нөмiрi)    |қолы
|нөмiрi |куәлiгiне|мет. |      |       |және қолы  |
|       | сәйкес  |тiң  |      |       |           |
|       | толық   |түрi |      |       |           |
|       | аталуы  |     |      |       |           |
|       |  және   |     |      |       |           |
|       |  мекен  |     |      |       |           |
|       |  жайы   |     |      |       |           |
__________________________________________________________________
1     2         3      4     5      6         7            8
__________________________________________________________________
6 Бөлiм - Жемшөп пен жемшөптiк қоспаларды өндiру, сақтау
және өткiзу жөнiндегi ұйымдарды бiрдейлендiру (ААҚҰ)
__________________________________________________________________
N |Арыздың|  Заңды  |Вете.|Берiл.|Растау.|Тiркеу куә.|Тiркеу
қ/с|түскен |тұлғаның |рина.|ген   |дың жа.|ләгiн алған|растауды
| күнi  | әдiлет  |рия  |күнi  |рамды  |лауазымды  |берген
| және  | органда.|сала.|және  |уақыт  |тұлғаның   |тұлғаның
|кiрiс  |рындағы  |сын. |растау|мерзiмi|Т.А.Ә.     |лауазымы,
|журна. |тiркеу   |дағы |нөмiрi|       |(сенiм хат |Т.А.Ә. және
|лындағы|туралы   |қыз. |      |       |нөмiрi)    |қолы
|нөмiрi |куәлiгiне|мет. |      |       |және қолы  |
|       | сәйкес  |тiң  |      |       |           |
|       | толық   |түрi |      |       |           |
|       | аталуы  |     |      |       |           |
|       |  және   |     |      |       |           |
|       |  мекен  |     |      |       |           |
|       |  жайы   |     |      |       |           |
__________________________________________________________________
1     2         3      4     5      6         7            8
__________________________________________________________________
Базарларды, жануарларды өндiру,
дайындау (сою), жануарлардан
алынатын өнiмдер мен шикiзатты,
ветеринариялық препараттарды,
жемшөп пен жемшөптiк қоспаларды
сақтау, өңдеу және өткiзу
жөнiндегi ұйымдарды
бiрдейлендiру Ережесiне
3 Қосымша
______________________________________________________
(уәкiлеттi органның толық аталуы)
______________________________________________________
(заңды тұлғаның толық аталуы)
ӨТIНIШ
__________________________________________________________________
(қызметтiң түрi көрсетiлсiн)
__________________________________________________________________
жүзеге асыруға бiрдейлендiру кодын және мемлекеттiк ветеринариялық
қадағалаудың тiркеу нөмiрiн беруiңiздi сұранамын.
Базар немесе ұйым туралы мәлiмет:

1. Форма собственности ___________________________________________________
2. Год создания __________________________________________________________
3. Свидетельство о регистрации ___________________________________________
(N, кем и когда выдано)
4. Адрес _________________________________________________________________
(индекс, город, район, область, улица, N дома, телефон, факс)
5. Расчетный счет ________________________________________________________
6. Филиалы, представительства ____________________________________________
(местонахождения и реквизиты)
7. Прилагаемые документы:_________________________________________________
Руководитель ___________________       ___________________
(подпись)                (Ф.И.О)
Место печати
"____" _______________ 200__г.
Заявление принято к рассмотрению "___" ___________ 200 __г.
_______________________________________________________________________
(подпись, Ф.И.О. ответственного лица уполномоченного органа,
принявшего заявление)

1. Меншiктiң түрi ________________________________________________
2. Құрылған жылы _________________________________________________
3. Тiркеу туралы куәлiгi _________________________________________
(N, кiм және қашан берiлген)
4. Мекен-жайы ____________________________________________________
(индекс, қала, аудан, облыс, көше, үйдiң N, телефон, факс)
5. Есеп шоты _____________________________________________________
6. Филиалдары, өкiлеттiктерi _____________________________________
(мекен-жайы және реквизиттерi)
7. Қоса берiлiп отырған құжаттар:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Жетекшi ______________                    ________________________
(қолы)                                 (Т.А.Ә.)
Мөрдiң орны
"__"________200__ж.
Арыз қаралуға қабылданды "__"________200__ж.
__________________________________________________________________
(арызды қабылдаған уәкiлеттi органның жауапты тұлғасының
қолы, Т.А.Ә.)