О внесении изменения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 5 января 2003 года N 1 "О совершенствовании системы изучения и отбора кадров на службу (работу), учебу в органы внутренних дел Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2180
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 мая 2004 года № 299. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июня 2004 года № 2892. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 2 июля 2012 года № 382
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 02.07.2012 № 382.
В целях приведения в соответствии с пунктом 5 Положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан, утвержденного постановлением  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 года N 1644 приказываю:
1. Внести в  приказ  Министра внутренних дел Республики Казахстан от 5 января 2003 года N 1 "О совершенствовании системы изучения и отбора кадров на службу (работу),         учебу в органы внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2180) следующее изменение:
в Правилах изучения и отбора граждан на службу (работу), учебу в органы внутренних дел Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
пункт 13 исключить.
2. Начальникам Главных управлений внутренних дел городов Астаны, Алматы, Главных управлений внутренних дел, Управлений внутренних дел областей и на транспорте, учебных заведений Министерства внутренних дел принять указанный приказ к руководству и исполнению.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Миниcтерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

N 2180 болып тiркелген "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдарына қызметке (жұмысқа), оқуға қабылданатын кадрларды іріктеу және зерделеу жүйесін жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 2003 жылғы 5 қаңтардағы N 1 бұйрығына өзгерiс енгізу туралы"
Ішкі істер министрінің 2004 жылғы 25 мамырдағы N 299 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 7 маусымда тіркелді. Тіркеу N 2892. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2012 жылғы 2 шілдедегі № 382 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 2012.07.02 № 382 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1644  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруi туралы ереженiң 5-тармағына сәйкестендiру мақсатында бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдарына қызметке (жұмысқа), оқуға қабылданатын кадрларды iрiктеу және зерделеу жүйесiн жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 2003 жылғы 5 қаңтардағы N 1  бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу реестрiнде N 2180 болып тiркелген) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдарына қызметке (жұмысқа), оқуға қабылданатын азаматтарды зерделеу мен iрiктеудiң тәртiбiндегi:
13-тармақ алынып тасталсын.
2. Астана, Алматы қалалары ішкі істер бас басқармаларының, облыстардағы iшкi iстер бас басқармаларының, iшкi iстер басқармаларының және көлiктегi iшкi iстер басқармаларының, Iшкi iстер министрлiгi оқу орындарының бастықтары аталған бұйрықты басшылыққа алу және орындау үшiн қабылдасын.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күнінен бастап күшiне енедi.
Министр